Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Vecmeitu ballītes organizēšana gada vēsajos mēnešos met papildus izaicinājumu līgavas draudzenēm, jo jādomā ne tikai par aizraujošām aktivitātēm, bet arī par piemērotām telpām to īstenošanai. Gada vēsais un tumšais laiks ir piemērots sirsnīgām pasēdēšanām elegantos interjeros, atklātām sarunām un aktivitātēm, kas ļauj nodoties savu radošo talantu atklāšanai draudzeņu kompānijā, kā arī nesteidzīgai un mierpilnai atpūtai ierastās ballītes vietā. Piedāvājam vecmeitu ballīšu idejas iekštelpās.

Ekskluzīva vecmeitu ballīte mūsdienīgās telpās

Pirmskāzu laikā līgava ir pārņemta ar dažādiem kāzu organizēšanas jautājumiem un pārdomām, kas neizbēgami rodas lielā dzīves soļa priekšā. Tādēļ dažkārt labākais, ko draudzenes var darīt, ir sarīkot elegantu un izsmalcinātu vakaru estētiskā un nomierinošā vidē ierastās iztrakošanās vietā. Topošā līgava tik tiešām novērtēs pārdomātu un skaistu, nepārsātinātu pēcpusdienu vai vakaru, ko pavadīt labāko draudzeņu kompānijā dziļās un sirsnīgās sarunās. Tam izcili piemērotas telpas ir Residence.

Vieta: RESIDENCE

Tā ir 19. gs. beigās celta ēka, kas atdzimusi jaunā un progresīvā veidolā ar augstas klases interjera dizainu. šajā svinību telpā vecmeitu ballītēm un citiem svētkiem 150 gadus seni, unikāli telpas elementi savienoti ar mūsdienīgiem risinājumiem. Ikviena līgava novērtēs svētkus tik pārdomātā vidē kā Residence.

Vecmeitu ballīte iekštelpās samazina aktivitāšu klāstu. Var gadīties, ka jāatsakās no dažādām aktīvām un atraktīvām izdarībām, kas pieprasa plašumu un citu cilvēku iesaistīšanu. Tā vietā var pievērsties sarunām un, piemēram, jautājumu spēlēm, kas palīdz ne tikai iepazīt vienai otru, bet arī dalīties pārdomās un laba vēlējumos. šī raksta beigās atradīsi jautājumus par kāzām un laulību, kā arī par topošo līgavu, ko integrēt dažādās spēlēs vai kurus izmantot sarunu uzsākšanai un daudzveidošanai.

Vieta: RESIDENCE

Kreatīvas svinību vietas vecmeitu ballītēm

Vecmeitu ballītes ir lielisks veids, kā pamudināt līgavu un draudzenes izmēģināt ko jaunu un, iespējams, atklāt kādu jaunu talantu. Radošā studija Atmosfēra piedāvā dažādas meistarklases - no krūzīšu apgleznošanas un dekorēšanas, trauku, ziepju un sveču veidošanas līdz vafeļu un kūciņu cepšanai. šādas aktivitātes draudzeņu kompānijā ir lielisks veids, kā pavadīt laiku, relaksēties un piedzīvot radīšanas prieku. šādi darbojoties kopā, varat nodoties jautrām čalām un gardu dzērienu baudīšanai.

Vieta: RADOšĀ STUDIJA ATMOSFĒRA

Aizraujoša vecmeitu ballīte būs garantēta Urban Gallery - svinību un pikniku vietā Rīgas urbānajā sirdī. šī ir vieta, kur arī gada drēgnajā sezonā sarīkot sirsnīgu pikniku gaišā un mājīgā vidē draudzeņu lokā. Urban Gallery ir ļoti īpaša vieta, jo tā ir ierīkota savienojuma vietā starp divām ēkām, kas rada unikālu pieredzi. šīs telpas ir kā miera portāls, kur pārslēgties un nomierināt savu ķermeni un prātu, izbaudot svētkus mājīgā atmosfērā.

Vieta: URBAN GALLERY

Urban Gallery piedāvā pilna servisa urbānā piknika noorganizēšanu, sākot no burvīgas izdekorētas lokācijas līdz pat gardām uzkodām uz skaisti noformēta un uzklāta galda. Ja pašām vecmeitām ir vēlme izpausties, telpas ir iespējams iznomāt un pašām tur uzbūt svētkus. Papildus urbānajam piknikam iespējams izvēlēties arī kādu aktivitāti, kas padarīs svētkus krāšņākus. Pieejamas cake-pop pagatavošanas, kulinārijas, gleznošanas vai sejas masāžas meistarklases, kā arī jogas nodarbība. Vecmeitu ballītes piedzīvojumus un sirsnīgākos mirkļus ir iespējams arī iemūžināt, izvēloties galerijas fotogrāfa pakalpojumus.

Vieta: URBAN GALLERY

Sievišķīga vecmeitu ballīte

Ne velti par vecmeitu ballīšu klasiku kļuvušas dažādas meikapa un skaistumkopšanas meistarklases - vienmēr ir patīkami tikt profesionāla meistara sapostai. Sapošanās radīs īpašo svētku sajūtu un, ja tā apvienota ar meistarklasi, ļaus apgūt iemaņas, kas palīdzes izcelt dabīgo skaistumu arī ikdienā. Ieva Puzāka ir meistare ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi skaistumkopšanā. Viņa jūsmo par cilvēku skaistajiem acu toņiem un vienmēr tos izceļ, lai acis iemirdzētos vēl vairāk! Iespējams, tieši viņas pavadībā pamanīsi ko jaunu un īpašu arī savā izskatā! Ieva Puzāka piedāvā skaistum meistarklases vecmeitu ballītēm, kurās sievišķīgā gaisotnē apgūt meikapa pamatus, kas noderēs ikvienai sievietei. Meistarklasēs tiek apskatītas dažādas tēmas - no rūpēm par sejas ādu, sejas formas konturēšanas un dekoratīvās kosmētikas toņu gammas līdz acu izcelšanas paņēmieniem, skaistu uzacu un lūpu formas veidošanai.

Meklē idejas vecmeitu ballītei šeIt: VECMEITU UN VECPUIšU BALLĪTES

Meistarklase: IEVA PUZĀKA

Relaksējoša vecmeitu ballīte

Populāras svinību vietas vecmeitu ballītei ir arī SPA, kura apmeklējumu novērtēs ikviena līgava saspringtajā pirmskāzu laikā. Kādēļ gan to nepārvērst par veselu relaksējošu nedēļas nogali ārpus Rīgas? Talsos pieejams īpašs līgavai un viņas draudzenēm izstrādāts piedāvājums - nakšņošana Kalēju ielas rezidencē un relaksācija Smiltsērkšķu SPA, kas vairos līgavas mirdzum un starojumu kāzu dienai un palutinās arī draudzenes ar saunas apmeklējumu. SPA procedūras veic izcila, klienšu iemīļota skaistumkopšanas speciāliste Ivanda Valdzere ar 27 gadu pieredzi savā jomā - tā kā meistare ir ļoti pieprasīta, jāpiesakās laicīgi. SPA atrodas futūristiskā šķūnī, kas būvēts uz ūdens, ar skatu uz smiltsērkšķu laukiem. šie lauki ir fantastisks fons fotogrāfijām, tādēļ lieliska ideja ir pieaicināt arī fotogrāfu un noorganizēt draudzeņu fotosesiju pirms došanās uz SPA procedūrām. Varēsiet baudīt arī veselīgus, vitamīniem bagātus smiltsērkšķu smūtijus.

Lasi arī: DRAUDZEŅU PIRMSKĀZU VAKARS SENAJĀ KALĒJU IELAS REZIDENCĒ UN SMILTSĒRKšĶU SPA BAUDĪJUMS

Vieta: SMILTSĒRKšĶU SPA

Lielisku meiteņu atpūtas ballīti Rīgā piedāvā Oasis SPA. SPA piedāvā nelielu atpūtas baseinu ar zemūdens masāžu, džakuzi, somu saunu un turku tvaika pirti. Papildus iespējams veikt arī sejas vai ķermeņa procedūras, izveidot hennas tetovējumus, baudīt aromātisku rituālu saunā ar pirts meistaru, kā arī fotosesiju ar profesionālu fotogrāfu. Iespējams baudīt arī atspirdzinošus dzērienus un gardas uzkodas.

Oasis SPA no minētā plašā piedāvājuma klāsta iespējams izvēlēties procedūras, kas līgavai un draudzenēm sagādās patīkamāko atpūtu - tā ir īsta miera oāze, kuras apmeklējumu izbaudīs ikviena līgava.

Vieta: OASIS SPA

Aktivitātes vecmeitu ballītēm iekštelpās

Kā jau iepriekš minēts, vecmeitu ballītēm iekštelpā piemērotākās būs dažādas jautājumu spēles. Varat zemāk piedāvātos jautājumus sarakstīt uz kartītēm un izmantot kādā klasiskajā vecmeitu ballītēs spēlē, piemēram, lai pārbaudītu, cik labi draudzenes pazīst līgavu. Varat tos arī sadalīt savā starpā un lūgt katrai no vecmeitu ballītes viešņām sagatavot atbildi uz jautājumu un pastāstīt, kāda viņai šķiet, ka būtu līgavas atbilde, pēc tam lūdzot līgavai sniegt savu redzējumu. Varat tos noformēt kā galda kartītes un vakara gaitā pa vienai iztirzāt šos jautājumus, tie palīdzēs atraisīt sarunas un izrunāt dažādus ar kāzām un laulībām saistītus jautājumus, kā arī veicināt līgavas prieku un pašapziņu, uzsverot viņas labākās rakstura iezīmes.

Vieta: OASIS SPA

Jautājumi par līgavu

 • Ja līgavai būtu superspēja, kāda tā būtu?
 • Kas ir tavas jautrākās atmiņas par līgavu?
 • Ja līgava būtu filmas varone, kura tā būtu?
 • Kas ir līgavas mīļākā dziesma dejošanai un raksturīgākās deju kustības?
 • Kas ir īpašākais randiņu stāsts, ko līgava piedzīvojusi?
 • Kas ir īpašākais talants, kas līgavai piemīt?
 • Pastāsti par kādu īpašu līgavas ieradumu, kas padara viņu unikālu.
 • Sniedz līgavai kādu smieklīgu kāzu plānošanas padomu.
 • Ja līgava rakstītu grāmatu par savām kāzām, kāds būtu tās nosaukums?

Jautājumi par kāzām un laulībām

 • Kāda tu iztēlojies ideālo kāzu dienu?
 • Kas ir bijis romantiskākais mirklis attiecībās ar tavu partneri?
 • Kā tev šķiet, kas ir veiksmīgas laulības atslēga?
 • Kas ir tava skaistākā atmiņa par topošo līgavu un līgavaini?
 • Kas ir tavs mīļākais mīlas stāsts literatūrā vai kino?
 • Kādu padomu par laulību tu dotu līgavai?
 • Kas ir sirsnīgākais, ko esi novērojusi līgavas un līgavaiņa attiecībās?
 • Kas ir neaizmirstamākās kāzas, ko esi apmeklējusi, un kas tās padarīja īpašas?
 • Kas ir svarīgāka īpašība, kam jāpiemīt sievai?
 • Ja līgavai un līgavainim būtu superspēja, lai padarītu laulību spēcīgāku, kāda tā būtu?
 • Kā tu aprakstītu līgavu un līgavaini kā pāri?
 • Ko tu novēlētu līgavai un līgavainim viņu kopdzīvē?

Raksta autore: Renāte Berga

Telpas un aktivitātes vecmeitu ballītei: Residence, Radošā studija Atmosfēra, Urban Gallery, Ievas Puzākas skaistuma meistarklases, Smiltsērkšķu SPA, Oasis SPA

Citi Raksti