Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Laimīgs tas datums, kuram jūs paši kā pāris piešķirat nozīmi. Ar kādu nodomu uzlūkosiet savu kāzu datumu, tieši tik veiksmīgs un piemērots jūsu kāzām tas būs. Katram šie laimīgie precību datumi var atšķirties, un ja vēlaties uzzināt pamatotu skaidrojumu tieši jums piemērotākajam datumam, vislabākais padomdevējs ārpus jums pašiem būs numerologs un astrologs. Tomēr ir vispārīgi ieteikumi gan numeroloģijā, gan astroloģijā, kurus varam apskatīt, un jūs noteikti sajutīsiet, kurš ir tieši jūsu laimīgais kāzu datums!

Kas dienu vai datumu padara vairāk vai mazāk veiksmīgu? Faktori var būt dažādi, bet viens no tiem - katrai dienai piemīt sava enerģētika. Uzskata, ka kāzu dienas enerģētika noteiks arī to, kāda būs jūsu laulība. Datums iezīmē ne vien veiksmi un stabilas, ilglaicīgas attiecības, bet arī laulības raksturu.

Kāzu foto: ZK PHOTOGRAPHY / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Veiksmīgākie kāzu datumi 2023 astroloģijā

22. janvāris

Kaislīga mīlestība un nopietna attieksme pret laulībām.

21. marts

Veiksmīga komunikācija, stabilitāte, mīlošas attiecības.

11. aprīlis

Attiecības, kas vērstas uz kopīgu nākotni, spēks, komunikācija, transformācijas.

19. maijs

Stabilitāte, drošība, sazemēšanās, dabiskums. Aktivitāšu un sapņu pilnas attiecības. Mīlošas ģimenes atmosfēra, skaistas un sirsnīgas emocijas.

17. un 21. jūnijs

Radošums, rūpes, ekspresija, jautrība un dinamika.

Kāzu foto: ZK PHOTOGRAPHY / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Kurš laiks ir astroloģiski labākais kāzām?

Lai gan ideālais laiks laulībām katram var būt individuāli noteikts, vispārējais uzskats ir šāds:

Augošs mēness. Laiks, kad mēness atkal atjaunojas savā spēkā, tiek uzskatīts par laimīgu laiku laulībām.

Supermēness. šis interesanti dēvētais fenomens ir tas mirklis, kad mēness atrodas Zemei īpaši tuvu, izskatoties krietni vien lielāks nekā citkārt. Uzskata, ka šajā laikā ir paaugstināta enerģētika un saikne ar pozitīvām pārmaiņām. šis būs ekstravagants papildinājums arī kāzu vizuālajai pusei - ja kāzu rituāli, piemēram, mičošana notiek vēlu vakarā vai pat pusnaktī, supermēness radīs papildus apgaismojumu, kas savukārt būs odziņa kāzu fotogrāfijās un darīs jūsu kāzas īpaši maģiskas.

Vasaras saulgrieži. šis laiks par laulībām īpaši laimīgu tiek uzskatīts daudzās kultūrās. Druīdi uzskatīja, ka tas ir laiks, kad laulība tiek noslēgta kā uz Zemes, tā Debesīs.

Kāzu foto:  ZK PHOTOGRAPHY / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Veiksmīgākie kāzu datumi kāzu sezonā 2023

  • 19. maijs
  • 17., 21. jūnijs
  • 3. jūlijs
  • 1. augusts
  • 31. augusts
  • 29. septembris

Kāzu foto:  ZK PHOTOGRAPHY / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Veiksmīgākie kāzu datumi 2023 numeroloģijā

Viens no veidiem, kā labāko kāzu datumu pēc numeroloģijas principiem varat aprēķināt individuāli - izskaitļojot dzīves ceļa ciparu. To aprēķina, saskaitot ciparus, kas veido dzimšanas datus, piemēram:

12.04.1992. = 1+2+4+1+9+9+2=28=2+8=10=1+0=1

Tātad šajā piemērā dzīves ceļa cipars ir 1. Lai noteiktu laimīgo kāzu dienas ciparu, saskaita abu pāru dzīves ceļa ciparus. Piemēram, ja vienam šis cipars ir 1, bet otram 7, tad viens no laimīgajiem kāzu datumiem būs 8.

Kāzu foto:  ZK PHOTOGRAPHY / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Rakstu sagatavoja: Ieva Simanoviča

Foto:  ZK PHOTOGRAPHY

Citi Raksti