Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Restorāns Akustika


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Akustika ir stāsts par viesmīlību, dzīves baudīšanu, svētku svinēšanu un kopā būšanu.

Pie mums satiekas vēsture un mūsdienas šodienā. Restorāna telpas atrodas senajā Valmieras pasta un telegrāfa ēkā, kas ir viena no grandiozākajām celtnēm pilsētā, kas saglabājusies līdz mūsdienām.

Ēdienu piedāvājums

  • Esam izveidojuši jauna koncepta ēdienkarti, kurā viesiem piedāvājam sakombinēt savu maltīti pašiem, dodot iespēju nobaudīt garšu kombināciju dažādību. Ēdienkartē izmantojam ļoti daudz produktus no vietējiem zemniekiem, radot eiropeisku, mazliet ziemeļniecisku ēdienu piedāvājumu ar maksimāli daudz vietējām izejvielām. Esam piemeklējuši arī bagātīgu dzērienu, vīnu un kokteiļu klāstu, kur vienaldzīgi nepaliks pat izsmalcinātākie gardēži.
  • Restorāna Akustika ikdienas ēdienkarte ir koncentrēta uz skandināvijas stilu, papildinot to ar dažiem eiropeiskiem akcentiem un iekļaujot maksimāli daudz vietējos produktus. Īpašiem svētku mirkļiem, uzklausām mūsu viesu vēlmes un izstrādājam ēdienkarti katram individuāli, pievēršot uzmanību visām niansēm. Ņemot vērā mūsu šefpavāra Artūra Taškāna bagātīgo pieredzi, strādājot vienos no labākajiem pasaules restorāniem, spējam būt ļoti radoši un pārsteigt ikvienu mūsu viesi, kā arī izstrādāt atbilstošāko piedāvājumu, pielāgojot arī dzērienus pie maltītes.

Atrašanās vieta

Restorāns atrodas pašā Valmieras centrā, Diakonāta ielā, kas ir mierīgs stūrītis prom no pilsētas kņadas. Restorānam blakus ir ērta, bezmaksas autostāvvieta.

Maksimālais viesu skaits

Vasaras sezonā restorānam ir ietilpīga terases zona, kurā varam uzņemt līdz 100 viesiem, iekštelpās savukārt ērti varam izsēdināt 40 viesus. Sākot ar 2022. gada novembri būs pieejama arī atsevišķa svinību telpa līdz 15 personām, kas ļaus baudīt svētku brīžus intīmākā gaisotnē. 

Citi piedāvājumi

Akustika sevī ietver arī lielu daļu kultūras dzīves Valmierā. Vasaras sezonā, terases zonā, katru sestdienu pie mums viesojas iemīļoti pašmāju mūziķi ar skaistiem koncertiem, savukārt rudens un ziemas sezonā, organizējam muzikālus vakarus iekštelpās, ar īpaši izstrādātu ēdienkarti katram pasākumam, ko iespējams noorganizēt arī mūsu visiem, individuālu pasākumu reizēs. Tāpat mums ir lieliska sadarbība ar vadošajiem vīnziņiem un bārmeņiem, ko piesaistām uz dažādiem svētkiem, lai papildinātu pasākumu atmosfēru.