Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ja meklējat dekorēšanas idejas kāzām dārzā, svaigā gaisā, šis raksts būs jūsu iedvesmas avots!

Krāsainais, kolorītais dārzs

Pāri, kas vēlas rīkot tādu kāzu konceptu, kas atspoguļo viņu kolorīto dzīvesstilu, dod priekšroku krāsainām dekorāciju koncepcijām. Ir ļoti dažādi veidi, kā padarīt kāzas krāsainas un elegantas, it īpaši, ja izmanto košākā gadalaika priekšrocības - RUDENS KĀZAS.

idejas kāzām dārzā
Foto: LINDA LAUVA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Ja vēlaties izmantot šāda tipa dekorāciju modeli, noteikti atradīsiet arī idejas kāzām dārzā un padomus pie pakalpojumu sniedzējiem šeit: KĀZU DEKORATORI un KĀZU FLORISTIKA.

Dārza dekorācijas ar augļu konceptu

Augļu koncepcija ir viena no iecienītākajām tēmām ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē, īpaši kāzām dārzā. šajā koncepcijā, kas pielāgota vietai, kur baudāms svaigs gaiss, piemēram, laukos vai ārpus pilsētas, jūs varat izrotāt svētku galdu un pašu svinību vietu, foto stūri ar attiecīgā gadalaika augļiem vai pat dārzeņiem. Tās var būt vīnogas, ķirbji vai pat citroni.

idejas kāzām dārzā
Foto: KLAIDS LIELBIKSIS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji / Deko: ERDMAŅU NAMS
Svinību vieta: ĀBEĻDĀRZS BURTNIETKI

Apskatiet dažādus augļu un dārzeņu dekorāciju konceptus šeit: KĀZU STĀSTI

Dārza polaroid foto stūris

Lai padarītu kāzu selfija uzņemšanu vēl aizraujošāku, jauks un izklaides bagāts noteikti būs polaroid foto kastes stūris. Izmantojot polaroid kameru un elegantus rotājumus, varat atvēlēt īpašu vietu arī viesu foto izklaidei.

idejas kāzām dārzā
Foto: KLAIDS LIELBIKSIS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Apskatiet kāzu foto stūra piedāvājumu PHOTO SPACE RIGA vai THEPHOTOBOX.LV

Dekorācijas ar led gaismām kāzām dārzā

Ja vēlaties dārzā izveidot pasakainas kāzu dekorācijas, vienas no tām pavisam noteikti ir led gaismas un to virtenes. Svarīgi atcerēties, ka jāizvēlas dārzam atbilstošas, lai mitruma gadījumā nekas nenoietu greizi. Lielisku iespaidu, it īpaši vakarā, var radīt ar gaismu dekorācijām ap koku stumbriem, līdz ar to jāizvēlas attiecīga svinību vieta, kurā atrodas koki vai dažādi augi. Arī lampu virtenes virs svinību vietas vai tieši lielas lustras noteikti ir ļoti romantisks veids, kā dekorēt kāzas dārzā vai citas svinības. šādas dekorācijas noteikti padarīs svinību vietu daudz greznāku.

idejas kāzām dārzā
Foto: KLAIDS LIELBIKSIS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji / Ziedi: ZIEDU ARKA

Apskatiet dažādus svinību vietu apgaismojuma padomus un idejas kāzām dārzā šeit: KĀZU DEKORĀCIJAS UN APGAISMOJUMS

Nokareni ziedu rotājumi, griestu dekorācijas

Dārza koncepts netraucē izmantot griestu rotājumus. šādi rotājumi bieži tiek  izmantoti iekštelpās, taču tas iespējams arī dārza svinībās. šādam dekorāciju veidam tiek izmantoti speciāli stiprinājumi, pie kuriem tiek piekarināti šāda veida dekori. Tas prasa papildu pūles, bet viennozīmīgi tas ir tā vērts.

Foto: PINTEREST

Dekorācijas šeit: KĀZU DEKORĀCIJAS.

Galda ziedu izkārtojuma idejas kāzām dārzā

Rustic stila kāzās izmantotie ziedu galda rotājumi rada modernu un greznu izskatu. šāda veida ziedu dekorācijas noteikti ir svarīga un būtiska sastāvdaļa, it īpaši, ja kāzu galvenais elements ir kāzu galds, un vēl jo vairāk, ja garais galds, pie kura tiks sēdināti visi kāzu viesi.

idejas kāzām dārzā
Foto: AGNETA JONELE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Kāzu galda dekorāciju idejas kāzām dārzā šeit: KĀZU GALDS UN DEKORĀCIJAS

Dārza kokteiļu stūrītis

Ja vēlaties izveidot stūrīti, kur viesi var atveldzēties, it īpaši, ja kāzas plānots rīkot karstā vasaras dienā, tam varat izveidot kokteiļu stūri. Piemēram, izmantojot dažādas radošas metodes, par galdu izmantojot dažādus priekšmetus - siena ruļļus, lielas koka spoles vai mucas, - tas atkarīgs no kāzu koncepta.

Svinību vieta: ĀBEĻDĀRZS BURTNIETKI
idejas kāzām dārzā
Foto: KLAIDS LIELBIKSIS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Idejas dzērieniem šeit: KĀZU BĀRS UN KĀZU DZĒRIENI

Rotājumu idejas kāzām dārzā

Ja ir piesaistīts lielisks kāzu fotogrāfs jūsu lielās dienas iemūžināšanai, der atcerēties, ka svinību vietas dekorācijas fotogrāfijās spēlē lielu lomu. Tāpēc vēlams piesaistīt kāzu dekoratoru vai organizatoru, kas sniegs konsultāciju. Svarīgi noskaidrot kādā vietā, apstākļos un laikā svinības notiks.

Viena no detaļām, kas visās kāzu svinībās ievieš patīkamu noskaņu, ir dažādi rotājumi, atbilstoši kāzu konceptam, kuri padarīs svinību vietu greznāku un radīs vairāk opciju dažādām skaistām kāzu fotogrāfijām.

Tuvu dabai

Ja pāris vēlas, lai svinības noritētu dabas dotos zaļumos, kur dekorācijas un svinību vietas dizains ir maksimāli tuvs dabiskajam, bez cilvēka iejaukšanās, varat izmantot maz apstrādātas dekorācijas pēc iespējas dabiskākam kāzu konceptam, piemēram bluķus, zarus, sūnas utt..

šāda tipa kāzām vajadzētu izvēlēties kāzu organizatorus un dekoratorus, kas specializējas lauku kāzu jeb rustic stila dekorācijās. Ne vienmēr dabas dotās dekorācijas šādā vidē būs pašas piemērotākās. Citreiz ir vērts ieklausīties dekoratoru padomos, un, iespējams, rīkot kāzas meža vidū ar greznu galdu, lustrām un modernām dekorācijām, kas ir kontrastā dabiskajam.

idejas kāzām dārzā
Foto: PINTEREST

šūpoles lieliskām kāzu fotogrāfijām

šūpoles ir ne tikai jautra izklaide, bet arī lieliska un romantiska dekorācija. Ja vēlaties, lai jums būtu stūris, kurā viesi var pavadīt patīkamus mirkļus, šūpoles tam ir ideāli piemērotas. Tās var dekorēt atbilstoši kāzu koncepcijai un pielāgot praktiski jebkāda koncepta kāzām. Kā arī, tās būs lieliska vieta skaistām kāzu fotogrāfijām.

idejas kāzām dārzā
Foto: MIKS šĒLS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji / Deko: CRYSTAL EVENTS

Foto: MIKS šĒLS, LINDA LAUVA, KLAIDS LIELBIKSIS, AGNETA JONELE, PINTEREST


Lasi arī: KĀZU DEKORĀCIJAS UN TO TRENDI 2020

Citi Raksti