Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kamēr gliteriem rotātas augstpapēžu laiviņas ir kāzu tērpa tradicionāla (nu jau arī klasiska) sastāvdaļa, Keds x Kate Spade kāzu apavu kolekcijā apvienojas sievišķīgu apavu glamūrs un sporta apavu komforts. Un tās ir kāzu kedas!

Kāzu kedas – glamūrs, savienojumā ar komfortu

Balti sporta apavi zem kāzu kleitas nav inovācija, tomēr tā kā radīta specifiski kāzām, sporta apavu zīmola Keds un modes nama Kate Spade sadarbības kolekcija ir dizainā atšķirīga.

Apavos iemiesots tradicionālais svētku stils – sievišķība un glamūrs, kas apvienojas ar snīkeru ērtumu, komfortu un budžetam draudzīgu cenu. Oficiālajā kāzu daļā, laulību ģenerālmēģinājumā, nākamajā rītā vai tikai uz deju grīdas valkājamie snīkeri ir rotāti ar gliteriem, pērlēm, mežģīnēm un bantītēm, līgavas silueta izcelšanai – arī uz platformas zoles.

kāzu kedas kāzu apavi
Publicitātes foto / Keds for Kate Spade

Esot draudzīgā cenu diapazonā (80-120 ASV dolāri), šī būs arī lieliska investīcija nākotnei – valkāšanai citās svētku reizēs vai ikdienas izdaiļošanai. Tas ir komforts, kura dēļ netiek ziedots stils un sievišķība!

Keds for Kate Spade iegādājamas keds.com un katespade.com

Raksta autore: LIENE PĀLĒNA

Foto: Publicitātes

Citi Raksti