Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Kapok? | Modernas kūkas


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Kapok? piedāvājumā kāzu tortes, svētku kūkas, mazās kūciņas un personalizēti cepumi svētku galdam.

Piedāvājam individuāli veidotas kūkas un saldumus ar augstas kvalitātes sastāvdaļām bez mākslīgām piedevām un konservantiem. Kapok? piedāvā gan klasiskas, gan neparastas garšas, kuras neatradīsiet nekur citur Latvijā.
Kapok? darbojas pēc principa "slepenā sastāvdaļa vienmēr ir mīlestība". Katra kūka ir radīta ar mīlestību un rūpēm.


Degustācija

Kāzas ir skaistas svinības, es uzskatu, ka katrs plānošanas solis ir svarīgs.

Kūku degustācija ar Kapok? ir vairāk kā tikai kūkas izvēle. Tas ir īpašs piedzīvojums, ko izbaudīt, kamēr veidojam meistardarbu jums un jūsu svinībām.
Es vēlos, lai šīs notikums ir atmiņā paliekošs, un ne tikai kāzas ir skaistas, bet arī kūkas tapšanas process ir skaists un īpašs.

Izvēlēties garšu jūsu kāzu tortei ir sarežģīti, tādēļ es piedāvāju kūku degustāciju komplektu, lai jūs varat nogaršot un pasūtīt labāko kombināciju. Mūsu kūku degustācijas ir paredzētas kā testeris tieši kāzu tortes izvēlei. Degustācijas komplektā jūs variet izvēlēties 8 kūku garšas.


Pasūtīšana

Vismaz 2 nedēļas pirms nelielai svētku tortei un vismaz 4-6 nedēļas pirms lielai kāzu tortei.
Dažreiz pieņemam pēdējā brīža pasūtījumus.

Individuālo izstrādājumu izgatavošana prasa daudz laika. Iesaku laicīgi rezervēt datumu, lai nodrošinātu kūkas pieejamību svinību dienā.


Piegāde

Visus pasūtījumus var saņemt:

  • Ādažos;
  • Rīgā (iepriekš vienojoties).

Kapok? piedāvā piegādes pakalpojumu. Tās izmaksas tiks aprēķinātas individuāli.

Ja vēlaties kūku uz svinību vietu nogādāt pats, vasarā iesakam kūkas transportam izīrēt termo kasti, kas ievērojami samazinātu risku, ka ar kūku kaut kas atgadīsies ceļā, jo kūka saglabāsies auksta kā tikko no ledusskapja. Kapok? piedāvā termo kastes nomu.