Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

8. MARTS: ORIĢINĀLAS IDEJAS MĪĻOTĀS SIEVIETES PĀRSTEIGŠANAI

8. MARTS: ORIĢINĀLAS IDEJAS MĪĻOTĀS SIEVIETES PĀRSTEIGŠANAI

Ar pavasara vēsmām ir klāt viena no skaistākajām marta dienām – 8. marts jeb Starptautiskā sieviešu diena. Šī ir diena, kad katrai sievietei ir tiesības justies iepriecinātai un mīlētai. Diena, kad vīrietis var ne tikai pārsteigt ar mīļu dāvanu, bet arī pavadīt vakaru vai nedēļas nogali kopā ar savu mīļoto. Vai tie būtu ziedi vai kopīgas vakariņas, sieviete novērtēs, ka esat padomājis par apsveikumu laicīgi un padarījis to īpašu.

Kā pārsteigt ar oriģinalitāti, izvairoties no tulpju klasikas un ierastām konfekšu kastēm?

Šeit radoši 8. marta apsveikumi Sieviešu dienā un oriģinālas idejas baudāmai atpūtai jums abiem!

 1. Alternatīvs ziedu pušķis

  Bez ziediem Sieviešu dienā iztikt būs grūti, jo sieviete tos visticamāk jau gaida. Tad kā pārsteigt un pārspēt viņas gaidas? Patiesībā vienkāršas lietas, kas tiek pareizi pasniegtas, spēj pārsteigt visvairāk. Pirmkārt, noskaidrojiet, kādi ir sievietes mīļākie ziedi, bet, ja to neizdodas izdarīt vai arī sievietei tādu ir daudz, nebaidieties paskatīties ārpus tulpju un rožu laukiem. Izvēlieties pavasarīgus pasteļtoņus vai košus, kontrastējošus toņus, piemēram, dzeltenā kombināciju ar koši violeto.

  Nekautrējieties pajautāt padomu ziedu veikalā! Ja vēlaties panākt divkāršu efektu, izvēlēties netradicionālu veidu, kā ziedus pasniegt.

  Piemēram:

  mīļotajai sievietei no rīta pamostoties varat ar ziedlapiņām izrotāt pušķi izlietnē;

  iekarināt to gaisā virs gultas;

  vai pasniegt pie brokastīm.

  Izvēlieties mirkli, kurā sieviete visticamāk ziedus negaidīs! Lieliska ideja ir savienot ziedus ar kādu no sekojošajām idejām.

 2. Romantiska pavasara pastaiga

  Tā kā bargā ziema jau sāk atkāpties un saule priecē arī vakarpusē, dodieties tuvāk dabai un izbrauciet ārpus ierastās vides. Ikdienā aizbēgšana no rutīnas var kļūt par labāko dāvanu. Pierīgā ir daudzas neatklātas vietas, kurās varat novērot gadalaiku mijas skaisto procesu. Piemēram, pastaigājiet gar Daugavas krastu, atklājiet Jelgavas mīlestības garšu un sasildieties ar termosā līdzpaņemtu tēju. Ja abi mīlat caur vēderu, atrodiet kādu jauku restorānu, kur pavakariņot. Jūsu un dabas sveiciens sieviešu dienā būs autentisks brīdis, lai pabūtu divatā un novērtētu to, ka esat viens otram.

 3.  Vakariņas svētku gaumē

  Viens no veidiem, kā apsveikt sievieti pēc darba dienas, ir doties kopīgās vakariņās. Galvenais ir radīt svētku noskaņu, kas padarītu šo maltīti īpaši svinīgu. Aizbrauciet savai sievietei pakaļ uz darbu vai sagaidiet mājās, lai paziņotu vakara plānu!

  Rezervējiet vietu laicīgi, ieplānojot ziedu vai citu pārsteigumu vakariņu laikā. Tā var būt jau kopīgi pārbaudīta vieta, taču vienmēr var izmēģināt ko jaunu. Iepazīstieties ar dažādu elegantu restorānu klāstu, kurā noteikti atradīsiet ko piemērotu.

  Vēl viens variants, kā pārsteigt sievieti, ir sagatavot vakariņas pašam. Šis būs finansiāli izdevīgāks variants, taču prasīs vairāk jūsu laika, rūpju un prasmju. Galvenais ir parūpēties, lai sieviete var gan atpūsties, gan izbaudīt vakaru kopā ar jums! Neaizmirstiet arī par desertu vai augļiem, vīnu vai šampanieti.

 4. Bildinājums sieviešu dienā

  Ja plānojat savu mīļoto drīzumā bildināt, tad 8. marts ir ļoti atbilstošs datums. Nekādi citi apsveikumi Sieviešu dienā neaizvietos bildinājuma burvību, ja esat izdarījis savu izvēli. Kā rīkoties?

  Ir divi galvenie bildinājuma veidi:

   bildinājums publiskā vietā;

   bildinājums divvientulībā.

  Tā kā pazīstat savu mīļoto vislabāk, izvēlēties to veidu, kas viņai liks justies ērtāk un sirsnīgāk. Varat bildinājumu apvienot arī ar romantisko pastaigu, tādējādi pavisam negaidīti saviļņojot sievieti. Izdomājiet orģinālu veidu, kā pasniegt gredzenu, piemēram, zem kafijas tases vai dabā. Radiet noskaņu, kas sievietei liks atcerēties šo dienu mūžīgi.

 5. Prātīgs Sieviešu dienas apsveikums – kursi!

  Esat jau precēts pāris vai bildinājums jums šķiet vēl pāragrs un neprātīgs solis? Šeit kāds racionāls sieviešu dienas apsveikums – viņa noteikti novērtēs iespēju apgūt vai izmēģināt kādu jaunu hobiju vai nodarbības. Gada sākumā vienmēr ir vairāk entuziasma un enerģijas nodoties kādam vaļaspriekam. Tā var būt gan gleznošanas meistarklase, gan kopīgs salsas nodarbību kurss vai digitlā mārketinga apmācības. Kursi  būs ne tikai patīkama, bet arī patiesi lietderīga dāvana. Ja esat nesen saderinājušies, tad interesanta ideja sagatavoties kāzām ir dažādi pirmslaulību kursi.

  Mīlestība ir par viens otra izprašanu, un tas ir jādara regulāri un kopīgi. Iemācieties, kā nostiprināt jūsu attiecības ilgstoši, gatavojoties lielajam dzīves notikumam.

 6. Ceļojums uz jūsu paradīzi

  Apsveikumi 8. martā ir būtiski, taču varat šo dienu pāvērst ar skatu nākotnē. Sieviešu diena ir īstais laiks, kad uzdāvināt vai izplānot skaistu ceļojumu! Vai tā būtu saulainā Spānijas saule vai Īrijas burvīgā daba, ceļojums būs lielisks 8.marta sveiciens pēc aukstā ziemas sala. Izmantojiet svētku vakaru, lai ceļojumam noskaņotos. Dodieties uz kādu tematiskās valsts restorānu vai noskatieties atbilstošu filmu, lai noķertu ceļojuma garšu un idejas jau pirms brauciena. Tāpat arī noteikti uzklausiet sievietes vēlmes un ļaujiet viņai izvēlēties vēlamo maršrutu un virzienu.

 7. Brīvdienu izbrauciens

  Ja plānojat kādu īsāku un tuvāku ceļojumu, varat izmantot nedēļas nogali tūlīt pēc Sieviešu dienas. Pārsteidziet savu sievieti svētkos ar brauciena piedāvājumu un izbrauciet kopā uz kādu skaistu Latvijas pilsētu. Vai arī apciemojiet kaimiņvalstis, kas nupat nosvinējušas simtgades svinības. Kauņas ielu māksla vai Tartu vecpilsētas šarms nav mazāk iedvesmojošs kā tālo valstu piedāvājums.

  Dažreiz mīlestība ir tuvāk nekā mums šķiet, un atliek mainīt vien skatu punktu, lai iegūtu jaunas emocijas.

  Brauciena plānošana nav vienkāršs uzdevums, tāpēc plānojiet to kopīgi. Tieši 8. marts var tikt nosvinēts sapņainās sarunās par gaidāmajām brīvdienām!

 8. Izlaušanās izaicinājums

  Vai jūsu dāmai patīk izaicinājumi? Tad dodieties kopā “aplaupīt banku” un laimēt miljonus “bīstamā kazino”. Escape room spēles jeb izlaušanās istabas ir jautrs veids, kā izbēgt no ierastās rutīnas, atbrīvoties no viedtālruņiem un uz stundu uzticēties sev un otram cilvēkam. Ieslēgti istabā varēsiet savu mīļoto iepazīt nestandarta situācijā un pārbaudīt pats savu reakciju. Vēlāk jums būs kopīgas atmiņas, par ko pasmieties visa vakara garumā pie kādas vīna glāzes vai tējas tases. Izaicinošā, bet priekpilnā gaisotnē attiecības spēs atklāt jaunas šķautnes, no kurām mācīties.

 9. Diena mīļotās ādā

  Apsveikumi sieviešu dienā nāk no vīriešu puses, taču nav tik viegli uzminēt, ko sieviete vēlas un kas viņai ir patiesi nepieciešams. Īpaši, ja sieviete pati dažreiz nevar atbildēt uz šiem jautājumiem. Tāpēc Sieviešu dienā pavadiet laiku kopā viņas mīļākajā aktivitātē!

  Kāds ir viņas hobijs vai iemīļota aizraušanās?

  Aizejiet kopā uz mākslas izstādi, ko viņa vēlas aplūkot, uz teātri, iepirkties vai uz fitnesa nodarbību.

  Pamēģiniet viņas ikdienā kļūt par kompāniju, lai vairāk viņu izprastu.

  Ja zināt, ka jūsu sievietei ir svarīga konkrētība un pārsteigumi pārāk nepatīk, nekautrējieties pajautāt, kādu viņa iedomātos savu perfekto dienu. Visticamāk viņa pat neiedomāsies, ka vēlaties to realizēt!

 10. Miers un relaksācija

  Lielisks sveiciens sieviešu dienā būs dāvana, kas orientēta uz atpūtu un relaksāciju. SPA apmeklējums ir variants, taču paraugieties plašāk. Pakalpojumu piedāvājums ir plašs: joga, meditācija, pirts lauku mājā. Dažreiz par atpūtu vislabāk noder izbraukšana no pilsētas, džeza koncerta apmeklējums vai vienkārša pastaiga gar jūru. Ja jūtat, ka jūsu sieviete izbaudīs mieru un tas viņai ir ļoti nepieciešams, lai atbrīvotos no ikdienas stresa – paņemiet brīvu vakaru jums diviem vien.

Bildinājums, ceļojums, ziedi vai vakariņas – parūpējieties, lai par savu pārsteigumu padomātu laicīgi, un tas tiktu pasniegts ar mīlestību.

Laiks un rūpes būs skaistākais apsveikums Sieviešu dienā! Vietām, idejām un kopīgas dzīves plānošanai iedvesmu var smelties kāzu medijā LĪGAVĀM.LV. Ieprieciniet savu sievieti no sirds!

Foto: ANNIJA VELDRE, BILLIJS LOCS, JĀNIS RATNIEKS, ELĪNA UPMANE, GATIS LOČMELIS, OLIVIER DE RYCKE
Citi Raksti