Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Jums ir padomā kāzas laukos, bet nevarat izlemt, vai šis ir īstais veids kā svinēt savas kāzas? Ņemot vērā šī brīža situāciju, kad kāzas svaigā gaisā būs it īpaši piemērotas, piedāvājam jums septiņas priekšrocības, kāpēc tieši šī izvēle būs īstā.

1.    Izbaudi sezonas doto ainavu 

Neatkarīgi no tā, vai kāzas plānotas vasaras, pavasara, rudens vai ziemas mēnesī, tā vietā, lai atrastos telpās, var izvēlēties izbaudīt dabas doto skaistumu. Un šādā gadījumā kāzu norises vietu varat izvēlēties laukos, pie dabas. Šis ir veids, kā sarīkot kāzas jaukā un draudzīgā vidē un izbaudīt dabas doto brīvības sajūtu. Protams, attiecīgi plānojot laikapstākļu diktētas vajadzības, kas, piemēram, var būt kāda nojume, siltāks apģērbs, apavi – tas atkarīgs no vietas un laika. Kā arī, vai svinības plānotas vakarā vai rītausmā, rudenī, ziemā vai pavasarī.

kāzas laukos
Foto: KRISTA BUMBIERE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Tikpat labi tās var būt kāzas laivās, ezera vidū ar mūziku dabas fonā, kurās viennozīmīgi ievērosiet distanci viesu vidū, un tas būs patīkams veids, kā organizēt netradicionālas svinības šī brīža situācijā.

kāzas laukos
Foto: KRISTA BUMBIERE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

2.    Dažādas izklaides un atrakcijas

Kāzas laukos viennozīmīgi ir labākais veids, kā iesaistīt vairāk kāzu viesu.

Ņemot vērā to, ka ir piemeklējams liels dārzs ar plašu teritoriju, šis ir labs veids, kā pielāgot vietu dažādām atrakcijām un spēlēm, attiecīgi kāzu formātam, veidojot patīkamu atmosfēru un izklaides iepējas viesiem. Tie, piemēram, var būt foto stūris, šūpoles un dažādas citas izklaides.

kāzas laukos
Foto: KRISTA BUMBIERE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

3.    Pareizā izvēle viesiem, kam ir bērni

Bērni ir tie viesi, kas var garlaikoties kāzās, kas noris iekštelpās. Ģimenēm ar bērniem šī situācija dažkārt var neļaut izbaudīt kāzu procesu. Šajā ziņā kāzām laukos ir liela priekšrocība, jo bērniem atrasties ārā var būt daudz interesantāk un jautrāk. Ja ir izlemts par labu kāzām laukos vai dārzā, nevajadzētu atstāt viesus – bērnus bez uzmanības. Vajadzētu paredzēt viņu vēlmes un izveidot kādu jautru spēļu stūrīti vai kādu citu atrakciju. Var iekļaut gleznošanas, spēļu un deju zonas, kas ļaus bērniem izklaidēties, un par vietas trūkumu noteikti nebūs jāsatraucas.

4.    Fotosesija kāzu svinību vietā jeb divi zaķi ar vienu šāvienu

Lielākā priekšrocība kāzām laukos ir dienas gaisma. Tā ļaus jūsu kāzu fotogrāfijām izskatīties efektīgām, ņemot vērā izvēlēto kāzu svinību vietu, piemēram, ar mežu, dārzu, ezeru vai kādu citu skaistu ainavu. Un, ja iepriekš plānota došanās atsevišķi uz kāzu fotosesijas vietu, šāda veida svinībās to var apvienot un fotografēt turpat uz vietas. Vai tieši otrādi – plānot kāzu svinības tur, kur iepriekš izvēlēta kāzu fotosesijas vieta, kur fotogrāfijās galveno lomu spēlēs brīnišķīgā dabas ainava, kuru izvēlēsieties.

kāzas laukos
Foto: KRISTA BUMBIERE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji
kāzas laukos
Foto: KRISTA BUMBIERE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

5.    Plašas izvēles iespējas dekorāciju stilam

Kāzu norises vietas pie dabas pāri bieži vien izvēlas tur, kur ir plaša teritorija un piemērota vieta dekorēšanas darbiem, kas neierobežo  dekorēšanas veidus. Var viegli pielāgot dažādus  dekorus, piemēram, nostalģisku ķerru, velosipēdu, milzu salmu ķīpas vai ruļļus, kas ir piemēroti dažādiem kāzu konceptiem, bet aizņem vietu, līdz ar to, dārzs vai kāda cita plaša vieta būs ļoti piemērota iespaidīgām dekorācijām. Izmantojot skaistas un iespaidīgas dekorācijas, noteikti dāvāsiet saviem viesiem neaizmirstamu vizuālo baudījumu un iedvesmosiet savus draugus un paziņas, kuri arī gatavojas kāzām.

kāzas laukos
Foto: KRISTA BUMBIERE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

6.    Piemērota vieta svinībām ar lielu viesu skaitu

Salīdzinot ar iekštelpām, kāzu svinības var rīkot neierobežotā platībā, kuras ļaus aicināt viesus daudz lielākā skaitā, un varēs ievērot šobrīd tik nozīmīgo distanci arī ēdināšanas jomā. Ēdināšanas iespējas var organizēt atkarībā no viesu skaita, ēdiena veida un nepieciešamības un kāzu budžeta. Šāda veida kāzām noteikti ir piemērota bufete vai kokteiļu ēdienkarte.

kāzas laukos
Foto: KRISTĪNE STAHĀNOVA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

7.    Kāzu ģērbšanās etiķete ir brīvākā sti

Kāzu etiķete lauku kāzās ir daudz brīvāka, kā, piemēram greznās viesnīcās vai muižās un pilīs. Kāzām, kas tiek svinētas ārpus telpām, var izvēlēties plandošas un plāna mateiāla kāzu kleitas, kas spēlēsies vējā un radīs efektīgus kadrus arī kāzu fotogrāfijās. Kāzu apavus ieteicams izvēlēties pēc nepieciešamības, vai tā būs dēļu grīda, pļava vai smiltis. Kopumā, kāzu etiķeti un ģērbšanās veidu var pielāgot attiecīgi kāzu konceptam, tikpat labi vasarā var apavus nevilkt nemaz, savukārt ziemas sezonai piemeklēt kāzu zābakus.

Kāzu etiķete šādā gadījumā pieļauj ļoti plašas izvēles iespējas, var izvēlēties sandales bez papēžiem klasisko laiviņu vietā. Tāpat var izdarīt izvēli par labu dabiskam matu sakārtojumam un grimam. Tādējādi, ievērojot kāzu konceptu, pielāgojoties un izbaudot kāzu stāstu.

kāzas laukos
Foto: KRISTA BUMBIERE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Ņemot vērā visas priekšrocības, ko sniedz kāzas laukos jeb brīvā dabā, piedāvājam ieskatīties dažādu kāzu svinību vietu izlasē, kas atbildīs tieši jūsu kāzu konceptam.

Cenas un citus jautājumus var noskaidrot pie pakalpojumu sniedzējiem un kāzu svinību vietās šeit: KĀZU SVINĪBU VIETAS.

Foto: KRISTA BUMBIERE, KRISTĪNE STAHĀNOVA


Kāzu svinību vietas

Citi Raksti