Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

GARLAICĪBAI NĒ JEB 7 IETEIKUMI ATRAKTĪVĀM KĀZĀM!

GARLAICĪBAI NĒ JEB 7 IETEIKUMI ATRAKTĪVĀM KĀZĀM!

Viena no lietām, no kurām patiešām kāzu dienā vajadzētu izvairīties, ir garlaicība. Nogarlaikojušos viesu žāvas vai bezmērķīga laika kavēšana viedtālruņos ir divas lietas, ko jūs patiešām nevēlēsieties redzēt savā īpašajā dienā. Tomēr, kā garantēt, ka kāzas būs gana jautras?

Līgavām.lv piedāvā septiņus ieteikumus atraktīvākām kāzām!

  1. SAPAZĪSTINI VIESUS JAU PIRMS KĀZĀM! Jautru un atraktīvu kāzu panākumu atslēga ir tikpat jautri un atraktīvi kāzu viesi, tādēļ, lai izvairītos no neveiklā mulsuma un brīžiem “mēs viens otru nepazīstam”, būtu ieteicams viesus savstarpēji sapazīstināt jau pirms kāzām. Tās varētu būt pirmssvētku vakariņas, atsevišķas brīvdienu brokastis vai brīvdabas pikniki ar abu ģimeņu locekļiem un draugiem. Jūs noteikti savus viesus pazīstat labāk, kā neviens cits, tādēļ lieliski zināsiet, kurš ar kuru jāiepazīstina un kam varētu būt kopīgas intereses.
  2. IZSALCIS VIESIS NAV PRIECĪGS VIESIS! Tas jāatceras ikvienam pārim, kas tuvākā vai tālākā nākotnē gatavojas precēties – pabarojiet savus viesus! Ja starp ceremoniju un svinībām paredzēts garāks pārbrauciens vai ilgāka gaidīšana, tad pirms servēt vairāku kārtu vakariņas noteikti vajadzētu padomāt par uzkodām (uzreiz pēc ceremonijas vai atbraucot uz svinību vietu). Pie tam draudzīgā drūzmēšanās uzkodu galda tuvumā ļaus viesiem vienam ar otru iepazīties un draudzīgi pačalot.
  3. PARŪPĒJIES, KA VIESIEM IR, KUR PALIKT VAI NOGĀDĀ TOS MĀJĀS! Lai viesi patiešām varētu atslābināties un nedomāt par to, ka pēc pāris stundām būs jāvada auto, parūpējies, ka tavi viesi vai nu tiks izguldīti kāzu svinību norises vietā vai arī aizgādāti mājās ar speciāli noīrētu autobusu (nekas nevieno cilvēkus labāk, kā kopīga braukšana autobusā – mēs taču visi vēl atminamies skolas ekskursijas, vai ne?). Ja viesi nedomās par nokļūšanu mājās, viņi uzvedīsies daudz atraisītāk, iedzers lieku glāzi vīna un dejos līdz mūziķi beigs spēlēt!
  4. PIESTRĀDĀ PIE SĒDVIETU PLĀNA! Nekādā gadījumā nevajadzētu par zemu novērtēt sēdvietu plānas nozīmīgumu. Dažreiz mēdzam aizbildināties, ka viesi pie galda sēdēs vien vakariņu laikā, tomēr sēdvietu plāns ir vitāli svarīgs priekšnoteikums jautrākām kāzu svinībām – ja pie galdiem būs sasēdināti īstie cilvēki, tad jau vakariņu laikā prieks raisīsies un tālākā jautrība būs tikai pašsaprotama.
  5. PARŪPĒJIES PAR IZKLAIDĒM! Mūsdienās grūti iedomāties jebkādus svētkus bez plašas izklaides programmas un kāzām nevajadzētu būt izņēmumam. Jūs savus viesus pazīstat vislabāk un zināsiet, cik plaša izklaides programma viņiem būs nepieciešama, lai atraisītos. Iespējams, pietiks vien ar dzīvo mūziku un radošu fotostūri, bet iespējams vajadzēs vēl palīgus – kādu deju grupu, burvju mākslinieku priekšnesumu vai citus priekšnesumus (kuros vislabāk iesaistīt arī pašus viesus).
  6. PLĀNO UN NEPLĀNO REIZĒ! Plāni ir forši, bet, ja esat ieplānojuši vismaz 10 spēles vakara gaitā, bet redzat, ka viesiem ir jautri tāpat un tik daudz plānotās aktivitātes nevajadzēs, tad nevajag pieturēties pie grafika tikai tādēļ, ka tas sastādīts. Katras kāzas ir unikālas un sajūtu, kādas būs tieši jūsu, iegūsiet vien paša notikuma dienā, tādēļ ir lieliski, ja viesiem ir sagatavotas dažādas aktivitātes, bet vēl daudzkārt foršāk būs, ja jūsu viesiem tās nemaz nevajadzēs, jo jautrība sitīs augstu vilni arī bez tām!
  7. VIESI SPOGUĻOJAS JAUNLAULĀTAJOS! Vienmēr jāatceras, ka jūsu viesi būs jūsu pašu atspulgs. Emocijas, ko parādīsiet, uzņems arī viņi un spoguļosies jūsos. Tādēļ, ja jūs paši būsiet relaksēti, atraisīti un enerģiski, arī jūsu viesi tādi būs. Savukārt, ja visu kāzu dienu, to vien darīsiet, kā satrauksieties, lai visiem viss būtu labi, arī viesi to jutīs un nespēs līdz galam izbaudīt brīnišķīgo notikumu.
Citi Raksti