INTA GRASE

Kāzu kleitu un vakarkleitu dizainere
INTA GRASE>

Saistītie kāzu stāsti

Valodas:   LV    RU    EN

 

 

Man vienmēr modē ir līgavas personība, kurai pieskaņoju kleitas stilu, siluetu un detaļas. Ikvienu kleitu es darinu kā gleznu, veidojot attiecības starp formu, faktūru un līniju.

Es nealgoju šuvējas un uzņemos 100% atbildību par savu darbu, jo visu daru pati – sākot no kleitas dizaina, beidzot ar pērlītēm un mežģīņu aplikācijām. Tāpēc katru sezonu varu realizēt tikai ierobežotu individuālo pasūtījumu skaitu. Ieskats manu ekslīgavu kāzu fotogrāfijās šeit.

  • Ja tev ir tikai vīzija par kleitu, kopīgi izdomāsim, kas vislabāk piestāvētu tieši tev.
  • Ja uzreiz gribi redzēt, kas piestāv un kas nē, piedāvāju uzlaikot jau gatavas mana dizaina kleitas, kurās esmu realizējusi savas radošās idejas. Piedāvājumā arī gatavas vakarkleitas un kokteiļkleitas. Ieskaties šeit: varbūt kāda no kleitām gaida tieši tevi?
  • Ja konkrēti zini, ko vēlies, tad precizēsim nianses un es palīdzēšu atrast kleitas dizainam vispiemērotākos materiālus par draudzīgām cenām.
  • Ja nedzīvo Latvijā, tas nav šķērslis, jo man bagāta pieredze attālinātā sadarbībā – esmu darinājusi kleitas līgavām ne tikai no daudzām Eiropas valstīm, bet arī no Sauda Arābijas, Brazīlijas, Jaunzēlandes un Austrālijas.

Priecāšos iepazīties un būšu pagodināta pārvērst tavu sapni realitātē!
Inta Grase


Daces kāzu kleitas video 2017

 
Vairāk informācijas arī šeit: INTA GRASE


KĀZU KLEITAS

Līgavām iesaka