Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Līgavas māsas un tuvākās draudzenes ieņem būtisku lomu līgavas dzīvē. Visbiežāk tieši viņas ir bijušas blakus visā kāzu plānošanas laikā. Bez šīm meitenēm pirmskāzu laiks nav iedomājams – sākot no saderināšanās svinībām līdz vecmeitu ballītes organizēšanai. Vai jūs vieno skolas gadi, darba vieta vai radniecība, ar šīm draudzenēm jūs saista brīnišķīgas atmiņas un īpaša saikne.

Lai gan dāvanas līgavas māsām nav obligāta tradīcija, pateicības dāvana var būt brīnišķīgs veids, kā iepriecināt savas tuvākās draudzenes un parādīt, cik daudz tev nozīmē viņu atbalsts, tāpēc LĪGAVĀM apkopoja labākās dāvanu idejas līgavas māsām.

Rotas

Dažāda veida rotaslietas iepriecina teju ikvienu sievieti.

Izvēloties šādu dāvanu, ir labi zināt līgavas māsu gaumi. Skaisti, ja visām iegādāsies vienotas rotas, piemēram, personalizētas kaklarotas ar meiteņu vārdiem, rokassprādzi ar iegravētu, tikai jūsu kompānijai vien saprotamu frāzi vai kādas pasaules vietas koordinātām, ar ko saistās kopējas atmiņas. Ja rotas nešķiet pareizā izvēle, vari izvēlēties mazo spogulīti ar gravējumu vai atslēgu piekariņu.

ko davinat ligavas masam
Foto: MIKS ŠĒLS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Halāts vai pidžama

Iespējams, jums plānota pidžamu ballīte, vai vecmeitu ballīte paredzēta ar nakšņošanu. Tādā gadījumā saskaņoti skaisti zīda vai satīna halātiņi vai naktsveļas komplekti būs ļoti iederīga dāvana. Arī ballītes bildēs izskatīsities ļoti vienotas. Šāda dāvana būs gan praktiska, gan brīnišķīgs veids kā pateikties.

ko davinat ligavas masam
Foto: KRISTA BUMBIERE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Skaistuma rituāls

Pēc straujā kāzu plānošanas laika, kurā lielu palīdzību sniegušas arī draudzenes, ikviena no viņām priecāsies saņemt pārdomātu dāvanu komplektu relaksējošam SPA vakaram mājas apstākļos. Tajā vari iekļaut sveci ar interesantu vai pat personalizētu nosaukumu, ķermeņa skrubi un smaržīgu vannas bumbu. Lieliska dāvana būs arī relaksējoša pieredze – tā var būt masāža, manikīrs, sāls istabas apmeklējums vai kāda no SPA procedūrām.

ko davinat ligavas masam
Foto: ELĪNA UPMANEKāzu pakalpojumu sniedzēji

Delikateses un gards vīns

Izsmalcināts vīns, gards siers un citas uzkodas noteikti neliks vilties. Ja vēlies, šo komplektu vari salikt skaistā groziņā, pievienot piknika vīna glāzes un skaistu sedziņu. Draudzenei, kas priekšroku dod citiem dzērieniem, patiks tējas vai kafijas komplekts ar personalizētu krūzīti. Skaista dāvana būs arī kvalitatīva šokolādes konfekšu izlase kārbā, kas apsieta ar skaistu lenti.

ko davinat ligavas masam
Foto: ARTIS SUPE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Kopējam hobijam

Ja tevi ar draudzenēm vieno kāda nodarbe, iespējams, tā var būt lieliskas idejas pamatā līgavas māsu dāvanai. Dvielītis sporta zāles apmeklējumam vai jogas paklājiņš ar iniciāļiem, gleznošanas piederumi vai aromterapijas komplekts. Vienalga, kāds hobijs jūs vieno, draudzenes noteikti priecāsies par dāvanu, kas atgādinās par kopā pavadīto laiku.

Grāmata vai plānotājs

Laba un iedvesmojoša grāmata ir vērtība.

Uzdāvini līgavas māsām kādu no savām mīļākajām grāmatām. Vari pievienot personalizētu grāmatzīmi, ievietojot to lapaspusē ar mīļāko citātu. Tām dāmām, kas ikdienas skrējienā neatradīs laiku grāmatu lasīšanai, patiks īpaši izvēlēts plānotājs. Tajā vari ierakstīt nākotnē paredzētos kopējos pasākumus.

ko-davinat-ligavas-masam (8)
Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE / Papīrlietas: CLOUDBERRY DESIGN

Sentimentālie nieciņi

Dāvanai līgavas māsām nav jābūt dārgai.

Brīžos, kad ir šaubas, kādu dāvanu izvēlēties, laba ideja ir izcelt jūsu kopīgos brīžus, atmiņas un draudzību. Ierāmē fotogrāfiju, kurā esat visas kopā, vai izveido fotogrāmatu ar skaistākajiem mirkļiem no vecmeitu ballītes vai citiem kopīgiem piedzīvojumiem. Varbūt ir kāds tikai jums saprotams “savējais” jociņš, vai priekšmets, kas saistās ar kopīgām atmiņām. Neliela dāvana kā pateicība par palīdzību dažkārt nozīmē daudz vairāk, nekā grandiozs žests.

ko davinat ligavas masam
Foto: ARTIS SUPE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Meklē dāvanu idejas šeit: KĀZU DĀVANASDĀVANAS SVĒTKIEMDĀVANAS


Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: ARTIS SUPE, KRISTĪNE GRĪNVALDE, ELĪNA UPMANE, KRISTA BUMBIERE, MIKS ŠĒLS

Vizuālā satura māksliniece: KSENIJA BELCA-BESLER


Lasi arī: ATTĀLINĀTĀS ATTIECĪBAS. KĀDAS DĀVANAS SŪTĪT PA PASTU MĪĻOTAJAM

Citi Raksti