Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Muižas un pilis kāzu ceremonijām vai kāzu svinībām – tas vienmēr būs aktuāli, eleganti un iedvesmojoši. 

Pilis vai muižas ar spa vai maģisks un romantisks muižas dārzs – ideāla kombinācija tavām kāzu svinībām! Turklāt izvēli neierobežo ģeogrāfija, jo apburošas muižas un pilis ir visā LatvijāPierīgā, Vidzemē, Kurzemē, Zemgalē un Latgalē!


Rīgā

K. K. fon Stricka Villa

K. fon Stricka villas viegli aristokrātiskā gaisotne ļauj to pielāgot visdažādākajiem pasākumiem – gan laulību ceremonijai šaurā lokā, gan vērienīgām kāzu svinībām un dejām līdz pat rītausmai.

Muižas un pilis: K. K. FON STRICKA VILLA
Muižas un pilis: K. K. FON STRICKA VILLA

Muižas un pilis Pierīgā

Depkina muiža

Jūsu dzīves īpašais mirklis šajā vēsturiskajā koka celtnē – Rāmavas Depkina muižā un tās parkā ar dīķīti, romantisko tiltiņu, taciņām, šūpuļtīklu un gaismas virtenēm pievakarē piešķirs jūsu pasākumam patiesumu, īstumu un neaizmirstamas atmiņas.

Foto: GINTS FREIMANIS / Muižas un pilis: RĀMAVAS DEPKINA MUIŽA

Svētku pils

Svētku pils atrodas Daugavas krastā ar gleznainu skatu uz Doles muižas parku, kas padarīs jūsu kāzas par neaizmirstamām. Esot šeit, ir pagrūti aptvert, ka kāzu vieta atrodas tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.

Muižas un pilis: SVĒTKU PILS
Muižas un pilis: SVĒTKU PILS

Muižas un pilis Vidzemē

Mālpils muiža

Mālpils muiža, kas atrodas tikai 18 km attālumā no Siguldas, ir izcils klasicisma arhitektūras piemineklis un vēstures liecību glabātuve. Mālpils muižas romantiskais baroka stila parks valdzina ar savu neparasto mieru, klusumu, dīķa strūklakas čalošanu un senatnes elpu.

Muižas un pilis: MĀLPILS MUIŽA

Ungurmuiža

Muiža zem ozoliem – tas ir pirmais priekšstats ikkatram, kas ierodas Ungurmuižā. Vienīgā baroka koka muiža Latvijā, atrodas īpašā vietā, kur senatnes auras apvītās koka ēkas, liepas un milzu ozoli stāsta mīlestības stāstus trīs gadsimtu garumā. Muižu rotā 18.gadsimta koka sienu gleznojumi, un viens no tiem – eņģelis, pauž svarīgus vārdus, kas vienojuši ģimenes cauri gadsimtiem – “Uzticība, mīlestība, vienotība ”.

ungurmuiža
Foto: AINĀRS MAZJĀNIS / UNGURMUIŽA

Cēsu pils

Cēsu Jaunās pils Lielais salons ar vieglajiem un graciozajiem rožu rakstiem uz salona sienām, plašumu, pils dārza ainavu aiz logiem padara jebkuru laulību ceremoniju īpaši svinīgu un neaizmirstamu.

Pils dārzam ir īpaša simboliska nozīme. Tas ir kā tilts starp pagātni un nākotni, kur Livonijas pils varenie mūri stāsta pagātnes notikumus.

Muižas un pilis: CĒSU PILS

Annas Design Hotel & Spa

Atpūta un relaksācija visām maņām gaumīgā interjerā, lauku klusumā un mierā. Parks ar ezeru un tuvumā – briežu dārzs Annas dzirnavas.

Foto: ANNIJA VELDRE / Muižas un pilis: ANNAS DESIGN HOTEL & SPA

Dikļu pils

Ceremonija pils dārzā sirmu koku paēnā, garšās niansēts kāzu mielasts kādā no sešām zālēm, kur vēsturiskais interjers spoguļojas glāžu mirdzumā, un nakšņošana Līgavas istabā ar baltām rokoko stila mēbelēm un burbuļvannu.

Muižas un pilis: DIKĻU PILS

Rankas muiža

Viesiem ir pieejama grezna svinību zāle un fantastisks muižas parks. Muižas teritorijā atrodas ne tikai muižas ēku komplekss (klēts, stallis, Jaunā pils, kapela), bet arī 3 romantiski dīķi ar ūdensrozēm, kas grezni papildina panorāmu visas vasaras periodā.

Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE / Muižas un pilis: RANKAS MUIŽA

Liepupes muiža

Liepupes muižas kompleksu ieskauj skaists parks ar plašu viena līmeņa zālienu, kas paver iespēju rīkot Laulības ceremoniju brīvā dabā ar brīnišķīgu skatu uz ezeru.

Muižas un pilis: LIEPUPES MUIŽA
Muižas un pilis: LIEPUPES MUIŽA

Bīriņu pils

Bija laiks, kad mīlošs vīrs Augusts fon Pistolkorss savai Emīlijai dāvāja pili un parku. Kas viņi bija? Bīriņu pils saimnieki tālajos tūkstošastoņsimtajos. Visam te ir sava smarža un pasakai līdzīgs stāsts, kur grūti novilkt robežu starp mistisko un patieso.

Muižas un pilis: BĪRIŅU PILS

Muižas un pilis Kurzemē

Rūmenes muiža

Skaista, mierpilna un eleganta 19. gadsimta kāzu svinību vieta. Kāzu ceremonijai jūs varat izvēlēties brīnumaino balles zāli, krāšņos salonus, saulaino verandu vai piepildīt sapni par romantisku kāzu ceremoniju Rūmenes ezera sirdsveida formas saliņā vai Rūmenes muižas gleznainajā parkā Itālijas Renesanses parka atmosfērā ar vīnogulāju lapeni un idillisko dabu.

Muižas un pilis: RŪMENES MUIŽA
Muižas un pilis: RŪMENES MUIŽA

Piena muiža Berghof

Piena muižas piedāvātās iespējas pasākumiem un svinībām ir gandrīz neierobežotas – no nelielām telpām individuāliem semināriem vai svinībām tuvāko draugu un ģimenes lokā līdz izsmalcinātām viesībām greznajā Godu zālē, svētkiem atsevišķi izbūvētajos Baronstaļlos vai salūtu muižas parkā.

Muižas un pilis: PIENA MUIŽA

Jaunmoku pils

Putnu dziesmas strūklakas čukstu pavadījumā pasakaini skaistā lapenē, izgreznota kāzu telts jebkurā jūsu sirdī tīkamā vietā pils parkā. Šai dienā iespējams it viss! Senie pils raksti vēsta – pilij ir sava laimes monētiņa. Ja pie tās izdodas tikt, jaunais pāris ir saderīgs un laulības dzīve veidosies laimes un saskaņas pilna.

Muižas un pilis: JAUNMOKU PILS

Kalnmuižas pils

Brīnišķīgi skaista vietā, kas atrodas Kandavas novadā, gleznainajā Abavas senlejas kreisā krasta nogāzē, 10 km no Kandavas pilsētas. Muižas ēka atrodas pakalnā, savukārt muižas pakājē paveras lielisks skats uz nogāzē izvietoto ābeļdārzu.

Muižas un pilis: KALNMUIŽAS PILS

Nurmuižas pils

Nurmuiža – viens no lielākajiem un senākajiem muižas kompleksiem Latvijā. Ainaviska un sakrāla vieta ar ļoti senu vēsturi. Īpašām svinībām ir pieejams pils restorāns, lielā svinību ēka, oranžērija un vīnogu dārzs.

Muižas un pilis: NURMUIŽAS PILS

Ēdoles pils

Viena no skaistākajām un greznākajām Latvijas pilīm – Ēdoles pils Kuldīgas novadā ir īstā vieta pasakainām kāzu svinībām! Ēdoles pils atrodas 15 km attālumā no Kurzemes centra, gleznainās Kuldīgas.

Muižas un pilis: ĒDOLES PILS

Muižas un pilis Zemgalē

Abgunstes muiža

Tā runā, ka Abgunstes muižā apstājas laiks un viss ir pa īstam. Šķitums, ka vari apmaldīties, bet galā jau nonāksi, kur vajag. Vide un stāsts, kas iedvesmo, rosina iztēli un aicina svinēt dzīvi!

Foto: BILLIJS LOCS / Muižas un pilis: ABGUNSTES MUIŽA

Villa Medem

Grāfu Mēdemu pilsētas savrupmāja Villa Medem, Jelgavas centrā, ir celta 1818. gadā pēc J.G.Ā. Bērlica projekta, kas tobrīd tika uzskatīts par viņa lielāko šedevru visā Kurzemes un Zemgales hercogistē.

Foto: ILZE OSE / Muižas un pilis: VILLA MEDEM

Mežotnes pils

Gaistošs pūdera aromāts, saldeni rūgtas sieviešu parfīma notis un kuplo kleitu čuksti… Mežotnes pils, tur ik uz soļa jaušama aristokrātiskās pagātnes dvesma, ne velti atjaunotā pils tiek dēvēta par Latvijas klasicisma pērli.

Muižas un pilis: MEŽOTNES PILS

Codes muiža

Codes Muižā ir restaurēti vēsturiskie rokoko stila griesti, saglabātas oriģinālās ieejas durvis, atjaunota fasāde un saglabātas senās kāpnes. Codes Muižā ir viena no retākajām baltajām zālēm Latvijā.

Muižas un pilis: CODES MUIŽA

Šlokenbekas muiža

Svēteļa svētība, muižas senatnīgums, gleznainais pagalms un īpašā aura ir tas, kas nepieciešams mūža skaistākajai dienai un jaunās ģimenes pamatu likšanai. Muižā ir četras dažādas svinību telpas. Divas no telpām ir vairāk kā četrsimt gadu senās velvju zāles ar savu īpašo auru un izskatu.

Muižas un pilis: ŠLOKENBEKAS MUIŽA
Muižas un pilis: ŠLOKENBEKAS MUIŽA

Jaunpils pils

Vairāk kā 700 gadus viduslaiku pils ir bijusi neskaitāmu mīlas stāstu lieciniece un vairākus gadu desmitus arī vieta, kur savu kopīgo dzīves ceļojumu ir uzsākušas jaunās ģimenes. Jaunpils pilī laulību ceremonija tiek organizēta greznajā pils torņa laulību zālē un  pils iekšpagalmā zem simtgadīgās liepas zariem.

Smuku muiža

Dīķu un mežu ielokā, kur vienuviet saplūst lauku miers un pilsētas šarms, kur ar putnu dziesmām rītausmā tiek modināti viesi, kur, paveroties pa logu, var baudīt Latvijas gleznaino un mierpilno dabu, atrodas Smuku muiža.

Foto: MĀRTIŅŠ PLŪME / Muižas un pilis: SMUKU MUIŽA

Latgalē

Lūznavas muiža

Lūznavas muiža ir atjaunotā Latgales jūgendstila pērle, kuru kā vietu mākslai un mūzikai 20. gadsimta sākumā cēlusi poļu izcelsmes lietuviešu muižnieku Kerbedzu dzimta. Šobrīd Lūznavas “Mūza” ir iedvesmas, radīšanas un mūzu tikšanās vieta Latgalē, Rāznas Nacionālajā parkā.

Muižas un pilis: LŪZNAVAS MUIŽA
Muižas un pilis: LŪZNAVAS MUIŽA

Ābeļu muiža

Ābeļu muižas un dārza komplekss sastāv vēsturiskās muižas un akmens ēkas. Muižas dārzs burvīgi saplūst ar neskarto Latgales dabu, radot harmonisku un mierpilnu vidi kāzu svinībām.

Muižas un pilis: ĀBEĻU MUIŽA

Foto: Ainārs Mazjānis, Reinis Melioranskis, Kristīne Grīnvalde, Billijs Locs, Ilze Ose, Gints Freimanis, Mārtiņš Plūme, Annija Veldere

Citi Raksti