Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

NOSVINI SAVU ĪPAŠO NOTIKUMU BALTAJĀ POP-UP PIKNIKĀ!

NOSVINI SAVU ĪPAŠO NOTIKUMU BALTAJĀ POP-UP PIKNIKĀ!

Viens no vasaras gaidītākajiem notikumiem – baltās pop-up piknika vakariņas L’elegante Pop-Up Picnic izziņojušas vietu rezervāciju. Šovasar tās notiks 18. jūlijā Rīgā un 17. augustā Muižas parkā, vienā no Latvijas skaistākajām muižām Vidzemes pusē.

Kāda ir pasākuma ideja? L’elegante Pop–Up Picnic, jeb eleganatais pop-up pikniks, ir elegantas un iedvesmojošas pop-up piknika vakariņas skaistā, vakariņošanai neierastā vietā. Pasākuma norises vieta tiek turēta noslēpumā. Intriga saglabājas līdz pēdējam brīdim un tikai pasākuma dienā viesi saņem vietas adresi, kur tiem jāierodas tērptiem eleganti un baltā, līdzi ņemot uzkodas, vīnu un visu nepieciešamo svētku galda klājumam, lai kopā radītu un piedzīvotu maģisku notikumu. Vakars tiek pavadīts svinot un izbaudot prieku, ko sniedz elegantas vakariņas kopā ar seniem un jauniegūtiem draugiem. Šis pasākums piedāvā vērtības, kuras ir svarīgas ikvienam cilvēkam – prieku, kopā būšanu, dalīšanos, iespēju iesaistīties un piedalīties skaista notikuma tapšanā. Tās sapulcina draugus, kurus vieno laba gaume, skaistums un mirkļa burvība.

Noslēpumainais pikniks reizi gadā tiek uzburts kādā vakariņošanai neierastā vietā, izceļot galvaspilsētas skaistākās publiskās vietas un ļaujot tajās piedzīvot maģisku notikumu. Jau otro gadu pikniks tiek rīkots arī ārpus Rīgas kādā no Latvijas skaistajām aristokrātiskajām pērlēm.

Iespējams, tas ir tieši tas, ko tu meklē! Šīs priekpilnās vakariņas var būt lieliska vieta meiteņu pirmskāzu ballītei.

Piknikā jūs varat sarīkot saderināšanās ballīti, lai to nosvinētu kopā ar draugiem. Vai, ja esiet vieni no tiem drosmīgajiem, kas salaulājušies divatā ārzemēs, šī ir brīnišķīga iespēja sapulcināt draugus un radus, kuri nebija klāt jūsu īpašajā notikumā.

Pikniks varbūt īstā vieta, kur sarīkot neformālas vakariņas līgavas un līgavaiņa ģimenēm, lai tās labāk iepazītos pirms lielās dienas.

Bet, iespējams, jūs esat tieši tik traki, lai pirms šī pasākuma „pa kluso” salaulātos un izbaudītu maģisku dienu divatā, bet vakarā savus tuvākos satiktu šajā brīnišķīgajā pasākumā un pārsteigtu ar vārdiem: „Hei! Mēs šodien apprecējāmies!”

L’elegante Pop–Up Picnic var pieteikties ikviens interesents, kurš ir gatavs piedzīvojumam un tā īpašajiem nosacījumiem.

Detalizētāka informācija par pasākumu atrodama www.popuppicnic.lv.

Taču jāņem vērā, ka vietu skaits ir ierobežots, tādēļ tiem, kuri vēlas piedalīties, nevajadzētu vilcināties ar pieteikšanos.

WEB: www.popuppicnic.lv
Facebook: BaltaisPikniks
Instagaram: baltaispikniks

FOTO: KRISTĪNE GRĪNVALDE
Citi Raksti