6.SEPTEMBRIS

A magic place, where all brides dreams become reality
6.SEPTEMBRIS>

Saistītie kāzu stāsti

Kāzu diena ir īpaša diena katrai līgavai, kurā ir nepieciešams uzsvērt viņas tēla unikalitāti, nevis būt kā pārējām. Tādēļ mēs vienmēr iesakām pievērst uzmanību ekskluzīvām un unikālām kāzu kleitām, kas ir pieejamas kāzu salonā 6.Septembris. Šo dizaineru kleitu griezums ir iespaidīgs ar audumu, izšuvumu un detaļu grezno skaistumu.

Jebkura kāzu kleita, kas tiek iegādāta kāzu salonā, ir garantēta kļūt par vienu no spilgtākajām kāzu dienas sastāvdaļām.

6.Septembris ir vienīgais kāzu salons Rīgā, kas reizi gadā piedāvā iespēju savām klientēm iegādāties jaunāko kolekciju kleitas, kas tikko izrādītas modes skatēs.

Mēs vienmēr aktīvi sekojam līdzi jaunākajām tendencēm pasaules modes tirgū, tieši tāpēc salona 6.Septembris piedāvājumā atradīsiet vienīgi bohēmiska stila kleitas, kas atbilst mūsdienu sieviešu prasībām.

Lai garantētu līgavai maksimālu komfortu pielaikošanas laikā, mūsu kāzu kleitu salons ir atvērts klientēm, vienojoties par pielaikošanas datumu un laiku. Jūs varat pieteikt vizītes datumu un laiku kāzu salonā pa e-pastu vai tālruni.

Kāzu kleitu cenas svārstās diapazonā no 1000 līdz 3000 eiro

KATYA KATYA LONDON

MODECA & LE PAPILLON BY MODECA

Lasiet arī: 6. SEPTEMBRIS TIEK NODĒVĒTS PAR LABĀKO KĀZU SALONU BALTIJĀ


KĀZU KLEITAS

Līgavām iesaka