Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

“AMORĀLĀ” BUDUĀRA PASAULE LĪGAVAI

“AMORĀLĀ” BUDUĀRA PASAULE LĪGAVAI

Kad labi zināmie pilsētas skati pēkšņi top košāki, it kā māksliniekam, pēc nakts uzdzīves steidzoties uz darbnīcu, izlijušas krāsas un nosmērējušas koku lapas, dienas kaut kā nemanot kļūst īsākas, piekāpjoties vakaram, kas ar katru dienu ir klāt arvien ātrāk. Lai arī pilsēta paliek krāsaina, daba mānās, jo apkārt valdošā smarža un nelaipnais vējš arvien uzstājigāk čukst, ka melanholiskais, gada tumšais un noslēpumains laiks tūlīt, tūlīt būs klāt. Taču ir Rīgas centrā, Brīvības un Dzirnavu ielas krustojumā, kas tāds, kas, šķiet, ne vien par spīti visam atsakās padoties tumšā laika varai, bet uz drūmā apkārtējā fona piesaka sevi vēl skaļāk nekā līdz šim. Tas ir nesen atvērtais

izsmalcinātās apakšveļas zīmola Amoralle veikals, jutekliskuma un sievišķīga siltuma oāze pilsētas urbānajā centrā,

kuras logos pavīdošie sievišķīgie tēli vilina ielūkoties šajā buduārā.

Buduārā, kurā nozīmes nav ne vien gadalaikam, bet neeksistē arī laiks kā tāds.

Te valda Sievietes pasaule – ar mēru noslēpumaina un intrigējoša, ar mēru dramatiska, bet tomēr maiga un pieļāvīga.

Laicīgajām garām paslīdošajām modes tendencēm nav nozīmes, bet visu nosaka stils, klasisks un reizē tik smalki individuāls, tik amorallisks, te mūsdienīgi lakonisks, te teatrāli karalisks.

Sperot kāju buduārā, ikdienas nomācošās problēmas  un dienas laikā uzkrātais nogurums,  tiek atstāts aiz durvīm, un ikdiena acumirklī top īpaša. Zīmola radītāja Inese Ozola zina, ka tas īpašais, neapslēpjamais acu mirdzums piepilda sievieti līdz ar karsti mīlētā darba, savas lietas atrašanu, tomēr arī mazajiem, bet pārliecinošajiem sievietes ieročiem – sarkanām lūpām un zīda veļai – joprojām ir spēks. Inese ir pārliecināta, ka tas slēpjas sievietes spējā kļūt par mūzu savam vīrietim, iedvesmojot un motivējot viņu jauniem sasniegumiem.

Tādēļ viņas radītā veļa paceļ sievieti augstāk par ikdienas rutīnu, apveltot ar spēku dāvāt maigumu un iedvesmu.

Šogad Amoralle zīmols ir dāvājis arī īpaši līgavām radītu kolekciju, kur ikviena sieviete atradīs savai personībai atbilstošu nakts tērpu – eleganti izsmalcinātu vai sievišķīgi amorālu, jo, kā zināms, sieviete tāpat kā mīlestība nekādiem noteikumiem nepakļaujas…

Atrodi AMORALLE kāzu pērles šeit: Wedding special

Citi Raksti