Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Saules Sveces


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Sveču mīlestības gaisma

Sveces jau izsenis ir lolotas ar spēju radīt romantisku un intīmu atmosfēru, padarot tās par ideālu kāzu akcentu. Neatkarīgi no tā, vai Saules Sveces tiek izmantotas ceremonijas vietas - altāra vai ailes, izgaismošanai, vai svinību vietas dekorēšanai – papildinot galda klājumu, atpūtas stūrīti, bāriņu vai kūkas galdu, sveces piešķir elegances un izsmalcinātības pieskārienu.

Ar rokām darinātas sveces ir īpašs, personīgs kāzu dekorāciju veids, kas radīs siltu un mājīgu atmosfēru, ko viesi atcerēsies vēl ilgi pēc svinību beigām.


Sveču daudzveidība – formai ir nozīme

Plānojot savu ideālo dienu, ir vērts pievērst uzmanību detaļām. Mūsu daudzveidīgajā sveču klāstā atrodamas klasiskās un elegantās cilindra, kantainās un bumbas formu sveces dažādās krāsās, kā arī netradicionālas formas – akmens un koka veidola sveces. Piedāvājumā ir arī sveces traukos - burciņās un glāzēs. Tāpat iespējami arī īpaši pasūtījumi ar sirsniņām, ziediem un vasarīgām ogām. Saules Sveču klāstā atrodams kas piemērots ikkatram kāzu stila veidam un tēmai.

Dabas pilnība un rūpīgs roku darbs

Katra mūsu svece ir kā rūpīgi veidots mākslas darbs. Saules Sveces produkcija atšķiras ar mīlestību pret detaļām un radošu enerģiju, ko spējam ar svecēm nodot tālāk mūsu mīļajiem klientiem.

Sveču dekorēšanai izmantojam tikai kvalitatīvas sastāvdaļas. Arī dabiskie ziedi, ko izmantojam sveču veidošanā, ir pašu audzēti vai rūpīgi atlasīti vietējās pļavās.  

Sveču pilnībai pieejami dažādi aromāti, lai radītu sveces, kas ir tikpat īpašas kā jūsu mīlas stāsts.

Mīlestībā kūstošas dāvanas

Pārdomāts veids, kā izteikt savu pateicību kāzu viesiem, ir iepriecināt ar nelielu un personīgu atmiņu par jūsu īpašo dienu. Par lielisku dāvanu var kalpot aromatizators, kas jaunā pāra iecienītākajā smaržā mīļi atgādinās par skaisto notikumuj vai arī kā iemīlējusies sirds izkusīs mīlestībā aromlampā.

Meistarklase – kvalitatīvs laiks kopā

Sveču gatavošanas meistarklase ir unikāla un jēgpilna vecmeitu ballītes pieredze. Meistarklases laikā sveču meistares vadībā, radošā atmosfērā iespējams izveidot sveci savā iecienītākajā krāsā un ar sev tīkamāko aromātu.

Kā pasūtīt?

Formas, krāsas un smaržas var apskatīt mūsu mājaslapā saulessveces.lv. Svētku kolekcijas apskatāmas mūsu sociālajos tīklos, bet jūsu īpašo ieceru realizācijai vislabāk piezvanīt vai uzrakstīt e-pastu. Visu Saules Sveces preču klāstu ar prieku izsūtam ar pakomātiem pa visu Baltiju. Tāpat mīļi aicināti apciemot mūsu veikaliņu klātienē.

Mēs esam tuvāk nekā jums šķiet, lai izgaismotu jūsu mīlas stāstu ar mūžīgu sveču gaismas skaistumu!

Ar mīlestību,
Indra no Saules Sveces