Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ir vairākas kāzu tendences, kas kļuva populāras 2021. gadā un turpina ieņemt savu vietu 2023. gada kāzu tendenču topā.

MenuKāzu rīkotāja Inga Bērziņa / BANNTÉ EVENTS

Mikrokāzas

Pandēmijas laikā daudzi pāri izvēlējās mazākas, intīmākas kāzas ar šaurāku viesu loku. Arī šobrīd daudzi izvēlas svinēt kāzas mazākā viesu lokā, bet atļaujoties vairāk piepildīt lietas no savu vēlmju saraksta. Pāri vairāk ieklausās sevī, izvēloties konkrētas lietas, kas sasaucas ar viņiem personīgi, nevis vadoties pēc viesu saraksta un tradicionālas kāzu “to do” listes.

Organizators: BANNTÉ EVENTS / Foto: ARTŪRS LĀCIS, ANDA UPMALE

Gastronomisks piedzīvojums

šis fakts bieži sasaucas ar iepriekšējo punktu par viesu daudzumu. Pāri arvien lielāku uzmanību pievērš un atvēl budžetu kvalitatīvai maltītei un bāram. Ēdiens un dzēriens, kā piedzīvojums kāzās.

Kāzu foto: MIKS šĒLS

Organizators: BANNTÉ EVENTS / Foto: LIENE PĒTERSONE

Organizators: BANNTÉ EVENTS / Foto: ANDA UPMALE

Bez ziediem

Arvien biežāk pāri lūdz jau ielūgumā viesiem uz kāzām ierasties bez ziediem. Nereti ziedi netiek novērtēti, jo kādam ir papildus rūpes par tiem. Ziedu transportēšana, izkārtošana vāzēs un nogādāšana mājās pēc svētkiem bieži vien izvēršas par papildus slogu.

Var lūgt vienkārši ierasties bez ziediem, bet ir arī opcija lūgt tos ar kaut ko aizstāt, piemēram, vīna pudeli, grāmatu, baloniem vai ko citu, kas atbilstu pāra redzējumam.

Kāzu foto: MIKS šĒLS

Bezalkoholiski dzērieni

Cik baudāmi un kvalitatīvi alkoholiskie kokteiļi tiek piedāvāti bārā, tikpat lielu lomu ieņem bezalkoholiskie dzērieni.

Tendences rāda, ka vidēji 30% kāzu viesu vēlas nelietot alkoholiskos dzērienus svinībās, taču nevēlas atteikties no gardiem bezalkoholiskajiem dzērieniem, tāpēc ir svarīgi lūgt profesionāla bārmeņa padomu un piedomāt par bezalkoholisko dzērienu piedāvājumu bārā - pielīdzinot garšu un izskatu alkoholiskajām versijām.

Organizators: BANNTÉ EVENTS / Foto: AGNETA JONELE

Organizators: BANNTÉ EVENTS / Foto: ELĪNA UPMANE

Ceremonijas personalizēšana

Pāri arvien biežāk izvēlas juridiski laulību noslēgt citā dienā un svinību dienā piedzīvot simbolisku ceremoniju, ko vada pieaicināta persona vai draugi. Ceremonijas garums un teksts tiek piemērots un personalizēts. šādas ceremonijas ir ļoti personiskas un oriģinālas, atmiņā paliekošas.

Organizators: BANNTÉ EVENTS / Foto: LIENE PĒTERSONE un ANDA UPMALE

Mazāk dekorāciju un ziedu, vairāk dekoratīvu elementu

Aktuāli ir veidot svinību galdu noformējumu ar dizaina lietām, kā piemēram, īpašiem dizaina galdautiem, auduma salvetēm, zelta galda piederumiem, traukiem un glāzēm. Tāpat arī, izmantojot greznākus krēslus. šie visi elementi jau spēlē lielu lomu telpas kopējā noformējumā un bieži ar to pietiek, lai radītu skaistu pamata bāzi svētku noformējumam. Atliek nedaudz floristikas pieskāriena, lai telpa iegūtu svinīgu atmosfēru

Organizators: BANNTÉ EVENTS / Foto: LIENE PĒTERSONE

Iepazīšanās pirms kāzām

Populāri ir rīkot satikšanos, iepazīšanos pirms kāzām. Dienu pirms kāzām pāris organizē viesu satikšanos, rezervējot kādu restorānu vai terasi uz pāris stundām ar dzērieniem un uzkodām, lai viesi viens otru jau iepazītu pirms lielās dienas, kas dod iespēju kāzu dienā jau būt saliedētākiem. šeit nereti satiekas pāra draugi un radi, kuri ir ieradušies no dažādām valstīm.

Ir daudz kāzu tendenču, no kurām izvēlēties, un jums piemērotākā būs atkarīga no jūsu personīgā stila, dzīvesveida, personības un vēlmēm.

Galu galā vissvarīgākais ir izvēlēties tādu kāzu tendenci, kas atspoguļo jūsu stilu un vērtības, un kas radīs neaizmirstamu un jēgpilnu dienu jums un jūsu partnerim.

Stāsta: Kāzu rīkotāja Inga Bērziņa / BANNTÉ EVENTS

Foto: MIKS šĒLS,  ARTŪRS LĀCIS, ANDA UPMALE, LIENE PĒTERSONE, ELĪNA UPMANE

Citi Raksti