Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

TOP KĀZU DEKORATORE DAGNIJA GAILE / LOVE LETTERS – INSTAGRAM LIVE ATSKATS

TOP KĀZU DEKORATORE DAGNIJA GAILE / LOVE LETTERS – INSTAGRAM LIVE ATSKATS

TOP kāzu & pasākumu dekoratore DAGNIJA GAILE / LOVE LETTERS @dagnija.loveletters šajā sarunā dalās padomos ne tikai par dekoratora darbu, bet arī par to, kā pašiem dekorēt savas kāzas, stāsta par šobrīd aktuālajām dekorāciju tendencēm, par darba aizkulisēm un atbild uz skatītāju jautājumiem. 

Instagram LIVE sarunā @ligavam.lv, Dagnija Gaile / LOVE LETTERS iesaka tiem pāriem, kas paši izvēlas dekorēt savas kāzas, pavisam noteikti, izvēlēties svinību vietu, kura ļauj izdekorēt pasākuma vietu jau laicīgi. Tam nevajadzētu būt pašam kāzu rītam, lai līgava un līgavainis paspētu mierīgi veltīt laiku sev, gatavojoties lielajam notikumam.

Uz jautājumu: “Kā veiksmīgāk sagatavot savu ideju dekorāciju stilam?”, Dagnija atbild ar ieteikumiem ideju meklēšanā, kā arī kādi pienākumi atkrīt, izvēloties profesionālu kāzu dekoratoru svinībām. Cik svarīgi ir izveidot pareizu moodboard un kā dekorators to izmanto, lai izvēlētos atbilstošo dekorāciju nomas punktu.

Kā un kapēc floristika ir atsevišķa sadaļa ziedu dekorāciju veidošanā, ieteikumi un daudz citu interesantu ideju, padomu uzzini noskatoties video šeit:

Katru TREŠDIENU, instagram LIVE, runāsim ar kāzu industrijas profesionāļiem par aktualitātēm kāzu jomā, kāzu plānošanā, prezentēsim dažādas meistarklases un satiksimies ar unikālām personībām kopdzīves iedvesmai! Sekojiet līdzi jaunumiem šeit @ligavam.lv.

Citi Raksti