Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

PASAULES LĪMEŅA KOUČI, KAS CELS TAVU PAŠAPZIŅU

PASAULES LĪMEŅA KOUČI, KAS CELS TAVU PAŠAPZIŅU

Pasaule ir kļuvusi tik atvērta, kā vēl nekad. Un mājsēde ir īstais laiks, kad tvert visu to vērtīgāko, ko vien varam iegūt. Pats piemērotākais laiks, lai veltītu sev vislielāko mīlestību un uzmanību. Sevis pilnveidošana – tas vienmēr ir ieguldījums attiecībās, lielāka izpratne arī par savu mīļoto.

To, kā mēs jūtamies, uz ko uzskatām sevi par spējīgām esam, un kā redzam sevi pasaules telpā, veido mūsu domāšanas veids. Bet prāts ir tas mehānisms, kura darbības veidu mēs varam… pārinstalēt. Mainīt iesakņojušos priekšstatus un uzskatus, ceļā uz jauna līmeņa sevi. Viens no rīkiem sevis pilnveidē un transformēšanā ir koučings.

LĪGAVĀM piedāvā ieskatu trīs pasaules līmeņa kouču, Marisas Pīras, Višena Lakiani un Robina Šarma, sniegtajās atziņās, lai tevi iedvesmotu uz lieliem darbiem.

Marisa Pīra (Marisa Peer)

Koučs Marisa Pīra, kas turklāt ir arī jaudīga, pasaulē atzīta, britu hipnoterapeite, piedāvā atgūt, piedzīvot, izdzīvot un baudīt savu pašapziņu ar pilnu sparu, liekot lietā savas patiesās spējas gan dzīvē, gan karjerā. Viņa arī vairāku iedvesmojošu grāmatu autore un slavenību koučs, ikvienam ar savām motivējošām uzrunām sniegs jaunu spēku. I am enough – trīs vārdi, uz kuriem Marisa aicina jebkuru balstīt savu domāšanas mehānismu. Brīnumaini, bet viņas klientu pieredze pierāda, ka

šajos trīs vārdos ir neticams spēks!

koucs koucings
Slavenību koučs: MARISA PEER

Ieskats Marisas atziņās:

Tu esi pilnīgs.

Tu piedzīvo to, ko sagaidi. Tādēļ sagaidi fantastiskas lietas.

Pārtrauc teikt: “Būšu laimīga tad, kad…” Laime nav galamērķis. Atslābsti un izbaudi dzīves ceļu.

Uzņemies atbildību par savu reakciju. Tevi neietekmē notikums, bet gan tava reakcija uz to.

Izvēlies kaut ko, kaut vai pavisam nelielu, kam vari būt pateicīga tieši šobrīd.

Kad mācies pārveidot savu iekšējo pasauli, ārējā to skaisti atspoguļo.

Meklē šeit:


Višens Lakiani (Vishen Lakhiani)

Motivators, uzņēmējs, vairāku bestselleru autors. Višens ir apveltīts ar spējām iedvesmot jebkuru. Viņa dibinātā kompānija Mindvalley apvieno pasaulē vadošos speciālistus, sniedzot pieeju zināšanām un metodēm, kuras grēks nelikt lietā, lai paceltu savu pašpārliecību un dzīves kvalitāti augstā līmenī. Turklāt tā ir pasaulē lielākā personības izaugsmes tiešsaistes platforma. Te atrodami semināri, podkāsti, aplikācijas un video par fiziskās un garīgās veselības, kā arī produktivitātes uzlabošanu. Višena pieeja tev īpaši patiks, ja vēlies dibināt vai veido savu biznesu, jo Mindvalley piedāvā daudz rīku, kas pacels tavu uzņēmēja kodu.  Mindvalley radītājs dalās arī ar savu privāto pieredzi, pieredzētajām kļūdām un ieteikumiem.

koucs koucings
Motivators: MISHEN LAKHIANI

Ieskats Višena Lakiani atziņās:

Intuīcija ir dabas dāvana, kas darbā var dubultot tavu efektivitāti, vadīt tevi dzīvē, un virzīt uz mērķi.

Visums darbojas kā spogulis. Tas nedos tev to, ko ievēlies, bet gan atspoguļos to, kas tu esi.

Visīpašākajiem cilvēkiem pasaulē nav karjeras. Viņiem ir misija.

Neveiksme visbiežāk ir nomaskējusies veiksme.

Līderim piemīt spēja saskatīt, ka mēs visi esam viens vesels. Katra persona, kuru vadi, ir tikpat izcila, talantīga un spējīga augt, kā tu pats. Tikai vajag to atgādināt.

Meklē šeit:


Robins Šarma (Robin Sharma)

Līderisma guru, arī Latvijā populārās iedvesmas grāmatas Mūks, kurš pārdeva savu Ferrari autors. Tā izdota 1997. gadā kā pirmā Šarmas grāmata, bet pēcāk iznākusi virkne vēl citu bestselleru. Robina vēlme palīdzēt cilvēkiem atklāt apslēptās pērles sevī radās, transformējot sevi – pēc tam, kad viņš sajuta, ka paša sasniegtā ārēji spožā labklājība nenes garīgu gandarījumu. Šarmas motivējošās mācības savā attīstībā izmantojušas tādas pasaulē slavenas kompānijas kā Nike, FedEx un Microsoft.

koucs koucings
Līderisma guru: ROBIN SHARMA

Ieskats Robina Šarmas atziņās:

Viss, kas ar tevi notiek, ir tavai pašizaugsmei. Slikta diena tavam ego, ir lieliska diena tavai dvēselei.

Kāda viedoklis ir tikai… kāda viedoklis.

Tavu ikdienas kvalitāti nosaka rīta rituāls. Tas ir kā aizsargs pret neveiksmēm.

Lai kļūtu par meistaru savā jomā, pamatā ir emocionālā dziedināšanās.

Kļūda ir kļūda tikai tad, ja to pieļauj divreiz.

Lai dubultotu savus ienākumus, trīskāršo ieguldījumu savā izaugsmē.

Meklē šeit:

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: PUBLICITĀTES


Lasi arī: ATTIECĪBU KOUČINGS – INSTRUMENTS CEĻĀ UZ LAIMĪGĀM ATTIECĪBĀM

Citi Raksti