Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu fotogrāfijas, kas uzņemtas ziemā, ir tik skaistas, ka vērts padomāt jau laicīgi par fotogrāfu un fotosesijas vietu. Kādas vietas izvēlēties kāzu fotosesijai? Kuras koncepcijas ir labāk piemērotas sniega ainavām? Piedāvājam 10 ziemas kāzu foto idejas, kas iederēsies jūsu skaistajās ziemas kāzās.

1. Ļaujiet sniega burvībai atspoguļoties jūsu ziemas kāzu fotogrāfijās

Domājot par ziemas kāzām, vispirms nāk prātā aizraujošais skats uz sniegotu ainavu. Sarīkojiet kāzas ziemas dārzā kādā svinību vietā vai izmantojiet tās dārzu ar lielisku ainavu. Lai kur arī būtu jūsu kāzu norises vieta, noteikti izmantojiet sniega burvību savās fotogrāfijās.

Sāciet izpētīt ziemas kāzu fotosesijas vietas un sniegotas ainavas. Ja ar bildēšanos esat uz “jūs”, iederīgākās fotografēšanās pozas ieteiks fotogrāfs. Profesionāls fotogrāfs sniegs padomus un uzmundrinājumus, kā kustēties un rīkoties, ņemot vērā arī fotosesijas vietu un gaismu. Noteikti uzticieties fotogrāfam, kurš iemūžinās jūsu labākos mirkļus. Lai smeltos iedvesmu, var apskatīt citus ziemas kāzu stāstus fotogrāfijās un izrunāt detaļas ar pašu fotogrāfu, vai pat izveidot moodboard, jeb iedvesmas planšeti.

Apskati ziemas kāzu fotogrāfijas šeit: KĀZU STĀSTI

2. Sega sasildīs jūsu mīlestību vēl vairāk

Nav noslēpums, ka ziemas mēneši mēdz būt īpaši auksti. Fotografējoties ārā, ziemā, noteikti var pienākt tas mirklis, kad būsiet nosaluši. Vislabāk ir apskaut vienam otru un izmantot skaistu dekoratīvu segu kopā ar savu topošo dzīvesbiedru ... Kamēr jūs sildāties viens pie otra, fotogrāfs izmantos šo mirkli, lai radītu lieliskas fotogrāfijas, kuras sasildīs jūsu sirdis arī pēc daudziem gadiem.

Izvēloties segu, kuru izmantosiet, varat pieskaņot to attiecīgi kāzu konceptam, vislabāk būtu dot priekšroku pasteļtoņiem, lai tā neaizēnotu jūs pašus.

Foto: FILM AND FOREST PHOTO

3. Īsa kafijas pauze

Karsta tēja, kafija, karsta šokolāde, karstvīns vai konjaks ... šie dzērieni noteikti sasildīs baltajā kāzu fotosesijas dienā. Izvēlieties konceptam atbilstošas skaistas krūzes un dodieties turpināt fotosesiju sniegotā parkā, dārzā, mežā vai nomaļā pļavā. šos dzērienus, ja tālu jādodas, noteikti varat ņemt termosā līdzi. Tomēr, ja māc šaubas, ka fotosesija ziemas aukstumā pie dabas būs par apgrūtinošu dažādu iemeslu, piemēram, kāzu kleitas nepiemērotības dēļ, ieteicams sarunāt ar fotogrāfu fotosesiju savā pilsētā vai tās tuvumā.

Jāņem vērā ieplānotās fotosesijas vietas atmosfēra un atbilstoši tai arī izvēlēties aksesuārus. Ja fotosesija paredzēta pie angāriem ar industriālu noskaņu, var izvēlēties tai atbilstošas krūzes un citas pieskaņotas detaļas.

Arī ziemas līgavu apavu izvēle var būt mulsinoša. Vairāk par ziemas apaviem varat smelties idejas arī šeit: KĀZU ZĀBACIŅI

4. Kāzu fotosesija ar dažādiem aksesuāriem

Neaizmirstiet aksesuārus! Kad tiek pieminētas ziemas kāzu fotogrāfijas, iedomājamies bildes, kurās līgavas tēlu rotā elegants kažoks vai zābaki. Protams, viens no populārākajiem ziemas kāzu aksesuāriem ir kažokādas un mākslīgās kažokādas. Kāzu fotoalbumā skaisti izskatīsies arī pieskaņoti un sniegam atbilstoši zābaki.

Turklāt ziemas līgavas neaizstājami aksesuāri ir arī dažādu krāsu cimdi, līgavu šalles, lakati un cepures.

Arī lietussargi ir ļoti noderīgi aksesuāri ziemas kāzu fotosesijai, kuru krāsu var izvēlēties atbilstoši kāzu koncepcijai. Ja fotogrāfējat sniegotā vidē, ieteicams izvēlēties caurspīdīgu lietussargu. Tādējādi jūs neaizēnosiet apkārtējo ainavu un krītošo sniegu.

Foto: FILM AND FOREST PHOTO

5. Krāsains džemperis virs kāzu kleitas

Kā jau iepriekš minēts, nav noslēpums, ka ilgstoša kāzu fotosesija ziemā nav viegls process. Jāievēro, lai iesaistītie neizjustu diskomfortu un nesaaukstētos. Tomēr, ja veicat nepieciešamos piesardzības pasākumus, ziemas aukstums, kā arī lielisku fotogrāfiju uzņemšana būs daudz patīkamāks process. Kā? Paņemiet no mājām pieskaņotus krāsainus džemperus un izmantojiet tos, lai sasildītos un papildinātu kāzu foto kolekciju.

Ja izvēlēsities īsu džemperi, kas beidzas jostasvietā, tas neburzīsies virs svārku daļas. Arī līgavainis var sasildīties ar adījumiem un piemeklēt tauriņu, kas pieskaņots džemperim.

6. Ziedu sienas ziemas krāsās

Fotografēšana sniegā nenozīmē, ka jūs uzņemsiet vienkāršas bildes. Ziedu sienas un dekorācijas, kas ir populāras jau no 2018. gada, ir ļoti iespaidīgs aksesuārs ziemas fotogrāfijās. Jūs varat izmantot ziedu sienu, kas izgatavota no baltiem ziediem, vai arī izvēlēties fonu, kas izgatavots no egļu vai priežu koku zariem un dekorēts ar čiekuriem un ziediem. šis ir vērtīgs kāzu aksesuārs, kas padarīs kāzu fotogrāfijas vēl iespaidīgākas.

Par šāda veida dekorācijām varat atrast vērtīgas idejas pie LĪGAVĀM piedāvātajiem pakalpojumu sniedzējiem, floristiem un dekorētājiem šeit: KĀZU FLORISTIKA, KĀZU DEKORĀCIJAS.

7. Izmanto daudz čiekuru

Ziemas sezonas ziedi ir čiekuri! Kāpēc tos neizmantot, ja tie ir tik viegli pieejami? Ziedu pušķos tie izskatās ārkārtīgi skaisti. Nevajadzētu uzskatīt, ka šāda veida pušķis būtu klišejisks, jo ir daudz un dažādu modernu veidu kā to izveidot. Ja kāzas ir ziemā vai pat Ziemassvētkos, arī Ziemassvētku stila pušķis, kas papildināts ar skujkoku zariņiem un čiekuriem, var izskatīties ļoti eleganti.

Ja gatavojaties veidot pušķi šādā stilā, līgavainim var izvēlēties arī skujkoku piespraudi. Čiekurus kā ziemas kāzu koncepcijas daļu var izmantot arī rotājumos jeb čiekuru dekorācijās kāzu norises vietā.

8. Kāzu fotogrāfijas un dzīvnieki

Ja plānoti dzīvnieki kāzās, un, ja plānojat fotografēties dabā, var iesaistīt zirgus, briežus vai citus savaļas dzīvniekus. Protams, kāzu foto norises vietas ziemā nav tikai meži. Kāzu fotogrāfiju var uzņemt arī veca šķūņa priekšā vai viesnīcas balkonā. Jebkurā gadījumā var tikt iesaistīti arī mūsu draugi - kaķi un suņi!

9. Kāzu apmetnis

Ziemas kāzu sezonā eleganti izskatīsies līgavas kleitai piemērots apmetnis Tas var būt ar kapuci vai bez, garš vai īss, dažādi izmantojams un kombinējams. Ja nepieciešams, izklājams sniegā, lai abi varat apsēsties. Liels bonuss - tas piestāv gandrīz jebkuram auguma tipam, ir silts un praktisks un pasargā no nokrišņiem.

10. Nedaudz aizņemties krāsu no pavasara

Kāzu fotosesija sniegā var būt daudz patīkamāka, nekā varētu šķist. Ņemot vērā, ka baltais sniega fons ir plašs, var piešķirt arī nedaudz krāsu, kas padarīs kāzu fotogrāfijas krāsainākas un interesantākas. Ja plānots izmantot krāsainus aksesuārus, piemēram, krāsaino dūmu sveces, tās noteikti ienesīs košu un pavasarīgu noti kāzu bildēs un to uzņemšanas procesā.

Svarīgi izvēlēties, kura no fotosesijas vietām ārpus telpām ziemā ir atbilstoša šāda veida fotogrāfijām. Vajadzētu parūpēties, lai vieta būtu mierīga un vizuāli ne pārāk raiba, vispiemērotākās būs sniegotas pļavas un meži.

Iespējams, rodas jautājums: “Kur es atradīšu sniegotu skaistu dabas skatu?” Lielākā daļa kāzu fotogrāfu strādā arī ārpus pilsētām. Jautājiet savam kāzu fotogrāfam, un, ja nepieciešams, sarunājiet izmēģinājuma fotosesiju, lai pārliecinātos par īsto fotosesijas vietu.

Foto: FILM AND FOREST PHOTO

Foto: Filmandforestphoto

Citi Raksti