Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

ŌBDO | Gin & Distillery TOP

ŌBDO | Gin & Distillery

1 gadus ar mums

Miera iela 29, Rīga, Latvija

+371 29121221

obdogin.lv

LV

Sazināties ar ŌBDO | Gin & Distillery


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


ŌBDO - lībiešu valodā nozīmē sudrabs.

OBDO ir Ziemeļu stāsts. Stāsts, kas radies maģiski skaistā un dabas mīļotā Zemes nostūrī, kur ziemas ir sudraba baltumā un cilvēki kadiķa sīkstumā. OBDO ir radīts, iedvesmojoties no tīrās un neskartās Latvijas dabas un, papildus klasiskajām džina sastāvdaļām, izmantojot raksturīgāko, kas atrodams ziemeļnieku pļavās un mežos.

šeit tapusi neliela un īpaša OBDO džina darītava. Rokām vāktas un izraudzītas augu sastāvdaļas - pumpuri, ziedi un ogas, kas rada neatkātojamo OBDO džina garšas un smaržas buķeti, kas īstam ziemeļniekam garšo pēc mājām, bet visus pārējos viesmīlīgi uzņem ciemos un sasilda.

OBDO ir London dry stila džins, augstas kvalitātes apzīmējums džinam ar stilu un vēsturi. OBDO pagatavošanā mēs izmantojam tīru 96% spirtu, visas mūsu 22 sastāvdaļas ir dabiski augi, kas pievienoti destilācijas procesā, savukārt pēc destilācijas tiek pievienots tikai avota ūdens.


ŌBDO džins

OBDO ir Latvija ražots un destilēts London dry stila džins. OBDO destilēšanā tiek izmantots tīrs 96% spirts un 22 dažādas dabiskas augu sastāvdaļas.

ŌBDO FOUR džins

Viegls un klasisks London dry stila džins ar izteiktām Latvijas cidonijas un citrusu notīm. Neaizvietojams papildinājums tonikam.

ŌBDO bezalkoholiskais destilāts

Reibinošs, bet ne apreibinošs. Džins, bet bez alkohola. Bezalkoholiskais džins OBDO aicina jūs reibt no dzīves nevis alkohola.