Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ja kādreiz kāzas nebija iedomājamas bez vedējiem, tad tagad aizvien grūtāk tās iztēloties bez vadītāja, kura līdzdalība kāzās būs liels ieguvums.

Gan lielās, gan mazās kāzās

Nav tā, ka kāzu vadītājs nāk par labu tikai grandiozām kāzām ar lielu viesu skaitu. Kāzu vadītājs Arvis Zēmanis stāsta, ka ir vadījis kāzas arī 12 un 20 cilvēkiem. “Vadītājs ir ļoti liela pievienotā vērtība, viņš ir viesmīlības pārstāvis, emocionālās telpas veidotājs, ledlauzis, kurš virza sarunas un jūt tukšos mirkļus. Vadītājs kā satura virzītājs ir ļoti noderīgs.”

Vakara vadītājs: ARVIS ZĒMANIS

Ieguvumi, uzticot kāzu vadīšanu kāzu vadītājam

  • Kāzu vadītājs ir tas, kurš rada atmosfēru un palīdz viesiem justies gaidītiem;
  • Nebūs jāuztraucas par neveikliem klusuma brīžiem;
  • Atbrīvos vedējus un draugus no dažādu pienākumu veikšanas, piemēram, mičošanas;
  • Nodrošinās, ka kāzu svinības nodotas gādīgās rokās un varat no sirds atpūsties.

Vakara vadītājs: RIHARDS LEPERS

Kritēriji, pēc kādiem izvēlēties

Pirms ķerties pie kāzu vadītāja meklējumiem, jānoformulē, kāda stila jūsu kāzas būs un, ko sagaidāt no vadītāja. Atsauksmes no mutes mutē ir vislabākā kāzu vadītāju reklāma. Tomēr, lai izvēlētos īsto, jātiekas klātienē, lai pārrunātu, kādas vēlaties redzēt savas kāzas, un, - ko nevēlaties. Jo vairāk kāzu vadītājs jūs iepazīs, jo personiskākas spēs padarīt kāzu svinības.

Vakara vadītājs: ALEKSANDER ZINKO

Labākie kāzu vadītāji būs tie, ar kuriem jutīsiet saikni, kuri iedziļināsies jūsos un protams, pietiekami pieredzējuši un ieguldījuši savā profesionālajā attīstībā. Der painteresēties, cik pasākumu kāzu vadītājam rezervēts jūsu kāzu nedēļā, lai vadītājs nebūtu pārlieku noslogots, līdz ar to - noguris.

Vakara vadītājs: GINTS ANDŽĀNS

Lai nerastos nelāgi pārpratumi, kāzu vadītāju būtu vēlams informēt arī par jaunā pāra ģimeņu zemūdens akmeņiem vai tematiem, par kuriem labāk nerunāt. Citādi vadītājs, labu gribēdams, var pajokojot kādu aizvainot.

Ja kāzās ir viesi, kas bieži apmeklē saviesīgus pasākumus, piemērota izvēle būs profesionāls improvizators, kurš spēs pārsteigt pat rūdītākos kāziniekus.

Vakara vadītājs: EDGARS ELBERGS

Kas veido kāzu vadītāju cenas

Kāzu vadītāja apmaksu veido vairāki faktori. Tie ir pieredze, noslodze, kāzu formāts un ilgums, situācija cenu tirgū, vadītāja pieprasījums un atpazīstamība. Tāpat cenu nosaka pasākuma vadīšanas sarežģītība, piemēram, ja kāzas jāvada vairākās valodās. Ļoti svarīgs aspekts ir tas, cik vadītājs ir ieguldījis savā profesionālajā attīstībā. Tā var būt - publiskās runas treniņi, nostādīta balss, improvizācijas teātra pieredze, izkoptas manieres. Tas ir arods, kas prasa laikietilpīgu ieguldīšanu sevī un savā izglītībā, lai kļūtu par meistaru.

Sagatavošanās kāzām ir liels priekšdarbs - tā ir viena vai vairākas tikšanās, pārrunas, plānošana. Darbs pašās kāzās aizņem vien trešo vai ceturto daļu darba laika.

Kāzu vadītājs: ROBIJS TRANKALIS

Kāzu vadītāju cenas svinīgās ceremonijas vadīšanai - orientējoši 200-400 eiro
Cenas kāzu vadīšanai - 500-1500 eiro

Meklē savu vakara vadītāju šeit: KĀZU VADĪTĀJI

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA


Citi Raksti