Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Mīlestības svētki ir jāsvin skaisti. 2023. gada kāzu modes aktualitātes

Mīlestības svētki ir jāsvin skaisti. 2023. gada kāzu modes aktualitātes

Bantes un bantītes

Lai gan bantes un bantītes kā sievišķības simbols ir sens elements kāzu kleitās, to triumfālā atgriešanās iezīmējas ar dramatismu un daudzpusīgumu. Gigantiskas un mikro maziņas, funkcionālas un tīri estētiskas, bantes ir modernās sievišķības liecība.

Kāzu kleita: MOSS BRIDAL

Burbulis

Lai gan tika zīlēts, ka aktuāli būs svārki ar īsu priekšpusi un garu aizmuguri, 2023. gadā atkal aktuāls kļūs 2010. gadu modes untums - balonveida siluets. šādā tehnikā tapušas, svārku daļas būs īpaši apjomīgas un dramatiskas, kas nozīmē arī bagātīgas.

Kāzu kleita: CHRISTINE NICOLE

Papildu dinamikai

Sadzīvē atgriežoties sen piemirstajai vērtībai ballītēm, ir jābūt dejām gatavai. Dinamiku un efektīgumu piešķirs 1920. gadu dekoratīvais elements skariņas kā mini, tā maksi garuma kleitās.

Kāzu kleita pa kreisi: EISEN STEIN

Vairākās plaknēs

Kāzu modes dizaineri dievina eksperimentus ar apjomiem jeb dimensijām. 2023. gads nebūs izņēmums, un aplikācijas iegūs jaunu dzīvi kā margrietiņu pļava svārkos vai viens efektīgs akcents uz pleca.

Kāzu kleita: RAIMONDA SILĖ

Krāsainie ziedi

Tā kā ziedi nav modes inovatīvākais raksts, tiem ir jābūt unikāliem un atšķirīgākiem. šogad arī krāsainiem pat tad, ja atgādina galdautu rakstus.

Kāzu kleita: ASHISH GUPTA

Taisnā līnijā

Neraugoties uz to, ka aktuālas ir arī piedurknes, bez lenču siluetam būs būt. šoreiz dekoltē nevis sirsniņas formā, bet taisnā, pat asā līnijā. Noderīgi, jo šāda forma piestāv jebkuram stilam - kā romantiskam, tā minimālistiskam un izaicinoši seksapīlam.

Kāzu kleita: BRILLIANCE

Volāni

Vēl viena ballītes tērpa detaļa ir volāni - kā romantiski, tā minimālistiski.

Kāzu kleita: 6 SEPTEMBER

Grandiozie ziedi

Ziedi ir kā kāzu kanons, un tomēr šoreiz floras atveidojums ir elpu aizraujošs - piedurknes kā ziedu galvas, svārku daļa, kas plaukst, ziedi ir pārlieli, efektīgi un krāsaini.

Kāzu kleita: RAIMONDA SILĖ

Karaliene

Jā, augsta apkakle ir karaliska un jebkuram kāzu tērpam piešķir cēlumu. Pēc būtības konservatīva, bet, ja tā ir volāna veidā, tad moderna.

Kāzu kleita: AMELII

Kaut kas zils

Jaunā rozā tagad ir zilā krāsa! Sākot no gaiši pūderīgām līdz košajai rudzupuķei, krāsa iemieso divus pretējus elementus - tradīciju ar kaut kas zils un baltās krāsas tradīcijas noliegumu - mūsdienīgumu.

Kāzu kleita: RUE DE SEINE

Femme Fatale

Augsti šķēlumi kājas demonstrēšanai un silueta vizuālai pagarināšanai ir divi praktiski apsvērumi, kas sevī ietver seksapīla dzirksti citādi tradicionālajā notikumā.

Kāzu kleita: 6 SEPTEMBER

Skaļāk un kuplāk

Dažkārt vairāk ir labāk. Maksimālisms ar kuplām princešu kazu kleitām (pufīgām piedurknēm, trīsdimensionālām aplikācijām un gariem plīvuriem) ir kā dabas mošanās pavasarī pēc pāris gadu aizliegumiem un nedrošības.

Kāzu kleita: 77 KLEITAS

Mirdzošais glamūrs

Ilgstošā izolācija ir panākusi to, ka ir pastiprinājušās alkas pēc svētkiem. Tas nozīmē, ka, lai spīdētu un atstarotu, ir izmantojami visi svētku atribūti - bagātīgi mirdzumi, kristāli un pērles.

Kāzu kleita: MYOSOTIS

Izgriezumi

Dizaineri atkal un no jauna atrod neskaitāmus veidus, kā ikdienas modē iecienītos izgriezumus popularizēt arī kāzu tērpos. Piesegti ar caurspīdīgiem vai mežģīņu paneļiem, atklāti izgriezumi vidukļa rajonā, kaili sāni un, protams, muguras. Detaļas, kas nedaudz atgādinās moderno deju izpildītāju kostīmus.

Kāzu kleita: IVORY LOVE FOREST

Tēlniecības darbs

Lai nekļūtu garlaicīgas, arī tradicionālās korsetes piedzīvo pārmaiņas - tagad tās ir gluži kā tēlniecības objekti - skulpturāli, strukturēti un asām šķautnēm. Romantikai, izpildīti tradicionālajos kāzu audumos tillā un mežģīnēs.

Kāzu kleita: FIORE

Bridgerton

Lai cik ironiski būtu, romantiskais Netflix seriāls Bridgerton, kur galveno varoni kāzas neinteresē, ir iedvesmojis kāzu modes dizainerus. Ziloņkaula toņi, podziņu rindas, augstas apkakles, kuplas piedurknes, mežģīnes un volāni - jādominē vēsturiskumam, karaliskumam un nostalģijai.

Kāzu kleita: BRIDE TO BE

Saskaņoti apmetņi un plīvuri

Tapat kā ikdienas modes saskaņotie komplekti, arī romantiskajā dienā apzinīgās kombinācijas ir fantastiski viegla tērpšanās metode. Plīvuri, apmetņi un astes atkārto kleitu motīvus (mežģīnes, izšuvumus, aplikācijas) un ir viens otra neatņemams papildinājums un turpinājums.

Kāzu kleita: KATYA KATYA / ROCK N VEIL

Sarežģīti plisējumi un drapējumi

šķiet, dizaineri divus gadus ir pavadījuši savās studijās izolēti un tur nodarbojušies ar tehniku pilnveidošanu un inovāciju. Sarežģīti un smalki plisējumi un drapējumi, šie jaunie paņēmieni liek tērpiem izskatīties kā sengrieķu mākslas darbiem.

Kāzu kleita: MOSS BRIDAL

Ne bez biksēm

Izvēlei par labu biksēm, nevis kāzu kleitai nevajadzētu pārsteigt. Līdz ar to popularitātes pieaugumu paplašinājies arī ir piedāvājums - pieejami vairs ne tikai klasiski kostīmi, bet arī komplekti viktoriānisma stilā, unisex pārlielajos apjomos un superromantiski.

Kāzu kleita: KAREN WILLIS HOLMES

Ballītei

Kāzu svinībām pašsaprotami vajag tērpu, kas piemērots arī pašai ballītes daļai. Te noderēs rotaļīgās mini kleitas, ērtāka garuma un mazāka kupluma maksi kleitas vai tērps, kas apvieno mini ar midi vai mini ar maksi garumu. Jautras, amizantas un koķetas ērtai un aktīvai mīlestības svinēšanai.

Kāzu kleita: INTA GRASE

Raksta autore: ANITA SEDLIŅA

Meklē savu kleitu šeit: KĀZU KLEITAS

Citi Raksti