Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Šoziem pārus sagaida jauns piedzīvojums – projekta Nepieradinātās nakts piedzīvojumi 2. sērija urbānā pilsētvidē Neparasta nakts 20. stāvā, sadarbībā ar konjaku Remy Martin un kafiju Paulig.

Jaunā, modernā augstceltnē Filozofu Rezidence, no kuras paveras neaizmirstams un elpu aizraujošs skats uz Rīgu, noritēs Nepieradinātās nakts piedzīvojumi 2. sērija. Tajā apmeklētāji gūs jaunu pieredzi, izbaudot papildinātās realitātes performanci naktsmītnē un neparastas vakariņas 20. stāvā, no kura paveras fantastisks skats uz galvaspilsētu Rīgu. Vakariņas ar aktieriem, notikumiem un priekšmetiem, kuri realitātē nebūs, veidos sajūtu par iespējamo klātbūtni un sintēzi ar realitātē esošiem notikumiem un priekšmetiem. Papildinātā jeb augmentētā realitāte saplūst ar īstenību, nojaucot robežas starp mēs un viņi. Šķitums, fantāzija,neierastas emocijas.

neparaastā nakts - piedzīvojumi 20. stāvā
Foto: JĀNIS VĪKSNA

Vakariņas notiks pie galda, kas mainīs krāsas un īpašos brīžos mirdzēs. Vakariņu gastronomiskā sadaļa izstrādāta kopā ar talantīgo šefpavāru Raimondu Zommeru un restorānu Entresol. Vakariņas varēs apmeklēt 4 vai 6 cilvēki.

neparaastā nakts - piedzīvojumi 20. stāvā
Foto: JĀNIS VĪKSNA

Savukārt, nakts seansā, katru nakti divus apmeklētājus sagaidīs neparasta gulta ar pārsteigumu, kurā varēs veikt izvēli savam nakts piedzīvojumam. Gulta instalācija tiks radīta ar gaismām, mākoņdūmiem un zvaigžņotu debess jumu.

neparaastā nakts - piedzīvojumi 20. stāvā
Foto: JĀNIS VĪKSNA

Projektā liels uzsvars likts uz košu, ultramodernu scenogrāfiju, laikmetīgu tehnoloģiju izmantošanu. Mijiedarbību starp cilvēku, tehnoloģiju iespējām un emociju kaleidoskopu, kas dāvās jaunu pieredzi un neparastu svētku sajūtu.

neparaastā nakts - piedzīvojumi 20. stāvā
Foto: JĀNIS VĪKSNA

Projekta veidotāji atzīst:

“Mūsu “Nepieradinātās nakts piedzīvojumi” 1. sērija Spoguļnamiņš, kas tika īstenota aizvadītajā vasarā, pierādīja, ka šobrīd vistiešākā veidā cilvēki alkst jaunas, priekpilnas emocijas.

Vēlas mazāk domāt par mantiskām lietām, vairāk par jaunas pieredzes krāšanu un neparastu emociju gūšanu. Vasarā galvenais uzsvars tika likts uz dabu un cilvēka mijiedarbību ar to, savukārt ziemā mēs rādām cilvēkiem jaunākās pasākumu tendences, priekšplānā izvirzot tehnoloģijas. Tās apzināti virzītas cilvēcisko saskarsmju virzienā, neaizmirstot par gadskārtu svētku pamatvērtībām – sirds siltumu un kopā būšanas prieku.”

Detalizētāka informācija par jauno projektu: www.nepieradinatasnaktsmitnes.lv

Foto: JĀNIS VĪKSNA


Lasi arī: DRAUDZĪBA UN PĀRU ATTIECĪBAS

Citi Raksti