Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Māris Krastiņš

Māris Krastiņš

1 gadus ar mums

Rīga, Latvija

+371 22305505

mariskrastins.com

mariskrastins.com/en

LV, EN, RU

Sazināties ar Māris Krastiņš


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Māris ir jauns un atraktīvs kāzu un kāzu ceremoniju vadītājs.

Spēs gan izkustināt viesus, gan kārtīgi likt visiem izsmieties.

Viņam ir vairāku gadu pieredze šajā jomā, kas ļauj izjust klātesošos un pieskaņot pasākumu norisi tā, lai ikkatrs justos īpašs un pamanīts.

Viņš brīvi pārvalda latviešu, angļu un krievu valodas, kā arī pārzina daudzu kultūru īpatnības.

Apguvis savas prasmes Māris ir gan dažādās vietējā, gan starptautiskā mēroga apmācībās, improvizācijas meistarklasēs, kā arī lieliski pārzina lietišķo etiķeti.

Māris vienmēr ir atvērts idejām un dažādiem risinājumiem, jo galu galā - kas tad ir kāzas, bez kārtīgas ballītes un jautrības?


Klientu atsauksmes

Jolanta & Andrei

Vēlamies teikt mīļu paldies mūsu kāzu vadītājam Mārim Krastiņam par izcilu kāzu novadīšanu! Esam priecīgi, ka izvēlējāmies tieši Māri! No sirds iesakām ikvienam, kurš vēlas pozitīvus, smieklu pilnus un jautrus svētkus! Māris māk piešķirt īsto noskaņu!

Ilze & Viktors

Biju tik skeptiska, meklējot kāzu vadītāju, lai pasākums nebūtu salkans, pliekans.
Jau pirmajā tikšanās reizē izjutu mieru sarunas gaitā un sapratu, ka šis nebūs laikā iestrēgušais kāzu vadītājs.
Uzreiz saprata ko vēlamies - vieglumu, un ballīti, bez tik nobružātajām lietām. 
Paldies, ka biji daļa no mūsu īpašās dienas.
Kāzu vadītājs un foršs cilvēks uz visiem 100%. 
Perfekta diena, superīgā pavadībā. 

Monta & Uldis

Māris Krastiņš ir kāzu ceremonijas vadītājs ar lielo burtu! Kad ar vīru plānojām ceremoniju, zinājām, ka gribam kaut ko ne tik ierastu kā "Kad divas upes satek vienā.. Un tā tālāk", bet nezinājām arī ko tieši vēlamies. Kad ar Māri sazvanījāmies video zvanā (jo bija pandēmijas laiks), Māris uzreiz šo sarunu padarīja ļoti vieglu. Uzreiz ieskicēja mums vairāku veidu scenārijus. Palīdzēja mums saprast ko un kā mēs vēlamies, un kā tas sanāks vislabāk. Mūsu ceremonija bija sirsnības un smieklu pilna! Viesi vēlāk prasīja vai vadītājs mums ir pazīstams, jo viss sanāca tik dabiski. Noteikti varu Māri ieteikt kā ceremonijas vadītāju!!! Ja būs kāds cits liela mēroga pasākums, domāju uzaicināsim Māri kā vakara vadītāju!