Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar H.E. Vanadziņš. Ziemeļu restorāns


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


H. E. Vanadziņa māja atrodas Cēsīs, pasakaini skaistās vecpilsētas sirdī. Tā ir sens koka arhitektūras meistardarbs, kas ir viens no ievērojamākajiem 18. gadsimta paraugiem Cēsu vēsturē. Nosaukums aizgūts no laikiem, kad šajā arhitektūras pērlē saimniekoja ārsts Kārlis Vanadziņš, un līdz pat šai dienai vietējie Cēsu iedzīvotāji to turpina sirsnīgi saukt par Vanadziņa māju.

Nams ir pilnībā restaurēts pašu saimnieku rokām, izvēloties augstas kvalitātes koka apdari un interjera elementus. Ar pietāti un uzmanību pret smalkākajām detaļām ir izveidota ļoti gaumīga un ziemeļnieciski askētiska vide, kurā iederēsies mūsdienīgas svinības - kāzas un citi nozīmīgi dzīves svētki.


Maksimālais viesu skaits

Svinēšanai piedāvājam gan restorāna zāli, gan atsevišķu svinību telpu Vanadziņa nama pirmajā stāvā, kur iespējams dažādi veidot galdu izkārtojumu līdz pat 40 viesu uzņemšanai. Savukārt Vanadziņa mājas augšējos stāvos atrodas, īpaši dizainētas un ar augstvērtīgas kvalitātes mēbelēm iekārtotas, istabas nakšņošanai, kur izguldīt jūsu svētku viesus līdz 18 personām. Viens no Vanadziņa nama lepnumiem ir mūsu romantiskais iekšpagalms ar terasi, kas ļauj svētkus svinēt īpaši brīnišķīgā gaisotnē siltāko sezonu dienās līdz pat 60 personām.


Ēdienu piedāvājums

Vanadziņa mājas restorāna ēdienkarti ir izveidojis šefpavārs Edgars Rubenis, tā ir ziemeļu iedvesmota maltīte, kura pārsteidz ar izsmalcinātu noformējumu, apbrīnojamām garšu un tekstūru kombinācijām, kas nevienu jūsu svētku viesi neatstās vienaldzīgu. Izmantojot augstākā labuma un vietējās izcelsmes produktus atbilstoši sezonas piedāvājumam, varam nodrošināt mielastu gan no restorāna tā brīža piedāvājuma ēdienkartes, gan arī atsevišķi to pielāgot jūsu vēlmēm, piepildot visas ieceres, lai palīdzētu īstenot jūsu sapņu kāzas. Dažādu veidu uzkodas un svaigie salāti, zupas, pamatēdieni, mūsu īpašās plakanmaizes, kā arī deserti - tā smaržo un garšo kārdinošs, neaizmirstams svētku mielasta piedzīvojums.


Rezervācija

Svinības mūsu H.E. Vanadziņa mājā un restorānā aicinām pieteikt savlaicīgi. Esam pieredzes bagāta komanda, kas labprāt jūs konsultēs un palīdzēs noorganizēt visu saskaņā ar jūsu vēlmēm, lai svētku diena kļūtu par patiesi sirsnīgu un nevainojamu dzīves mirkli.