Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Laulību gredzeni ir rotaslieta, kuru, visticamāk, valkāsiet visas dzīves garumā. Bet, kā neapjukt piedāvājumā un izvēlēties īsto gredzenu? Dosim jums sešus ieteikumus, kas noderēs, ja tikko esat sākuši lūkoties pēc īstajiem un vienīgajiem!

Izvēlieties kvalitāti

Izvēloties, kuri laulību un saderināšanās gredzeni būs īstie, jāpievērš uzmanība daudziem faktoriem. Laulību gredzenam ir jāsver vismaz 3 grami – tas pasargās gredzenu no deformācijām, jo tam būs pietiekami daudz masas. Ja izvēlēts gredzens ar dārgakmeņiem, pārliecinieties, ka tos stiprinājis meistars, kas var dot garantiju.

Laulību gredzenu cenas var šķist augstākas, nekā gataviem gredzeniem. Bet, ja vērtē ilgtermiņā – tā nudien nav.

Juvelieris: ARVIS KOTINS / www.arviskotins.com

Precizējiet savu gredzena izmēru

Juvelierveikali parasti piedāvā gredzenu izmērus, piemēram, 16 vai 16,5. Bet, vai esat pārliecināti, ka jūsu izmērs nav starp 16 un 16,5? Pareizā izmēra gredzens būs ļoti ērts, nespiedīs un nenokritīs. Izgatavojot individuālu gredzenu pie juveliera, laulību gredzenu izmēri būs precīzi!

laulību gredzeni ieteikumi izvēlē
Juvelieris: ARVIS KOTINS / www.arviskotins.com

Gredzeniem nav jābūt vienādiem

Nereti līgava un līgavainis šaubās par to, no kāda metāla izgatavot gredzenus, kādu formu un stilu izvēlēties, lai tie piestāvētu un patiktu abiem.

Laulību gredzeniem nav jābūt vienādiem!

Izvēlieties kādu vienojošu elementu, ko laulību gredzenu komplekti nesīs, bet pārējās detaļas, lai ir atšķirīgas, atbilstot pāra individuālajām vēlmēm! Saskaņojiet kādu no šiem elementiem – metāla krāsa, gredzenu forma, izmantotie dekoratīvie elementi (akmeņi, gravējums) – tas radīs vienotu iespaidu.

Nebaidieties būt atšķirīgi

Laulību gredzeni – tās nav tikai klasiskas zelta stīpiņas. Mūsdienās laulību gredzeni atspoguļo nēsātāja gaumi un raksturu. Izvēlieties gredzenu no neparasta materiāla, piemēram, karbona, iestrādājiet krāsainus akmeņus vai neparastus gravējumus. Ja esat iecerējusi saderināšanās gredzenu valkāt kopā ar laulības gredzenu, izveidojiet saskanīgu komplektu.

laulību gredzeni ieteikumi izvēlē
Juvelieris: ARVIS KOTINS / www.arviskotins.com

Neatlieciet gredzenu iegādi līdz pēdējam brīdim

Iespējams, ka laulību gredzenu izgatavošana vai iegāde nav jūsu darbu saraksta augšgalā, bet patiesībā – tā būtu jābūt. Atvēliet laiku, lai izvēlētos īsto stilu. Piemēriet dažādus variantus, smelieties idejas internetā. Ja esat izvēlējušies izgatavot gredzenus pie juveliera, atcerieties, ka jāatvēl vismaz mēnesis laika, sezonā – arī vairāk, lai iegūtu ar rokām gatavotus, kvalitatīvus gredzenus.

Juvelieris: ARVIS KOTINS / www.arviskotins.com

Juvelieris – vienmēr labākā izvēle

Nereti cilvēki iegādājas gredzenus veikalā, bet pēc laika griežas pie juveliera, jo gredzeni tomēr nav īsti tādi, kādus klients vēlējies. Izmērs nav īsti precīzs, iespējams, ar laiku tas deformējies vai, gluži vienkārši, apnicis.

Pieredzējis juvelieris var izgatavot tieši tādu gredzenu, kādu esat izsapņojuši, precīzā izmērā un ar kvalitātes garantiju. Vīriešiem svarīgs var būt comfort fit – detaļas, par kurām klienti parasti nezina. Meistars palīdzēs ar padomu un idejām, izvēloties gredzenu stilu, materiālus, formu, platumu un biezumu.

Saderināšanās un laulību gredzeni: JUVELIERIS ARVIS KOTINS


Laulību gredzenus var pasūtīt un iegādāties šeit:

Citi Raksti