Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

DJ Toms Polakens

DJ Toms Polakens

Pirmo gadu ar mums

+371 26048541

LV, EN

Sazināties ar DJ Toms Polakens


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Būdams dīdžejs jau vairāk kā 10 gadus, no tiem aktīvi spēlējot kāzās pēdējos 4 gadus, esmu iemācījies pielāgot audiālo noformējumu katra vēlmēm. Roks, popmūzika, deju mūzika, hiphops, gan latviešu, gan ārzemju lielākie un klasiskie hiti ir tas, ar ko es protu iekustināt jaunus un gados pieredzējušus kāzu viesus.

Esmu sastrādājies ar vairākiem pasākuma vadītājiem (Intars Rešetins, Ainārs Ančevskis, Lauris Zalāns, u.c.), mūziķiem (bungas, perkusijas, saksofons, u.c.)  un mūzikas grupām, kā arī DJ karjeras laikā iesildījis vairākus latviešu top māksliniekus dažādos lielākos un mazākos pasākumos - Intars Busulis (Arēna Rīga), Gacho, Rolands Če, Mazais Princis, Labvēlīgais Tips, u.c. 

Rezervējot pasākumu ir iespēja satikties klātienē, iepazīties tuvāk, saprast kāzu norises aptuveno plānu un noskaņu, kā arī izrunāt vēlamās un nevēlamās dziesmas/grupas/žanrus, ko vēlas dzirdēt kāzās. Es savam amatam pieeju ar lielu atbildību, tāpēc, lai arī kāzās būtu 15, 50 vai 500 viesu, es atdodu visu sevi, lai pasākumu piepildītu ar kvalitatīvu muzikālo noformējumu vakariņojot, dejojot vai sarunājoties. Ierodos laicīgi, lai vēl pirms pirmajiem viesiem, viss jau būtu skaisti uzstādīts un skanētu mūzika.


Lasi vairāk

100 kāzu veidi