Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

AR SKAĻU JĀ! VĀRDU ATKLĀTS KĀZU PORTĀLS LĪGAVĀM.LV!

AR SKAĻU JĀ! VĀRDU ATKLĀTS KĀZU PORTĀLS LĪGAVĀM.LV!

ATKLĀTS KĀZU PORTĀLS LĪGAVĀM.LV!

28. aprīlī pašā Daugavā notika īpašs un neaizmirstams notikums - portāls LĪGAVĀM.LV atklāšanas svētki, kur pulcējās portāla draugi, sadarbības partneri un klienti - labākie kāzu profesionāļi savā jomā. Tas bija dzirkstoša prieka pilns notikums ikvienam, kas pasākumu apmeklēja.

Īpašās atklāšanas viesības notika uz ūdens pontona White Island, kas vakara gaitā bija pārvērties īstā ziedu un svētku sajūtu valstībā. Kamēr viesi turpināja ierasties, saksofonu spēlēja mūziķis Valters Mucenieks, bet par mūziku visa vakara gaitā parupējās DJ Spinga. Pasākumu atklāja konfeti lietus un skaļš JĀ! no viesiem, jo tieši bildinājums bija atklāšanas vakara galvenā tematika, bet brīnišķīgie vakara vadītāji Ketija šēnberga un Aivis Ceriņš visa vakara gaitā parūpējās par viesu labsajūtu gan daloties savos piedzīvojumos, gan iepazīstinot ar portāla LĪGAVĀM.LV galvenajām sadaļām.

Visa vakara gaitā viesi varēja baudīt izcilas uzkodas un ēdienu un apkalpošanu, par ko bija parūpējies restorāns Riviera. Austeres, tartars, jūras velšu paelja un vēl un vēl bija īsts gurmānu piedzīvojums. Pārsteigumi sekoja viens pēc otra - bija skatāma gan īpaša deju performance ar KATYA KATYA SHEHURINA kleitām, gan izcilās dziedātājas Aijas Vītoliņas uzstāšanās. Tāpat visa vakara gaitā darbojās fotostūris, kur ikviens viesis varēja izmantot iespēju nofotografēties pie fantastiskas ziedu sienas, par ko bija parūpējies SHISHI Home of Beauty, bet atraktīvākām un uzreiz taustāmām fotogrāfijām viesi nekautrējās izmantot FOBO foto kasti.

Ar LĪGAVĀM.LV sadarbības partneru atbalstu ikvienam pasākuma apmeklētājam bija iespēja piedalīties loterijā un laimēt patiešām vērtīgas balvas. Laimētāju prieks par Taka SPA, Amoralle, SHISHI Home of Beauty un Chocolate Events dāvanām bja neizmērojams. Savukārt ikviens viesis vakara noslēgumā saņēma saldu pārsteiguma dāvaniņu no CAPS!.

Ilgi gaidīts notikums bija projekta “Kāzas dāvanā jeb krāsaini sapņi nomodā” laimīgā pāra paziņošana - emocijas, prieks un sajūsmas saucieni pavadīja Līgu un Arni, kas jau 30. maijā svinēs savas kāzas, ko uzņēmušies organizēt labākie kāzu profesionāļi Latvijā.

Bet vakara kulminācija bija svinīgā tortes griešana, par ko bija parūpējusies Kanēļa Konditoreja. Portāla īpašnieki Iveta Rikmane un Jānis Līviņš līdz ar šo svinīgo mirkli pateicās ikvienam pasākuma apmeklētājam, sadarbības partnerim un kāzu profesionālim, kas vēlas kāzu industriju Latvijā padarīt vēl labāku un kvalitatīvāku.

Paldies par pasākuma organizēšanu portāls LĪGAVĀM.LV saka pasākumu aģentūrai Chocolate Events un it īpaši Sindijai Vildei un Zanei Baronei.

ZIEDU SIENA / SHISHI HOME OF BEAUTY / FOTO Ainārs Mazjānis

Raksta autore: LIENE PĀLĒNA

Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE, AINĀRS MAZJĀNIS

Citi Raksti