Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

IR TIK LABI BŪT KOPĀ – KOPDZĪVES BURVĪBA

IR TIK LABI BŪT KOPĀ – KOPDZĪVES BURVĪBA

Šoreiz runāsim par to, kā tad ir kad divas personības, uzsāk kopdzīvi. Cik svarīgi ir iepazīt katram sevi un vienam otru. Izaugt attiecībās kopā.

Viens no pāra attiecību pilnveidošanas sākumpunktiem ir katram apzināties sevi, saprast savas stiprās puses un to, kas ir pilnveidojams, savu ieguldījumu attiecībās, kā arī to, ko otrs gaida, bet nesagaida, kas vienu kaitina otrā un otrādi.

Mūsu personības ir atšķirīgas un tas izpaužas mūsu uzvedībā – viens jau nedēļas sākumā vēlas zināt kopīgos plānus brīvdienām, otrs ir gatavs par to domāt tikai sestdienas rītā pēc pamošanās.

Viens ir gatavs pēc darba vēl laisties sabiedriskā dzīvē un vēlas, lai otrs uzklausa visus viņa dienas notikumus, otrs nevēlas neko citu, kā nolīst vienatnē un palasīt grāmatu.

Vienu šķietami interesē tikai sīkumi, otrs “lidinās pa mākoņiem”.

Viens visam pieiet loģiski, otrs, šķiet, katru lēmumu laiž caur sirdi.

Kad divi cilvēki labi iepazinuši viens otra personību, viņi ir spējīgi konstruktīvāk raudzīties uz to individuālajām, nereti būtiskajām atšķirībām.

Citās dzīves jomās – darbā, sabiedriskajā dzīvē un citviet – var mēģināt izvairīties no cilvēkiem, kuri šķiet atšķirīgi un tāpēc pat kaitinoši, taču mājas dzīvē mēģinājums izvairīties var beigties ar pašu svarīgāko attiecību zaudēšanu.

Esot kopā ar savu mīļoto cilvēku, ļoti svarīgi ir runāt par attiecību tēmu, par kopā būšanu ar mīļoto, par ceļu uz atklājumiem sevī. Galu galā, cilvēka iekšējā izaugsme ir dzīves otrās puses galvenais uzdevums.

Šajā ceļā neiztikt bez laika vienatnē un klusumā, taču ļoti palīdzoši ir iemantot kādu ceļa karti, pēc kuras virzīties uz priekšu un ieraudzīt savus ierastos, paša nemanītos veidus, kādos es līdz šim esmu mijiedarbojies ar cilvēkiem un pasauli, pilnveidot tos un apgūt pilnīgi jaunus, kļūstot par labāku dzīvesbiedru.

Dažiem no mums celt un nest sevis izzināšanas nastu vienatnē var būt neiespējami, un ir vajadzīga gaisma, ko kāds cits paspīdina tumsā, vai vismaz redzēt kādus soļus, ko šajā ceļā minuši citi.

Tādēļ piedāvāju jums iespēju, iet šo ceļu kopā ar mani, Žaneti Droni – padomdevēju, kas iedvesmo, aizrauj, mobilizē pāmaiņām. Palīdz pārvērst sapņus mērķos un sasniegt tos. Ierosina dzīvot daudz pilnvērtīgāku, jēgpilnāku dzīvi.

BŪŠANA BLAKUS CILVĒKAM PERSONĪBAS ATTĪSTĪBAS CEĻĀ IR MANAS PERSONĪBAS SERDE

Esmu līdzgaitnieks personības attīstībā personībām, pāriem, kuri tikai sāk savu ceļu kalnā.

KO ES DARU SAVĀDĀK?

Es degu par cilvēku attīstību. Esmu viena no diviem treneriem Latvijā, kas ir setificēts darbam ar pasaulē visplašāk lietoto personības iepazīšanas un attīstīšanas instrumentu MBTI (Myers Briggs Type Indicator). Esmu pirmais integrālais koučs Latvijā.

SEVIS IEPAZĪŠANA VAR KĻŪT PAR PAGRIEZIENA UN JAUNA SĀKUMA PUNKTU:

·      personības izaugsmē

·      veiksmīgākās attiecībās privātajā jomā

·      dzīves līdzsvara iegūšanā

·      jaunu iespēju radīšanā savā dzīvē

Kad apzināmies, ka ar zināšanām un lietām nepietiek, lai būtu harmoniskās attiecībās un realizētu jēgpilnu dzīvi, ir pienācis laiks nodoties cita veida attīstībai – savas personības izaugsmei. Tas vienmēr nozīmē ceļojumu iekšup – sevī.

Piesakies konsultācijai: t.29335339, Zanete.Drone@zanetedrone.lv,

www.zanetedrone.lv,

https://www.mixcloud.com/kaspars-vendelis/kv-podcast-14-epizode-saruna-ar-žaneti-droni/ 

Citi Raksti