Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar PIAZZA ITALIANA RIGA restorāns


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Piazza Italiana - restorāns, kas iemieso visu to labāko, ko Itālija ir uzdāvinājusi pasaulei - mūsdienīgo un klasisko vērtību savienojumu.

Ceļojums Piazza Italiana restorānā sākas ar šefpavāra Remo Maccukato, Itālijas klasiskās virtuves guru ar 50 gadu pieredzi pavāru mākslas jomā, kulinārijas darbiem. Maestro Remo praktizē Itālijas virtuvi tās klasiskajā izpratnē - cienot tradīcijas un balstoties uz mājas ēdienu tradicionālo garšu un produktu kvalitāti. Ir pieejami gatavi piedāvājumi, dažādās cenu kategorijās. Restorāna komanda būs gatava parūpēties par katru jūsu vēlmi un ieceri.

Vīnu cienītājus priecēs restorāna vīnu karte, kur ir vairāk par 200 pozīcijām, starp kurām ir pārstāvētas tādas valstis kā Itālija, Francija, Spānija, Vācija, Austrija, kā arī Jaunās pasaules vīni.


Itāļu virtuves restorāns ar pārdomātu interjeru un plašām banketu rīkošanas iespējām

Piazza Italiana ir unikāls projekts. šeit viss ir veidots pēc ekskluzīva dizaina - gleznas, apmetuma zīmējums, auduma interjers, gaismekļi, katram priekšmetam ir sava nozīme. Plaša banketu zāle 50 viesiem, kur svinēt jubilejas, korporatīvos pasākumus, kāzas un citus dzīves svarīgus notikumus. Piazza Italiana lieliski derēs furšetam līdz 100 viesiem.

Piazza Italiana ir pieejama VIP-istaba privātiem pasākumiem un banketiem līdz 16 viesiem. Īpašiem notikumiem restorāns piedāvā visu telpu rezervāciju. Atkarībā no pasākuma formāta, Piazza Italiana vienlaicīgi var uzņemt līdz 200 personām.