Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sejas korekcijas

Sejas korekcijas

2 gadus ar mums

Tālivalža iela 15, Rīga

+371 20385822

aesthetica.lv

LV, ENG, RU

Sazināties ar Sejas korekcijas


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Blefaroplastika jeb plakstiņu plastika - atvērts skatiens un svaigāks izskats vien ar īsas korekcijas palīdzību!

Plakstiņu korekcija ir salīdzinoši īsa (30-40 min.) un vienkārša operācija, kuras laikā tiek noņemta liekā plakstiņu āda un tauki. Lai arī šo korekciju dēvējam par "īsu", rezultāti ir ļoti efektīvi un acīmredzami. Cilvēkiem ne tikai fiziski paplašinās redzes lauks un tiek noņemts smagums no acīm, bet arī pats skatiens un kopējais izskats kļūst možāks, atvērtāks un par vairākiem gadiem jaunāks. Ja bieži izskats šķiet nepamatoti noguris, acu kosmētika izsmērējas vai pat plakstiņi traucē redzei, blefaroplastika var būt labs risinājums.

Plakstiņus var koriģēt gan atsevišķi augšējos un apakšējos, gan abus kopā (tādā gadījumā operācija ilgst aptuveni 1h -1h 20 min) . Apakšējo plakstiņu korekciju veic, ja ir izteikta liekā āda, maisiņi zem acīm, kā arī labi redzami tumšie loki zem acīm, radot nepatīkamu ēnas iespaidu. Bieži vien maisiņu vai tumšo loku efektu rada vaigu noslīdējums, audu trūkums (audu ir par maz). Tādos gadījumos operēt neiesaka - korekcija tiek veikta ne-invazīvi ar injekciju palīdzību.

Vairāk informācijas: šeit