Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu transporta pakalpojumi ir daudzveidīgi - no retro līdz luksusa auto, no zirgu pajūgiem līdz gaisa baloniem. Kāzu transports ir ne tikai pārvietošanās līdzeklis, to var pārvērst lieliskā izklaidē. Baudiet Latvijas vasaru, izmantojiet ūdens klātbūtni Rīgā un savā kāzu dienā dodieties izbraucienā ar jahtu vai kuģīti.

Lūk, kāzu transporta ieteikumi, ja plānojat kādu kāzu dienas daļu pavadīt uz ūdens.

Kā iekļaut izbraucienu ar jahtu vai kuģīti kāzu dienas scenārijā

Ir neskaitāmas kāzu transporta idejas, taču izvēle par labu jahtai vai kuģītim būs īstā, ja kāzu dienā vēlaties sev un viesiem sagādāt īpašu pieredzi, noorganizējot aizraujošu aktivitāti svaigā gaisā. Turklāt, kādā no kāzu dienas daļām izvēloties pārvietoties ar ūdenstransportu, varat kāzu konceptu papildināt ar jūras tematiku.

Izbraucienu ar jahtu vai kuģīti var ieplānot dažādās dienas daļās. Var noorganizēt izbraucienu uzreiz pēc ceremonijas. Varat apsvērt, vai dosieties izbraucienā kopā ar viesiem. Varbūt viesiem būs viens, bet jums atsevišķs ūdens transporta līdzeklis, ja gribat izbraucienā baudīt mirkli divatā vai apvienot to ar neaizmirstamu fotosesiju.

Ja to iespējams īstenot, varat norīkot kuģīti, kas aizvedīs viesus no vienas svinību lokācijas uz nākamo. Te gan jāpārdomā loģistika un jāpabrīdina viesi laikus, iespējams, viņi vēlēsies paņemt līdzi kādas lietas, piemēram, papildus apģērbu. Vēl viens scenārijs - sarīkojiet pārsteiguma izbraucienu ar jahtu vai kuģīti saulrietā.

Meklē savu kāzu jahtu vai kuģīti šeit: KĀZU TRANSPORTS

Foto: ANNA KOTOVA

Kas jāņem vērā, ieplānojot izbraucienu ar ūdens transportu

Ir vēlams paziņot par brauciena laiku un ilgumu, lai viesi varētu ar to rēķināties un ierasties laicīgi. Iespējams, pat nepieciešams kāzu dienas plānā norādīt ūdens transporta atiešanas laiku, kas ir ātrāks nekā patiesībā, lai novērstu to, ka kāds aizkavējas. Sapulcējiet viesus piestātnē laikus un sagaidiet ar vieglām uzkodām.

Uz ūdens ir svarīga drošība, tādēļ jau iepriekš iepazīstināt ar to, ko drīkst un nedrīkst darīt uz jahtas vai kuģīša. Informējiet viesus par to, ka ir nepieciešams attiecīgs apģērbs un neslīdoši apavi, kā arī jāparūpējas par to, lai būtu silti. Padoms - svētku dienā visi būs pārņemti ar citām domām, tādēļ, protams, drošības instrukcija viesiem tāpat jāatgādina, bet būtiskāko var iekļaut jau kāzu ielūgumu pavadošajā info, lai viesi laikus būtu ar to iepazinušies.

Plānojot izbraucienu ar jahtu vai kuģīti, strikti jāturas pie transporta līdzekļa kapacitātes un laika grafika. Neaizmirstiet pieskaitīt fotogrāfu, kāzu koordinatoru vai citu personālu, ja plānojat ņemt viņus līdzi izbraucienā. Tāpat noskaidrojiet, vai uz izvēlētā ūdens transporta būs atļauts un iespējams baudīt uzkodas un dzērienus.

Tāpat kā ar citām kāzu dienas aktivitātēm, plānojot izbraucienu ar jahtu vai kuģīti, ir īpaši svarīgi padomāt par rezerves plānu, ja kāzu dienā pārsteidz slikti laikapstākļi. Ja citu aktivitāšu izpildi var improvizēt, tad ar kuģīti vai jahtu var būt tā, ka sliktos laikapstākļos tie nedrīkstēs atstāt piestātni, tādēļ esiet gatavi rezerves variantam.

Foto: ANNA KOTOVA

Jahta kāzām

Ja jums interesē luksusa transporta risinājumi un kāzās vēlaties piedzīvot ko patiesi ekskluzīvu, jahtas īre būs īstā izvēle. Uz  motorjahtas Paradise baudāms komforts un izbrauciens nelielā tuvāko viesu lokā sniegs patiesu relaksāciju un patīkamus iespaidus. Izvēloties jahtu, nav jāsatraucas par to, ja laiks ir vēsāks, nekā gribētos. Jahtas aizmugurējā daļā ir aizvējš un jahtā ir arī ērta un plaša telpa, kur patverties no vēja un komfortabli baudīt braucienu. Kapteinis Oskars būs lielisks pavadonis jūsu ceļā.

Jahta: PARADISE

Arī motorjahta Voltaire aizvedīs neaizmirstamā izbraucienā pa Daugavu un ļaus jums ieraudzīt Rīgas panorāmu no cita skatupunkta. Arī uz Voltaire baudāmas visas ērtības un jūsu ceļabiedrs būs pieredzējušais kapteinis Romāns.

Jahta: VOLTAIRE

Pārsteigums viesiem - izbrauciens ar kuģīti

Izcils pārsteigums viesiem būs izbrauciens ar kādu no vēsturiskajiem Rīgas kanāla kuģīšiem - Amber Rīga, Arabella, Annabella vai Aurora, kas aizvedīs Vecpilsētas panorāmas reisā. šie kuģīši piestāj pašā Rīgas centrā, tādēļ šādu kāzu pieturu - izbraucienu ar vēsturisku kuģīti - ir ērti ieplānot kāzu dienas scenārijā un maršrutā.

Ja vēlaties ne tikai doties izbraucienā un baudīt pilsētas skatus, bet arī sarīkot svinības jau nedaudz plašākā viesu lokā, atpūtas kuģītis Elizabete piedāvā izklaides braucienus, privātas ballītes, banketus, nakts izbraucienus un pat diskotēkas uz ūdens. Arī atpūtas kuģītis Vecrīga ir lieliski piemērots banketiem, tam ir divi klāji un bārs.

Foto: ANNA KOTOVA

Raksta autore: Renāte Berga

Foto: Anna Kotova

Citi Raksti