Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

GADA KĀZU MODES NOTIKUMS – VIENĪGAIS KĀZU & VAKARKLEITU MODES ŠOVS LATVIJĀ!

GADA KĀZU MODES NOTIKUMS – VIENĪGAIS KĀZU & VAKARKLEITU MODES ŠOVS LATVIJĀ!

Kāzu TOP medijs Latvijā – LĪGAVĀM aicina uz Kāzu un vakarkleitu modes šovu šī gada 14. aprīlī, kā laikā tiks prezentētas izcilāko dizaineru un zīmolu 2018. gada pavasara un vasaras kolekcijas. Šovs notiks arhitektūras un mediju centrā H2O 6, kas 14. aprīlī pārtaps par romantisku ziedošu valstību, kurā veldzēties pavasara maigumā.

Vairāk kā 100 kāzu tērpi grandiozā šovā, baudot māksliniecisku programmu, piedaloties sabiedrībā atpazīstamām personām, kas prezentēs katru modes dizaineru.

Biļetes iegādājies šeit: www.ekase.lv

Šogad šovam būs unikāls koncepts – gastronomiska bauda kāzu noskaņās. Tieši tādēļ pirmo reizi pasākuma viesi modes skati un krāšņos muzikālos priekšnesumus varēs baudīt pie skaisti dekorētiem galdiem, mielojoties ar gardām uzkodām un dzirkstošo vīnu, kā arī saldiem iepriecinājumiem,

par ko būs parūpējies saldējums Magnum un zīmols Fazer, piedāvājot gardās Geisha šokolādes un Laima saldos zefīrus.

Dekorāciju nodrošinājums: Augu māja/ Ko nomāt/ Lakstos

Uzkodas: restorāns Vill Amour

Šovā jaunākās kāzu kleitu un vakarkleitu kolekcijas prezentēs Latvijā un visā pasaulē atpazīstami zīmoli. Kā jau ierasts, katru zīmolu prezentēs sabiedrībā atpazīstama personība.

Amoralle

Amoralle ir viens no veiksmīgākajiem veļas un naktstērpu zīmoliem Ziemeļeiropā. Zīmolu raksturo augsta kvalitāte un izsmalcināts dizains. Katrs modelis tiek darināts ar rokām no augstākās kvalitātes auduma un mežģīnēm, īpašu uzmanību pievēršot detaļām.

KATYA KATYA

KATYA KATYA ir Rīgā un Londonā bāzēts modes zīmols, kurš gaumīgi un mūsdienīgi apspēlē sievišķības tēmu. Dizainere Katya Shehurina rada tērpus, kas apvieno dažādību, komfortu un laikam nepakļaujošos eleganci. Lai gan vintage stila klātbūtne ir intuitīvi jūtama ikvienā KATYA KATYA meistardarbā, dizainere iedvesmu rod mūsdienu pasaules dažādībā. Rūpīgi piemeklēti toņi, franču mežģīnes un itāļu zīds, roku darba aksesuāri rada izsmalcināti drosmīgu un pamanāmu tēlu.

Zane Zaharova

Kāzu kleitu dizaineres Zanes Zaharovas stila galvenie atslēgas vārdi ir sievišķīgi, auguma siluetu izceļoši un slaidinoši griezumi, romantiskas detaļas un smalki akcenti. Dizainere mīl strādāt ar dažādiem materiāliem ne tikai ar tradicionālo tillu un mežģīnēm, piedāvājot plašāku redzējumu par iespējām.

MilkSilk

Ekskluzīvi kāzu tērpi, kas ražoti Latvijā. Ikviena līgava var justies izsmalcināta un neatkārtojama MILKSILK graciozajos divdaļīgajos kostīmos. Katra smalkākā detaļa ir roku darbs. MILKSILK līgava ir mūsdienīga, spilgta, radoša un harizmātiska, bet arī neslēpj savu sievišķīgumu un maigumu.

Inta Grase

Dizainere Inta Grase, kurai ir vairāk kā 30 gadu pieredze tērpu radīšanā, norāda, ka aizvien katra līgava viņai ir kā īpašs notikums, kura laikā sapnis tiek pārvērsts par realitāti. Ikviena kleita tiek darināta kā glezna, veidojot attiecības starp formu, faktūru un līniju. Pirmkārt, Inta uzskata, ka Dievs ir detaļās, tāpēc īpašu lomu šajā procesā spēlē roku darbs mežģīņu aplikācijās un pērlīšu izšuvumos. Otrkārt, arī daudzfunkcionalitāte, radot līgavas kleitas no vairākām daļām, lai iegūtu dažādi variējamus tērpus. Treškārt, pavisam noteikti, unikālas konstrukcijas, kas piešķir kleitai oriģinalitāti.

“Mana līgava ir personība, kurai ir būtiski realizēt vīziju par savu sapņu kleitu. Katra kleita tiek radīta konkrētai līgavai – neviens cits to nav laikojis un nevienam citam tā netiek atkārtota,” stāsta Inta Grase, kas bagāta ar starptautisku pieredzi līgavu kleitu pasūtījumos no Itālijas, Anglijas, Šveices, Grieķijas, Vācijas, Īrijas, Sauda Arābijas, Brazīlijas, Jaunzēlandes, Austrālijas.

Inga Ezergale design

Inga Ezergale piedāvā kāzu kleitas visām gaumēm un iespējām, individuāli pieejot katram klientam. Tērpu māksliniecei ir vairāk kā 12 gadu pieredze kāzu kleitu šūšanā. Katra kleita ir vienreizējs un neatkārtojams darbs, kurā ieguldītas daudzas stundas roku darba, un tā ir vienā eksemplārā.

Baronessa

Zīmola Baronessa kāzu un vakartērpos ir ieguldīts roku darbs, tie rotāti ar augstvērtīgiem un kvalitatīviem izšuvumiem, kā arī dekoratīviem elementiem, kuru izveide darba procesā aizņem līdz pat septiņām dienām. Dizainere Marta Bērzkalna, radot kolekciju, pieteikusi savu skatījumu uz modi un apģērbu.

Kāzu salons 6.Septembris

Kāzu salons 6.Septembris – īstena sievišķības un izsmalcinātības pasaule – piedāvā plašu klāstu ekskluzīvu dizaineru tērpu, sākot no greznām sniegbaltām kleitām karaliskā stilā līdz izteikti mūsdienīgiem dažādu krāsu un fasonu tērpiem no diviem pasaulē atzītiem zīmoliem – pašmāju KATYA KATYA un Nīderlandes Modeca.

Myosotis

Salonā Myosotis, kas pastāv jau vairāk kā 10 gadus, ikviens tic, ka šajā pasaulē labais vairo labo, tādēļ šodienas Myosotis ir labāks, nekā vakardienas. Vairāk kā 10 gadu laikā iegūta prasme saprast kāzu modes tendences daudz ātrāk, kā arī spēja prognozēt līgavas vēlmes. Myosotis katru gadu iedvesmu gūst labākajās kāzu izstādēs Eiropā, kā arī papildina savu kolekciju no tur gūtajiem jaunumiem.

INGRIDA BRIDAL

Ingrida Bridal Studio ir Latvijā radīts kāzu modes zīmols, kas pauž maigu sievišķību un mūžam aktuālu eleganci. Rīgā un Londonā pārstāvētā zīmola dizainere Ingrīda Vaivade ik sezonu rada izsmalcinātas tērpu kolekcijas un oriģinālus individuālā dizaina risinājumus katras topošās līgavas gaumei. Ingrida Bridal Studio galvenās vērtības jau vairāk nekā 18 gadu garumā atspoguļojas līdz niansēm izkoptā roku darba kvalitātē, dabīgos un augstvērtīgos audumos, izmeklētās detaļās, kā arī personīgā pieejā, kas iedzīvināta katrā kāzu kleitā.

Imperial couture

Imperial Couture House darbojas Haute Couture modes virzienā un veic augstas kvalitātes tērpu izveidi no idejas līdz gatavam tērpam. Unikāli modeļi, kurus pēc klienta pieprasījuma sagatavo modes nama meistari. Izmanto dabīgo zīdu un smalkus izšuvumus, kas tiek darināti ar rokām.

Raimonda Sile

Lietuviešu tekstila māksliniece Raimonda Silė veido īpašas kāzu kleitas, kuras ir ļoti atzītas Lietuvā.

Rasos&Christian

Rasos&Christian ir kāzu kleitu un vakarkleitu zīmols no Lietuvas. Zīmolu pirms vairākiem gadiem radīja kāzu un vakarkleitu dizainere Rasa Urboneit. Viņas radītās kāzu kleitas neatstāj vienaldzīgos – tās iecienījušas līgavas gan Lietuvā, gan citviet pasaulē.

Savukārt mākslinieces Evitas Vildes darinātie aksesuāri izkrāšņos katru līgavu.

Evita Vilde

Dizainere Evita Vilde-Onzule piedāvā rotas, kas darinātas no eksotisko putnu spalvām un greznotas ar swarovski kristāliem un mežģīnēm, un līgavu padarīs cēlu, elegantu, īpašu un neaizmirstamu. Spalvu rotas ir viegls un ērts aksesuārs, rada dārgu un elegantu tēlu. Tāpat greznā spalvu rota padarīs krāšņu kāzu kleitu vēl skaistāku, savukārt vienkāršāku kleitu par elegantu.

Vakara gaitā apmeklētājus sagaida arī dažādi muzikāli pārsteigumi, par ko būs parūpējušies izcili mākslinieki, tai skaitā dziedātājs Justs, Elza Rozentāle un dejotāja Liene Grava un grupa Experimento. Pasākumu vadīs un par kopējo atmosfēru rūpēsies Mārtiņš Kapzems.

EXPERIMENTO

Ikviens kāzu modes šova apmeklētājs, kas būs iegādājies biļeti uz pasākumu, piedalīsies loterijā un varēs laimēt divas zīmola KATYA KATYA vakarkleitas, katru 700 EUR vērtībā.

Biļetes iegādājies šeit: www.ekase.lv

Tāpat kāzu un vakarkleitu modes šova laikā tiks prezentēts jaunais LĪGAVĀM kāzu grāmatžurnāla numurs, kas ir vienīgais šāda veida izdevums Latvijā!

Kāzu grāmatžurnālu 272.lpp biezumā būs iespēja iegādāties par īpašu cenu – 5eur (veikalos 9.99eur)!

Kā arī pirmajiem saņemt jaunumu Latvijā – KĀZU CEĻVEDI,

kurā apkopoti labākie kāzu industrijas pārstāvji, sākot ar kāzu apakšveļu, auto, ceremoniju, svinību vietām, kāzu kleitām, vakarkleitām, uzvalkiem, laulību gredzeniem, floristiku, dekorācijām, kāzu rīkotājiem u.c. Kāzu pakalpojumu sniedzēji sadalījumā pa nozarēm vienuviet.

Šovs notiks arhitektūras un mediju centrā H2O6 Aisteres zālē (adrese – Aisteres iela 2, Rīga). 

Ieeja: no plkst.18.30.

Sākums: plkst.19

Šova ilgums: 2h

Šova koncepts: 2 daļas ar starpbrīdi

Pasākumā darbosies bārs, ko nodrošinās Bar department un dažādas aktivitāšu iespējas.

3 biļešu veidi: pie galda, sēdvieta, stāvvieta. Biļešu cenas, sākot no 5eur.

Biļetes iegādājies šeit: www.ekase.lv

Skati iepriekš LĪGAVĀM rīkotos Kāzu modes šovus šeit:

Citi Raksti