Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Lai arī katru gadu Ziemassvētkus pavadāt kopā ar ģimeni, šogad jums būs laiks tikai sev un iespēja radīt savas Ziemassvētku tradīcijas, kuras varēsiet turpināt arī nākamajos un aiznākamajos Ziemassvētkos. Tās būs arī atmiņas par jūsu kopīgo laiku. Ziemassvētku randiņš! Ierobežojumi mums liek domāt radošāk. Kā šajos Ziemassvētkos pavadīt laiku interesantāk un romantiskāk, svinot šogad svētkus divatā? Mums ir varianti!

Ziemassvētku randiņš un pikniks pie dabas

Ziemassvētku laikā Latvijā ir arvien siltāki laikapstākļi un tas mūs iedrošina vairāk laika pavadīt pie dabas. Dodamies ekskursijā! Izvēlieties galamērķi kādā no Latvijas vietām, izpētiet, ko varat aplūkot pa ceļam, un kā galamērķi noskatiet kādu no Latvijas ūdenstilpnēm, kur viegli piebraukt ar auto. Auto bagāžnieku var izmantot kā lielisku piknika vietu. Izklājam tajā mīkstu sedziņu, izrotājam bagāžnieku ar lampiņām, sveču laternām, uz skaistiem traukiem, izliekam līdzi paņemto ēdienu un uzkodas (iespējams, līdzi ir paņemts grils, uz kura pagatavot siltu ēdienu), un no termosa ielejam karstu dzērienu, kas mūs vairāk sasildīs. Šis ir laiks divatā, ko baudīt ne tikai siltā un romantiskā atmosfērā, bet arī vērojot skaistu dabas ainavu.

Latvijas daba ir skaista un to vajag izbaudīt ne tikai vasarā, bet arī Ziemassvētkos!

ziemassvētki randiņš, romantiski ziemassvētki
Foto: PINTEREST

Romantika golfa laukumā

Randiņš svaigā gaisā, kas noslēdzas ar romantiskām vakariņām divatā? Arī šis ir iespējams! Neuztraucies, ja vēl nav sanācis ne reizi uzspēlēt golfu. Šis ir laiks apgūt arī ko jaunu un, iespējams, iegūt jaunu un kopīgu hobiju jums abiem. Dodieties uz golfa treniņlaukumu, apgūstot golfa pamatus, un pēc vairākām stundām svaigā gaisā atslābinieties viesnīcas numuriņā, kur jums tiks pasniegtas skaistas un gardas vakariņas svētku noskaņās. Pēc vakariņām sagatavojiet vannu peldei ar aromātiskām eļļām, iededziet sveces un atveriet pudeli prosecco. Izbaudiet viens otra klātbūtni.

ziemassvētki randiņš, romantiski ziemassvētki
Foto: ENVATO ELEMENTS

Šis ir laiks tikai jums abiem! Laiks jūsu domām, smiekliem, īpašiem vārdiem, kas ikdienas steigā netiek skaļi pateikti. Mēs garantējam, ka arī pēc šāda vakara jūs jutīsities atpūtušies un laimīgi. Iesakām Jūrmala Golf Club, kur jau šobrīd var pasūtīt svētku piedāvājumu ar nakšņošanu 2 personām! Neaizmirsti veikt rezervāciju laicīgi! 

Ekskursija pa Latviju

Dodieties ekskursijā! Atklājiet Latvijas pilsētas no jauna, izmantojot audio gidu savās viedierīcēs. Latvijas pilsētu mājaslapās pieejami audiofaili dažādās valodās. Piemēram, tourism.sigulda.lv mājas lapā ir lieliska iespēja ikvienam bez maksas lejupielādēt interesantu informāciju par pilsētas objektiem.

Šajā ziemā daudzas vietas Latvijā mūs priecē ar skaistiem un košiem gaismas objektiem. Pagatavojiet līdzi uzkodas, karstus dzērienus un dodieties uz izvēlēto galamērķi, kad ārā jau kļūst tumšāks, lai gūtu ziemas romantiku tumšajās stundās. Interesantus objektus atradīsiet gan Rīgā – Dzegužkalnā, Pļavnieku bērzu birzī un citās Rīgas vietās, gan Jūrmalas Gaismas parkā, Gaismas parkā Ieriķu dzirnavās, Ogres pilsētā un citās Latvijas vietās.

ziemassvētki randiņš, romantiski ziemassvētki
Foto: DELFI

Aktivitātes svaigā gaisā

Sarūpējat viens otram aktivitātes svaigā gaisā. Mūsdienās arvien vairāk cilvēki aizraujas ar Geocaching, orientēšanās pasākumiem un, iespējams, tas ir pasākums, kur jūs abi pavadāt kopā laiku. Uzrīkojiet šādu pasākumu viens otram! Izvēlieties vietu, izveidojiet karti un papildu uzdevumus, un pavadiet laiku aktīvi. Ja otra puse visu atrisinās, tad iepriecini viņu ar svētku dāvanu. Noslēdziet aktivitāti foršā piknikā ar dzērieniem un uzkodām, kas sarūpētas līdzi!

Foto: EINĀRS FREIMANIS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Mīļākās Ziemassvētku filmas

Vai esat viens otram atklājuši, kura ir jūsu mīļākā Ziemassvētku filma? Izveidojiet katrs TOP 3 filmu sarakstu un noskatieties tās. Iespējams, ka jūsu sarakstā būs arī kāda filma, kas ir mīļa jums abiem. Ir taču tik jauki apzināties, ka jums abiem ir līdzīga gaume! Pagatavojat karstu kakao, sagatavojat mandarīnus un piparkūkas, iekārtojieties zem pūkainas sedziņas un ķeriet Ziemassvētku noskaņu kopā. Neaizmirstiet arī par tām filmām, kas jums bija mīļas bērnībā, jo Ziemassvētku klasika vienmēr ir modē.

ziemassvētki randiņš, romantiski ziemassvētki
Foto: PINTEREST

Ballīte Ziemassvētku noskaņās

Ja filmas esat noskatījušies, tad laiks ķerties klāt kopīga Ziemassvētku dziesmu saraksta izveidei. Izveidojiet savu Top 40, kuru pēc tam katru gadu varat papildināt. Un, ja jums patīk dejot, kāpēc gan nebūt trakiem un diviem vien iztrakoties un izdejoties pie šīm dziesmām?

Tās tik būs emocijas!

ziemassvētki randiņš, romantiski ziemassvētki
Foto: PINTEREST

Pašiem savi Ziemassvētku kokteiļi

Bāri ciet un nav iespēja tikt pie gardiem ziemas kokteiļiem? Esiet radoši un pagatavojiet paši savus svētku kokteiļus. Sameklējiet dažādas garšvielas, sīrupus, sulas un jebko citu, kas varētu bagātināt kokteiļa garšu buķeti un sacentieties, kurš pagatavos gardāko Ziemassvētku kokteili!

ziemassvētki randiņš, romantiski ziemassvētki
Foto: PINTEREST

Mīlestības vēstule Ziemassvētkos

Vai atceraties, kā bērnībā rakstījāt vēstuli Santa Klausam, lai saņemtu kārotās dāvanas un pateiktos par to, ko viņš mums atnes svētkos? Mēs joprojām varam rakstīt šādas vēstules – tikai viens otram. Mēs varam jautāt ne tikai dāvanas, bet arī pateikt mīļus vārdus, pateikt “Paldies!” par to, kas šajā gadā ir piedzīvots, izdzīvots kopā un uzrakstīt vēlmes, kuras vēlaties sagaidīt viens no otra nākamajā gadā. Mīlestības vēstule Ziemassvētku noskaņās!

ziemassvētki randiņš, romantiski ziemassvētki
Foto: PINTEREST

Raksta autors: LISTT WEDDINGS

Foto: EINĀRS FREIMANIS, ENVATO ELEMENTS, PINTEREST


Lasi arī: VIŅŠ. VĒSTULE. VIŅA.

Citi Raksti