Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Mīlestība - pati spēcīgākā enerģija, kāda vien eksistē. Dziedinošākā, spēcinošākā, iedvesmojošākā, pilnvērtīgākā. Pati pilnība. Vienotība. Bez nosacījuma. Pieņemoša un apņemoša.

Nav lielākas dāvanas zemes virsū kā mīlestība un kopā būšana. Kā mīlestības sastapšanās sievietes un vīrieša attiecībās, šai savienībai topot par sakrālu templi.

Sastopot patiesi tuvu dvēseli, ar kuru sajust vienoto mīlestības lauku, notiek dziedināšanās un transformācija, kas skar jūs abus kopā un katru individuāli. Jūs vairs nekad nebūsiet tādi, kādi bijāt, ieejot šajās attiecībās. šī gaismas enerģija - mīlestība - pārvērš tavu dzīvi, uzskatus, apzinātību neiedomājamā veidā. Un tas, ko jūs kopā piedzīvosiet, ļaujot plūst beznosacījuma mīlestībai, taps par brīnumu, kuru nespēsiet nevienam izskaidrot. Jo tajā nebūs ierasto attiecību risināšanas peripetiju. Tajā nebūs vainošanas, tajā nebūs nesaprotamu aizliegumu, tajā nebūs neadekvātu gaidu. Tajā būs cieņa šī vārda visdziļākajā nozīmē. Rēķināšanās ar otru kā personību, kā individualitāti, kā cilvēku, kuram ir sava plaša un neizmērojama iekšējā pasaule. Ieskatīties tajā un dalīties ar savu iekšējo pasauli - tā ir Visuma dāvana, kuru godāt un kurai pateikties. Mīlēt ar pateicību.

Foto: Yevhen Mostovyi

Kā sastapt šādu mīlestību? Kur tā rodas un kā tā atnāk? Gaisma pievelkas pie gaismas un briest savā spēkā, tai savienojoties. Tu topi par mīlestību, kas pievelk mīlestību, tad, ja pats mīli. Mīli sevi, mīli visu, kas tev ir apkārt. Mīli zāles stiebriņu, mīli klusuma mirkli ar rīta kafiju un saullēktu aiz loga. Tu esi mīlestības vibrācijā. Sāc ar sevi. Vienmēr sāc ar sevi. Ir beidzies laiks, kurā cilvēks gaidīja citu cilvēku - glābēju. Esi mīlestībā jau tagad! Arī vienatnē, arī vientulībā. Esi mīlestības enerģijā.

Un ne tikai vēlme sastapt savu dvēseles radinieku, ar kuru dalīties mīlestībā, ir lielā dāvana un ieguvums, vairojot mīlestības enerģiju ikdienā. Mīlestības enerģija patiesi ir dziedinātājs ik uz soļa. Mīlestības jūtas un sajūtas rada laimes hormonus un atbrīvo enerģētiskos blokus.

Kā būšana mīlestības vibrācijā mums palīdz ikdienā?

∙ Samazina stresu

Esot mīlestības enerģijā, mēs spējam uz notiekošo raudzīties no augstākas perspektīvas. Līdz ar to spējam būt vērotāja lomā, kurš emocijas izjūt, bet ar tām neidentificējas.

Ierauga lietas no plašāka skatpunkta. Raugās un izjūt empātiski. Tādējādi pavisam dabiski atkrīt stress par ikdienišķām lietām. Ļaujamies veselīgai plūsmai un pieņemšanai tā vietā, lai kontrolētu un mēģinātu panākt rezultātus ar varu, ar uzspiešanu.

Foto: Yevhen Mostovyi

∙ Uzvar bailes

Negatīvas emocijas mēdz būt tik spēcīgas, ka mūs pārņem. Bailes, dusmas, aizvainojums - tās visas ir zemu vibrāciju enerģijas, kuru varā esot, cilvēks kļūst mazāk spēcīgs, mazāk imūns pret notiekošo un arī slimībām. Mīlestība ir maģiskākais rīks, kas šo visu uzvar. Kas ir spēcīgāks. Vienmēr.

∙ Uztur fizisko veselību

Zināms, ka patīkamas jūtas un emocijas, it īpaši mīlestības enerģija, nāk par labu mūsu emocionālajai un mentālajai veselībai. Likumsakarīgi, ka tas ir arī pats labākais veids kā būt, lai būtu lieliskā fiziskajā veselībā. Mūsu ķermenis atsaucas patīkamajam, atsaucas mīlestībai, muskuļiem atslābinoties un mūsu organismam esot balansā. Mīlestības enerģija notur līdzsvaru un uzlabo garastāvokli arī nevieglās situācijās - tas vislabākajā veidā atsaucas uz sirds veselību un imūnsistēmu.

Foto: Yevhen Mostovyi

∙ Paildzina mūžu

Ļaujot dominēt negativitātei, aizvainojumam, haosam, kam ir negatīvas vibrācijas, vitalitātes enerģija caur mums neplūst, - tas viss izsūc dzīvības spēku. Savukārt mīlestības enerģijai piemīt dziedinošas spējas mūs atjaunot un ļauj būt lieliskā formā gan fiziski, gan emocionāli, gan garīgi.

∙ Rada prieku

Dzīve kopumā un ikdienas rutīna, ikdienas uzdevumi un nieki iegūst dziļāku jēgu, tiklīdz spējam to visu baudīt. Saskatīt skaistumu un brīnumu katrā sīkumā, katrā vispierastākajā rituālā, kā piemēram, iešanai dušā, kur ar nodomu varam aizskalot visas bēdas un rūpes. Mīlestība ir būšana šajā baudā. Un dzīves bauda ir būšana mīlestībā. Abpusēja un neatdalāma mijiedarbība.

Foto: Yevhen Mostovyi

5 veidi, kā tu savā dzīvē vari vairot mīlestības enerģiju

∙ Mīli sevi un savu ķermeni kā savu mīļoto

Kad iemīlamies un mīlam, darām visu to labāko, lai palutinātu un iepriecināto mīļoto cilvēku. Un kā ar sevi? Vai tu sevi lutini, paslavē par labajiem darbiem un mazajām uzvarām? Aizved uz spa vai noorganizē brīvdienu, lai gan tam nav “ārējā” iemesla? Pasakies savam ķermenim, ka tas ir vesels un funkcionējošs? Mīlestība sākas caur sevi. Vai spēj ieskatīties acīs savam spoguļattēlam un pasmaidīt, veltot vislabākos vārdus un pateicību? Tu vari mīlēt citus, kad tev ir ko dot. Bet tev ir ko dot, kad tu mīli sevi.

Foto: Yevhen Mostovyi

∙ Izsaki mīlestības vārdus saviem tuvākajiem

Bieži vien mēs labas lietas nodomājam, bet neizsakām skaļi, paliekot ilūzijā, ka tās ir pašsaprotamas. Bet kamēr tavi mīļie cilvēki neprot lasīt tavas domas un simtprocentīgi sajust neizteiktās emocijas un siltās jūtas, tās ir jāizsaka. Pateicīgs un laimīgs būs gan cilvēks, kam izsaki, cik ļoti viņu mīli, gan tu. Mīlestība vairo mīlestību.

∙ Paraugies uz savu vidi caur mīlestības prizmu

Kamēr nav sastapta autentiska savienošanās ar mīlestības enerģiju, ikdiena un ierastā “scenogrāfija” mums slīd garām nepamanīta, neievērota. Kā fons. Bet paraugies uz mājām un kokiem, kam tu dodies garām ceļā uz darbu vai pavadot bērnus uz skolu! Paraugies, kā šodien spīd saule, - vai tās gaisma ir zeltaina vai balta? Vai pamanīji, ka tavam istabas augam parādījušies jauni pumpuri, kas tūlīt, tūlīt izplauks krāšņos ziedos? Ka vienā violetā ziedā ir septiņi krāsas toņi? To visu pamanīt un skatīt mīlestības pilnām acīm - tā ir apzināta mīlestības enerģijas vairošana. Un tu ar garantiju iemīlēsi dzīvi jaunā kvalitātē!

Foto: Yevhen Mostovyi

∙ Meditē

Dziļā, patiesā, tīrā beznosacījuma mīlestība ir krasi atšķirīga no tās, kādu cilvēki piedzīvo lielākoties. Tajā mēs negaidām, ka otrs darīs mūs laimīgus. Mēs protam būt laimīgi paši ar sevi, bet ar mīļoto cilvēku varam tajā dalīties un piedzīvot kopradīšanas brīnumu. Bet kā lai piekļūst šai tīrajai mīlestībai, kā lai sajūt, kas un kāda tā vispār ir, lai varētu ieaicināt savā dzīvē? Viens no brīnišķīgiem veidiem, kā to izdarīt, ir caur meditāciju. Meditācija ir rīks, caur kuru savienoties ar dievišķo un autentisko. šīs sajūtas ikdienā viegli piemirstas. Caur apzinātu mīlestības enerģijas praktizēšanu, radot mīlestības un pateicības lauku, ieejot tajā un smeļoties tā spēku. Sākumā sajūtot šo savienošanās brīnumu sevī un tikai pēc tam dodoties pie otra cilvēka.

∙ Vizualizē mīlestību

Katrai krāsai piemīt savas dziedinošās spējas. Arī līdz galam nenovērtētā rozā krāsa ir spēka krāsa. Mīlestības spēka krāsa. Rozā krāsai piemīt terapeitisks efekts, kas palīdzēs sirds čakrai. Lai sūtītu sev un mīļajiem dziedinošo mīlestības enerģiju, pamēģini vizualizēt mīlošu rozā gaismu, kas ietver tevi un tavus mīļos. Lieliski izdosies apvienojumā ar meditāciju!

Raksta autore: Ieva Simanoviča

Foto: Yevhen Mostovyi

Citi Raksti