Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Izvēloties savu kāzu tēlu, svarīgi ir sev pajautāt, kādā virzienā tu vēlētos doties. Vai kāzas un tēls būs tradicionālās ievirzēs, vai tomēr vairāk dod priekšroku alternatīvai pieejai? Atbilde uz šo jautājumu diktēs kāzu tēla izvēles.

Mūsdienu kāzu tēliem jau sen vairs nav jābūt tradicionāliem, ir ļoti atvērti jāskatās ārpus vispārpieņemtajiem rāmjiem kāzu tēlos, atļaujoties iekļaut netradicionālas krāsas, īpašus piegriezumus un negaidītas detaļas, kas raksturo personību. Savienojot personību ar stilu, izveidojas neaizmirstama kombinācija šai īpašajai dienai.

Meklē savu kāzu stilistu šeit: KĀZU STILISTS

Kostīms līgavai

šis noteikti būs pietiekami drosmīgs uznāciens. Bikses un žakete ir īsts komforts jebkurā dzīves situācijā, tai pat laikā tā spēcīga un kliedzoša izvēle, kas būs lielisks kāzu tēls. Ar kostīmu iesaku doties divos virzienos - klasisks un minimāls kostīms, papildināts ar izteiksmīgiem apaviem, pamanāmu cepuri vai citiem aksesuāriem. Otrs virziens būtu kostīms, kas spēlē galveno lomu, papildināts ar minimālām detaļām.

Saint Laurent baltais uzvalks ir lielisks ar tā klasisko piegriezumu un satīna atloku. šo uzvalku redzu jūs izņemam no skapja vēl dažādās citās dzīves situācijās. Lieliski papildināms ar kliedzošākām detaļām. 

Tērps: Saint Laurent 

Vai varbūt bikses iemainīt pret Mônot svārkiem ar izgriezuma detaļām?

Tērps: Mônot 

Lapointe kostīms prasīs mazāk detaļu. Strausa spalvu akcents piešķirs kostīmam īpašu raksturu un viss, ko jums vajadzēs darīt, būs vien pievienot šai kombinācijai klasiskus un maiga rakstura aksesuārus. 

Meklē aksesuārus šeit: KĀZU AKSESUĀRI

Tērps: Lapointe

Mini kleita

šis stils kāzu industrijā ir uzņēmis apgriezienus. Mini griezuma ēra ir kas tāds, ko mēs visi ļoti gaidījām, vai varbūt tā nemaz nebija nekur pazudusi? Kas var būt lieliskāks kā iemainīt maxi piegriezuma kāzu kleitu pret mini versiju, izceļot līgavas kājas. Mini kleita lieliski atspoguļo sievišķību. Ja līgava ikdienā izvēlās valkāt mini piegriezuma tērpus, tad šis būs komforta variants arī kāzām.

Mini kleita var būt gan lakoniska, tā izceļot līgavas augumu, taču tā var būt arī rotaļīga, kā šī Rotate

Birger Christensen 3D ziedu kleita.

Tērps: Birger Christensen

Vēl viena vērienīga mini kleita ar šobrīd tik aktuālu bantes detaļu no Rotate Birger Christensen

Tērps: Rotate Birger Christensen

Vienkāršāka silueta mini kleita var tikt papildināta ar efektīviem aksesuāriem, kā šī Redemption mini kleita ar cimdiem. 

Tērps: Redemption 

Lielisks mini kleitas piemērs, no kā iedvesmoties, ir šī Chloe S/S 2016 kleita. 

Tērps: Chloe

Galvan London mini kleita būs absolūts deju grīdas favorīts, kas pavadīs tevi kāzu deju virpulī līdz pat pašam rītam. Pilnīgs minimālisms. 

Tērps: Galvan London

Kliedzošs minimālisms

Jā, minimālisms var būt kliedzošs, gluži kā šī The Row kleita - būtībā tik vienkārša, bet tai pat laikā ar spēcīgu piegriezumu, kas izcels plecus. Kleita pēc tam lieliski iederēsies kādā īpašā vasaras pasākumā un būsi devusi tai otro dzīvību. Pievienojot individuāli radītus aksesuārus, kā, piemēram, auskarus, tu piešķirsi kleitai savu personību. 

Tērps: The Row

Turpinot minimālisma tēmu, es ieteiktu atskatīties uz klasisko slip kleitas konceptu, kas ir neatvairāma savā vienkāršībā. Galvan London kleita ar tikpat kā neredzamām lencēm un atkailinātu muguru ir kas īpaši seksīgs. 

Tērps: Galvan London

Krāsas

Precēties haki krāsas kostīmā vai varbūt tomēr sudrabotā kleitā? Kāpēc gan ne! Kāzām, tāpat kā mīlestībai, nav nosacījumu, tāpēc toņi ir kas tāds, ar ko ērti spēlēties, piemeklējot sev tīkamo. Kā piemērs - šī Bernadette Winnie kleita maigajā piparmētras tonī.

Tērps pa labi: Bernadette Winnie

Kliedzoši aksesuāri

Aksesuāri, vieglāk pamanāmāki vai pavisam neuzkrītoši, papildinās katru tēlu. Turklāt ar aksesuāriem iespējams līgavas tēlam piešķirt vēlamo raksturu - no sapņaini romantiska līdz mūsdienīgi elegantam.

Funkcionāli akcenti

Matu rotas ne tikai papildina matu sakārtojumu, bet ir arī funkcionālas. Ar Deborah Pagani matu adatu izveidosiet lieliskas kāzu frizūras.

Aksesuāri: Deborah Pagani 

Metāliskas nokrāsas

Tas ir viens no šī brīža trendiem, kas palīdzēs iemainīt klasiskas krāsas pret ko daudz pamanāmāku. Lai gan šķietami netradicionāli, tomēr zelts, sudrabs un citas metāliskas nokrāsas ir nosacīti klasisks paņēmiens, ko iepīt tēlos kā lielisku un mūsdienīgu papildinājumu.

Īpašās somiņas

Rotate Birger Christensen soma ar kristāliņu detaļām būs teju kā izteiksmīga rotaslieta.

Coperni zelta krāsas somas ovālā forma ir šī zīmola atpazīstamais simbols. Somas futūristiskais dizains padarīs līgavas tēlu īpaši mūsdienīgu. 

Soma pa kreisi: Rotate Birger Christensen / Soma pa labi: Coperni 

Thermoire soma ir ne tikai kičīga, bet arī gatavota no ilgtspējīgiem materiāliem. 

Soma: Thermoire

Padari tēlu rotaļīgāku un romantiskāku ar Simone Rocha Pearl Heart somiņu. 

Soma: Simone Rocha Pearl Heart

Meklē kāzu aksesuārus, stilistu un kleitas Latvijā šeit: KĀZU KLEITAS / AKSESUĀRI / KĀZU STILISTS

Teksts: Elīna Paula Konrāde

Titulbilde: Danielle Frankel studio

Citi Raksti