Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

No grieķiem varam mācīties, ka dzīvē ir jāļaujas visam skaistajam un baudāmajam!

Tādēļ 5. oktobra vakarā jaunatklātā Eviart mākslas galerija pārtapa par antīku olīvu dārzu, kur norisinājās jau septītais LĪGAVĀM kāzu kāzu kleitu šovs, kurā modeles un sabiedrībā atpazīstamas sievietes pārtapa par grieķu dievietēm, kas izrādīja labāko Latvijas un Lietuvas modes zīmolu 2024. gada kolekcijas.Pasākumā tika prezentēts LĪGAVĀM kāzu & kopdzīves grāmatžurnāls Nr. 14.

Ar šo grāmatžurnāla numuru un pasākumu vēlējāmies ienest Grieķijas sauli Latvijas rudenī, lai iedvesmotu siltām, atbrīvotām un nesteidzīgām kāzām.

Žurnālu iegādājies:

Foto: IEVA ANDRUPE

Santorini 

Jaunā LĪGAVĀM grāmatžurnāla stila fotosesija tika realizēta Santorini salā kopā ar šī numura mūzām - režisori Lauru Grozu un bundzinieku Rūdolfu Dankfeldu.Paldies komandai, kas īstenoja šo skaistumu!

Koncepta autorei Elīnai Upmanei, stilistei Ērikai Melderei, grima un matu meistarei Kristīnei Dombrovskai un videogrāfiem no Kaņepes Films.

Paldies arī atbalstītājiem Moss bridal, Suitsupply, Given, Vizionette, Saint Key, Moet & Chandon un Ap Sauli.


Krāšņākais kāzu kleitu šovs Baltijā

Tas tika rīkots LĪGAVĀM sadarbībā ar LANCOME, aizveda sajūtu piedzīvojumā, kas ļāva ikvienam piekļūt dievišķam sevī.

Antīkās pasaules iedvesmotu vidi un Vidusjūras gaisotni radīja vides dizainere Anta Bukava un dekoratoru Podi & Podi un Best Events komandas.

Foto: ARTIS SUPE

Kāzu auto

Dinamisku pieskārienu pasākumam piešķīra PORSCHE 996 kabriolets, kas piedāvā kāzām un jaunajam pārim iespēju svinēt savu dienu ar stilu, eleganci un adrenalīnu, padarot to par lielisku kāzu automašīnas izvēli.

Foto: IEVA ANDRUPE FOTO

Kāzu kleitu šovs

Kāzu kleitu šovā piedalījās labākie kāzu modes zīmolu, kuru tērpus izrādīja sabiedrībā atpazīstamas personības. Zīmolu Katya Katya London pārstāvēja iedvesmojošā sešu bērnu mamma, mūziķe, uzņēmēja Marta Marija Sproģe.

Foto: KLAIDS LIELBIKSIS

Vakara gaitā tika veikta arī izloze, kurā kāzu kleitu no KATYA KATYA LONDON laimēja Paula Beķere

Foto: ARTIS SUPE

Kāzu salona Amelii tērpu prezentēja talantīgā dziedātāja, mūziķe, dziesmu autore Patrisha.

Foto: ARTIS SUPE

Dizaineres Intas Grases tērpu eleganti pasniedza aktrise Anta Aizupe.

Foto: ARTIS SUPE

Kāzu un vakarkleitu salona Klerr & Bride by Klerr tērpu izrādīja spilgtā radio SWH ētera personība Sanda Dejus.

Foto: KLAIDS LIELBIKSIS

Dizaineres Zanes Zaharovas neparasto kāzu kleitu prezentēja TV personība, raidījuma “Kad viņas satiekas” vadītāja Baiba Vītiņa.

Foto: KLAIDS LIELBIKSIS

Lietuviešu kāzu tērpu dizaineres Raimondas Siles tērpu pasniedza daudzpusīgā mūziķe Agnese Rakovska, kas pasākumā uzstājās arī ar pasakainu muzikālu priekšnesumu.

Foto: IEVA ANDRUPE FOTO

Skatē tika prezentēta arī matu rotu mākslinieces Evitas Vildes krāšņā rota.

Foto: ARTIS SUPE

Kāzu kleitu šovā tērpus papildināja Spring wind matu aksesuāri un saulesbrilles no Vizionette. Burvīgos ziedu pušķus veidoja Ieva Gražule.

Foto: IEVA ANDRUPE FOTO

MUAH

Modelēm tika radīts īpašs vizuālais tēls, šķita, ka viņas tik tikko izpeldējušās zelta pielietā Vidusjūrā. To panāca House of hair House of hair Kristapa Slaktera vadībā un vadošā grima māksliniece Kristīne Dombrovska. Modeļu un sabiedrības dāmu vizuālo tēlu uzbūra grima meistares Jūlija Zolberga, Kristīne Jonāne, Jolanta Salaka, Dace Kļaviņa, Linda Villa, Anda Zariņa.

Foto: ARTIS SUPE

Foto: ARTIS SUPE

Priekšnesumi, mūzika un vakara atmosfēra

Debešķīgu muzikālu baudījumu sniedza arfiste Elizabeta Lāce. Par viņas tērpu parūpējās kāzu salons Moss bridal. Par svinīgu atmosfēru parūpējās un muzikālo noformējumu radīja DJ Spinga. Taču pasākumu noslēdza Studio Fotia uguns šovs, iededzot kaisles ugunis.

Foto: ARTIS SUPE

Foto: KLAIDS LIELBIKSIS

Vakaru vadīja un par viesu labo noskaņojumu rūpējās neatkārtojamais un ekspresīvais Arvis Zēmanis. Viņa vasarīgi elegantais uzvalks bija no vīriešu modes zīmola Suitsupply.

Foto: IEVA ANDRUPE FOTO

Pasākuma viesus ar atspirdzinošu kokteili sagaidīja bārs Holy Sip. Par dzērieniem visa vakara garumā rūpējās bārs Top Shelf, bet garšas kārpiņas lutināja Dzīvoklis 76 ar gardām uzkodām.

Foto: IEVA ANDRUPE FOTO

Dāvanas pasākuma dalībniekiem

Paldies visiem atbalstītājiem, kas parūpējās par īpašām dāvanām pasākuma dalībniekiem - A22 Hotel, Myprint, I’Ittala, Pure chocolate.

Lai dalībniekiem nodrošinātu enerģiju visas dienas garumā, gatavojoties vakara iznācienam, uzkodas sarūpēja MADA Riga un Pinot.

Paldies viesiem

Īpašs paldies ikvienam no 350 viesiem, kas ieradās savos skaistākajos baltajos tērpos, jo tieši jūs uzbūrāt īpašu un svinīgu noskaņu!

Foto: IEVA ANDRUPE FOTO

Ieskats pasākumā arī šeit:

KAS MODĒ LĪGAVĀM, LAI PASTĀSTA GRANDIOZAIS KĀZU KLEITU šOVS 

SANDA DEJUS, PATRISHA, RAKOVSKA GATAVAS GRIEĶU KĀZĀM!


Foto: ARTIS SUPE


Foto: KLAIDS LIELBIKSIS


Foto: JURIS JUSTS


Foto: IEVA ANDRUPE


Foto: IRINA MASKAĻENKO


Foto: IEVA ANDRUPE


Foto: LAURIS KALNIŅš

Citi Raksti