Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Drīzumā pavadīsim veco gadu un sagaidīsim jauno – ar jaunām cerībām un mērķiem.

Visbiežāk Jaunajā gadā mēs vēlam laimi, veselību un prieku. Lai visi mūsu sapņi piepildās. Un piekritīsiet, ka saņemot laba vēlējumus vai sakot tos citiem, iekšēji jūties citādi – ticībā, ka nākošais gads tiešām būs pilns prieka un laimes. Tā sajūta atšķiras no ikdienā sajustā. Un zini, ko vēl es teikšu – Visums mūs dzird un vēlas mums palīdzēt. Tu vari piepildīt jebkuru savu sapni, ja tev izdosies noturēt to maģisko sajūtu, ko jūti gadu mijā!

Kas mūsu dzīvi var darīt vēl laimīgāku, ja ne sapņu piepildījums

Lai sapnis nepaliktu tikai sapnis, aicinu tevi pievienoties aizraujošā manifestācijas izaicinājumā no 1.-30. janvārim.

Manifestācija ir R A D Ī Š A N A.

TEVĪ ir superspējas radīt jebko. Radi to, ko tu patiesi vēlies.

jaunais-gads-tavs-laimigakais-gads-baiba-auzina

Ko manifestēt?

Manifestēt var jebkurus priekšmetus, kustamo un nekustamo īpašumu. Sev izdevīgas situācijas. Jaunu, tev pašai tīkamāku apkārtni, draugus un partnerus. Slimību izdziedināšanu un veiksmi eksāmenā. Mācības, ceļojumu, jaunas pieredzes iegūšanas iespējas. Jaunu darbu, kam sirds stāv klāt. Tātad – faktiski jebko!

Kāpēc sapņi/manifestācija nepiepildās?

Jāpatur vērā, ka par mērķu īstenošanu ir atbildīga zemapziņa – un tā var arī piebremzēt mūsu centienus. Iemesls tam ir iekšējie bloki, mūsu pārliecības, kas veidojušās no pašas bērnības un dažkārt saņemtas jau ģenētiski.

⦁ Ja tev ir bijis sapnis, bet tā arī nav piepildījies, pievienojies kopējā radīšanas enerģijā!
⦁ Vai tavs sapnis kādreiz tevi ir izbiedējis ar to, cik neprātīgs tas izklausās? Vai tev ir teikts: “Beidz sapņot, tas nav reāli!” vai “Tas tev nav pa spēkam”?

Laba ziņa! Tas ir maināms un es tev parādīšu kā:

 • atbrīvoties no 20 liekiem kilogramiem;
 • ieviest regulāras fiziskās aktivitātes;
 • pelnīt 100 000 eiro mēnesī;
 • publicēt savu grāmatu;
 • uzsākt savu biznesu;
 • atrast jaunu darbu;
 • atrast jaunu dzīves vietu;
 • izveidot mīlošas attiecības;
 • uzlabot attiecības ar bērniem.

Multenītē Turbo gliemezis sapņoja kļūt par ātrbraucēju. Viņu iedvesmoja dzirdētais: “Neviens sapnis nav par lielu, neviens sapņotājs par mazu”(kurš vēl nav redzējis, aicinu to izdarīt. Bērnu filmās ir ļoti daudz dziļu domu un rīku, ko mēs varam pielietot savā dzīvē).

Lai sapnis nepaliktu tikai sapnis, un tu esi gatava/s DARĪT, šis izaicinājums ir domāts tieši TEV.


KUR?

Slēgtā grupā


KAD?

10.-30.janvārī (pievienošanās un priekšdarbi no 1.janvāra)


KĀ NOTIKS?

 • Pirms sākt manifestēt, attīrīsim savu zemapziņu no liekām pārliecībām. Veiksim dažus jaudīgus priekšdarbus, lai paplašinātu apziņu un vairotu tavu kā radītāja enerģiju! Izpratīsim manifestācijas jēgu un, ievērojot Visuma likumus, pareizi noformulēsim savas vēlmes.
 • Katru dienu, sākot no 10.janvāra, tu saņemsi norādi, kuru izpildot, pietuvosies savam sapnim.
 • 3 reizes būs LIVE sesijas, kurās atbildēšu uz visiem taviem jautājumiem (iesūtīt tos var visu izaicinājuma laiku).
 • Nevari pieslēgties LIVE, noskaties atkārtojumā!

Enerģijas apmaiņai: EUR. 21.00. Tikai ligavam.lv sekotājām: 50% atlaide manifestācijas izaicinājumā, ierakstot kodu: Ligava50

Pieteikšanās: https://www.laimigasieviete.com/manifestacijas-izaicinajums/

Pieeja grupai saglabājas līdz 28.februārim


Lai runā atsauksmes:

⦁  “Labvakar! Paldies par interesanto meistarklasi. Neko tādu vēl nebiju pieredzējusi. Mans sapnis – ļoti izaicinošs. Es vēlos pamest savu pilsētu un dzīvot Spānijā. Līdz ar to tiek meklēts arī jauns darbs. Sekoju norādēm un sapratu, kāda veida darbu vēlos. Riskēju uz visiem 100% un es nespēju noticēt, ka jau nākošajā dienā man zvana un saka, ka darbs ir mans. Un nu es sēžu pie koferiem un nespēju aptvert, cik ātri viss notiek, pateicoties manu domu spēkam. Vissirsnīgākais paldies!”

⦁  “Man nebija tik viegli, jo es vēlējos atrast attiecības. Bija ļoti grūti tikt sev pāri, bet nu esmu ļoti laimīga! Tas viss pateicoties tikai Tev, Baiba!”

⦁  “Šis bija kaut kas wow! Es jūtu, kā man ir pieauguši spārni pēc šīs meistarklases! Katru dienu gaidīju ar milzīgu interesi – ko tālāk? Ir laiks piepildīt manu sapni.”

Pievienojies manifestācijas izaicinājumam un radīsim kopā!
www.laimigasieviete.com

Ideja: ja vēlies iepriecināt savu draudzeni, māsu, kolēģi vai mammu svētkos, noformē dāvanu karti.
Šī laika brīnuma atslēdziņa, kas nes patieso brīnumu, ir ieskatīšanās sevī, savā iekšpasaulē. Pietiek cīnīties ar ārpasauli un notikumu vainošanu. Pienācis laiks ieskatīties dziļi jo dziļi. Tas ir pirmais nozīmīgais solis un jauns sākums. Sākums pie tevis pašas. Esot iekšējā saskaņā un līdzsvarā, varam izsapņot, sajust un, ieklausoties sirdī, izplānot nākamo gadu un visu turpmāko dzīvi.

Kā radīt tādu dzīvi, kādu vienmēr esi vēlējusies, tev palīdzēs arī citi izaugsmes treneres un laimīgas sievietes formulas veidotājas Baibas Auziņas veidotie projekti un pasākumi.

Vairāk informācijas www.laimigasieviete.com vai zvanot +371 29378355.

Raksta autore: BAIBA AUZIŅA

Citi Raksti