Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

UNIKĀLS KĀZU KONCEPTS FRANCIJĀ – KĀZU CEREMONIJA UZ JAHTAS

UNIKĀLS KĀZU KONCEPTS FRANCIJĀ – KĀZU CEREMONIJA UZ JAHTAS

Kāzas var notikt visdažādākajās vietās – greznās villās, vienkāršos viesu namos, ģimenes mājās un pat dabā. Bet Francijā atrodošā kāzu un pasākumu aģentūra Nadia Fry Events & Weddings piedāvā unikālu konceptu – kāzu ceremonija ģimenes un tuvāko draugu lokā uz jahtas.

Kā portālam LĪGAVĀM pastāstīja pati kāzu organizatore Nadia Fry, tad, lai parādītu topošajām līgavām un līgavaiņiem šī unikālā koncepta priekšrocības, Francijas rivjērā tika organizēta brīnišķīga fotosesija.

“Pirms mēneša mēs kopā ar manu komandu 30 cilvēku sastāvā organizējām fotosesiju – kāzas uz jahtas. Tas ir jauns koncepts, pēc kā ir pieprasījums, cilvēkiem tas patīk un ir kā sapņa piepildījums daudziem. Un es gribētu teikt, ka tas ir reāli,” stāsta Nadia.

Tā notika Kannās, uz jahtas M/Y Sultana klāja. Jahta uzbūvēta jau 1969. gadā, bet pirms pāris gadiem – 2012. gadā pilnībā atjaunota un modernizēta, tai pat laikā saglabājot savu unikalitāti un klasisko šarmu.

“Kaptenis Fehmi un visa viņa komanda ir kā radīta, lai uzņemtu viesus no visas pasaules, un jebkuru kāzu ceremoniju padarītu neaizmirstamu,” pārliecināta Nadia Fry.

Ja kāzu ceremonija paredzēta pusdienas laikā, tad rosība uz jahtas sāksies jau agri no rīta, ierodoties visiem iesaistītajiem – frizieriem, grima māksliniekiem, fotogrāfam un video meistaram, kā arī, protams, pašai līgavai un līgavainim.

“Tas ir brīnišķīgs skats, kad pusdienas laikā, saulei spoži spīdot debesīs, līgava sava tēva pavadībā dodas uz klāja, lai satiktos ar savu līgavaini. Vējš maigi plivina viņas kleitu un var tikai sajūsmā nopūsties, cik skaistas sanāk šādas kāzu fotogrāfijas,” tā Nadia Fry.

Savukārt pēc kāzu ceremonijas, kad ar viesiem tiek baudīta kāzu kūka un šampanietis, kaptenis jahtu nogādās tālākām svinībām paredzētajā vietā.

Runājot par izmaksām, Nadia Fry Events & Weddings norāda, ka jāņem vērā dažādi aspekti. Labākie mēneši kāzu organizēšanai uz jahtas būtu aprīlis, maijs, jūnijs, septembris un oktobris. Ir ļoti grūti noīrēt jahtu uz vienu dienu, piemēram, jūlijā un augustā, jo tā ir pieprasīta sezona Vidusjūras reģionā, un tajā laikā jahtas parasti izīrē vismaz uz nedēļu. Lai noteiktu konkrētas cenas, jāsastāda piedāvājums pārim, bet, piemēram, jahta, uz kuras tika organizēta konkrētā fotosesija, ir 26 metru gara, un, ja jahta atrodas jūrās, tad uz tās var atrasties vien 12 cilvēki. Ja jahta atrodas ostā, tad uz tās var atrasties līdz 50 viesiem. Šādas jahtas īre uz vienu dienu izmaksās ap 6000 eiro, protams, neieskaitot dzērienu, ēdienu, fotogrāfu un citus aspektus.

Fotogrāfiju autori: Gregory Maingret, Ekaterina Kurilovich, Salim Boubakri.

Citi Raksti