Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu mūzika

Kad līgavas un līgavaiņa satraukums pēc emocionālās kāzu ceremonijas būs pagājis, svētku vakariņas notiesātas un pirmais kāzu valsis nodejots, tad darbu sāks kāzu muzikanti un būs laiks griezties trakulīgās dejās kopā ar kāzu viesiem. Atbilstoša kāzu mūzikas izlase padara svinības vēl baudāmākas. Kāzu muzikanti būs jaunā pāra galvenie palīgi svētku atmosfēras radīšanā, tāpēc pirmskāzu steigā jāatvēl laiks mūziķu meklēšanai.

Kāzu muzikanti jārezervē laicīgi

Profesionāli kāzu mūziķi, kas piedāvā kvalitatīvus muzikālos pakalpojumus kāzās un korporatīvajos pasākumos, Latvijā nemaz tik daudz nav, tādēļ par kāzu mūzikas izvēli pārim vajadzētu sākt domāt un kāzu mūziķus rezervēt jau vismaz gadu pirms lielā notikuma.

Lasīt vairāk

Kāzu mūzika

Mūzika kāzās ir tikpat nozīmīga notikuma sastāvdaļa, kā izcils fotogrāfs vai līgavas kleita, tādēļ šo jautājumu nevajadzētu atlikt, lai pāris mēnešus pirms kāzām secinātu, ka nav kāzu mūziķu.

Jo laicīgāk tiks veikta rezervācija, jo lielāka iespēja, ka sarunāsiet tieši tos kāzu mūziķus, ko vēlaties un, rezervējot jau gadu iepriekš, iespējams tas būs arī finansiāli izdevīgāk, kā to darot pēdējā brīdī.

Cik ilgi spēlē kāzu mūziķi?

Ar kāzu mūziķiem, gluži tāpat kā citiem šīs jomas profesionāļiem, tomēr vajadzētu slēgt oficiālu līgumu un atrunāt aktuālās lietas, lai vēlāk nerastos pārpratumi. Līgumā var arī iekļaut un iepriekš atrunāt gan repertuāru, gan kādus īpašus dziesmu pasūtījumus, īpaši norādot – mūzika kāzu ceremonijai un mūzika kāzu valsim.

Kāzu mūzikanti pamatā ir pielāgojušies noteiktajam pasākuma formātam, un savā repertuārā iekļauj dažādu žanru un stilu dziemas. Vidēji kāzu muzikanti spēlē 2,5-3 stundas ar nelieliem pārtraukumiem. Protams, ja pāris vēlas, tad kāzu mūziķi var uzstāties arī ilgāk.

Kāzu un kopdzīves medijs LĪGAVĀM.LV ir apkopojis labākos kāzu mūziķu piedāvājumus, kā arī piedāvā dažādus padomu rakstus par to, kā saprast, kas būs piemērotākā mūzika kāzās.

Profesionāli kāzu muzikanti Līgavām.lv

Līgavām.lv ir mūsdienīgas līgavas pirmais palīgs kāzu rīkošanā. Ar mūsu palīdzību muzikanti kāzām nebūs ilgi jāmeklē, jo mēs jau esam atlasījuši profesionālus mūziķus, un jums atliek tikai izvēlēties. Mūsu portālā ir pārstāvēti gan dažādu stilu un žanru kāzu muzikanti – klasiskās un šlāgermūzikas izpildītāji, pop dziedātāji, dīdžeji –, gan gaismas efektu pārzinātāji.

Katra mūziķa profilā atradīsiet:

  • informāciju par mūziķa izglītību un profesionālo pieredzi;
  • skaņdarbu paraugus un informāciju par izpildāmās mūzikas žanriem;
  • kontaktus: e-pasta adresi, tālruņa numuru, saites uz kontiem sociālajos tīklos.

Profesionāli kāzu muzikanti ļauj iepazīties ar viņu portfolio, lai jūs varētu atlasīt tos mūziķus, kuru radošais darbs jums iet pie sirds. Sazinieties ar dažādiem muzikantiem, pastāstiet par savām vēlmēm un kopīgi apdomājiet vēlamo mūzikas pavadījumu jūsu kāzām!

Ja vēlaties, lai svinībās skanētu jūsu mīļākās kāzu dziesmas, apspriediet šo jautājumu savlaicīgi, lai muzikanti varētu sagatavoties izpildījumam. Kāzu muzikanti cenas priekšnesumam nosaka atkarībā no programmas garuma un sarežģītības pakāpes.

Dzīvā mūzika – labākais kāzu akompanements

Vai kāzu muzikanti ir nepieciešami visām kāzām? Protams, muzikālo programmu jūs varat sastādīt patstāvīgi, taču diez vai jums gribēsies svētku dienā sēdēt pie pults un pārslēgt kompozīcijas. Uzticot kāzu mūziku profesionāļiem, jūs iegūsiet:

  • lielisku skaņu;
  • oriģinālu, līdz šim nedzirdētu skaņdarbu izpildījumu;
  • iespēju baudīt svētkus, nevis rūpēties par to norisi

Dzīvā mūzika un romantiskas kāzu dziesmas izrotās jebkuras laulības. Muzikanti kāzām piedāvā dažādas programmas – lielām un mazām, klasiskām un neformālām svīnībām. Kāzu muzikanti cenas ziņā variē no 100 līdz 500 vai vairāk eiro par vakaru. Tas, kāda mūzika kāzām tiks spēlēta jūsu svētkos, ir atkarīgs arī no kāzu mēroga, svinību vietas un viesu skaita.

Vai zināt, kāda mūzika kāzām ir vislabākā?

Mūsdienās var sarīkot kāzas gandrīz jebkurā stilā. Mūzika kāzām arī var būt dažnedažāda, un profesionāli kāzu muzikanti spēj sastādīt muzikālo programmu, kas skanēs visa svētku vakara vai nakts garumā. Lai kādu programmu jūs izvēlētos, dzīvā mūzika piešķirs papildu eleganci jūsu svētkiem.

Radoši muzikanti kāzās atskaņo:

  • kāzu dziesmas – jūs varat vienoties ar mūziķiem par jūsu mīļāko kompozīciju atskaņošanu;
  • mūziku dejām – reti kuras kāzas iztiek bez dejošanas, un dzīvā mūzika ir īpaši piemērota gan jaunlaulāto pirmajai dejai, gan jautrām viesu izpriecām;
  • atslābinošu mūziku – vakara otrajā pusē parasti negribas aktīvi dejot, tāpēc kāzu muzikanti pāriet uz lēnu lounge vai funk tipa mūziku.

Ar mūsu portāla palīdzību jūs varēsiet organizēt lieliskas kāzas neatkarīgi no svētku mēroga un stila. Izmantojiet mūsu padomus un rīkojiet kāzas tā, kā to būtu darījis kāzu eksperts – ar dzīvo mūziku un iemīļotām kāzu dziesmām. Lai jūsu lielajā dienā mūzika skan labākajā izpildījumā!