Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Mēs visi atskatāmies uz dāmām, kuras apbur. Bet dažkārt pat nav vārdos izsakāms - kāds ir viņu noslēpums. Elegance ir starojums, un ir sievietes, kurām tas ir dabas dots šarms. Bet eleganci ir iespējams arī izkopt. Tādēļ...

...vēlos dalīties ar jums elegantas sievišķības noslēpumos!

Vai esi sastapusies ar situācijām, kurās netiek ievērotas pieklājības normas? Kurās vairs nav saprotams, kas ir pieļaujams, bet kur jānovelk robeža? Vai tu pieliec visas pūles, lai iegūtu paaugstinājumu darbā, tomēr tas gadiem ilgi neizdodas? Vai dažkārt tev ir grūti uzsākt komunikāciju ar nepazīstamiem cilvēkiem? Arī komunikācijas mākslas un pašprezentācijas pamatā ir zināšanas. Un veiksmīga komunikācija un sevis pasniegšana iet roku rokā ar eleganci un izsmalcinātību. Iedomājies, kā būtu, ja tu varētu runāt ar jebkuru, nekad nejūtot nepārliecību vai nervozitāti. Viss, kas nepieciešams, ir daži rīki un pamatprincipi, ar kuriem es dalos manā Uzplaukt sievišķībā programmā.

Un vai zini, kas ir pats brīnišķīgākais? Rīki, ar kuriem es dalos, darbojas praktiski jebkurā situācijā! Tas nozīmē, ka nav svarīgi, vai tu runā ar kolēģi, bērnu, personu, kura tev simpatizē, vai ar nejauši sastaptu cilvēku sabiedriskā vietā. Tie sniegs nepieciešamo pārliecību, lai saruna būtu piepildīta un jūs to patiešām izbaudītu. Tā ir nedaudz atšķirīgāka pieeja nekā mums, lielākajai daļai, iespējams, mācīja skolā. Principi, kurus es minu programmā, darbojas nekavējoties. Patīkamākā daļa ir tā, ka to var integrēt arī ģimenes dzīvē un dažu mēnešu laikā dzīve ar otro pusīti kļūst jutekliskāka un sirsnīgāka.

Pirmais iespaids par cilvēku veidojas pirmajās 60 sekundēs

Neapzināti pirmajās 20 sekundēs mēs spriežam par vizuālo tēlu, nākošās 20 sekundes veltām žestiem un tad - pirmajiem 20 vārdiem, kas tika pateikti. Senāk bija priekšstats, ka eleganta dāma ir turīga, ar izsmalcinātu gaumi, dārgiem tērpiem un aksesuāriem, ieturētu uzvedību un runas manieri. Tātad - jārīkojas un jārunā noteiktā veidā. Tomēr laiki ir mainījušies. Pasaule ir par ieskatīšanos sevī. Gaumīgums ir daudz vienkāršāks par striktiem protokoliem. Nav jābūt nedz aristokrātam, nedz īpaša statusa inteliģences pārstāvim, lai būtu sievišķīgi eleganta un izsmalcināta, ar izkoptu garderobi, uzvedību un runas stilu. Tā kā tas ir tik vienkārši, efekts mūsdienās ir vēl vērtīgāks un jaudīgāks. No vienkārši burvīgas meitenes uzplaukt par sievišķīgu un jaudīgu dāmu. Kā sievišķīga dāma tu vari izveidot tieši tādu dzīvi, kādu patiesi vienmēr esi vēlējusies. Sākot ar finansēm, kuras pati nopelni, beidzot ar vīrieti, ar kuru esi attiecībās.

Lai gan mūsdienās vairs neejam strikti iemīto taciņu, vienlaicīgi gan atzīstu, ka neatkarīgi no tā, vai tas patīk vai nē, tava apģērba izvēle sniedz spēcīgu vēstījumu. Jāuzmanās, lai tevis radītais vizuālais tēls nesūtītu nepareizu ziņojumu. Tērps ir mūsu vizuālā vizītkarte un ir svarīgi zināt, kā izmantot modes principus savā labā - lai tie komplimentētu un palīdzētu veidot mums vēlamo tēlu.

Iedomājies, ka tu liec puzli, bet tev nav ne jausmas, kādai tai jāizskatās beigās. Mīkla kļūst mazliet grūtāka, vai ne? Bet, tiklīdz ir zināms, kāds attēls jāsaliek, aina sāk kļūt daudz vienkāršāka. Attēls var pastāstīt tik daudz par to, pie kā strādāt! Kādu rezultātu sasniegt, kur likt katru puzles gabaliņu... Vai audekls, uz kura taps glezna. Nav zināms rezultāts, bet katrs nākošais otas triepiens veido skaidrāku vīziju. Top rezultāts - tuvāks īstenībai.

Grezns zieds, kas plaukst nezināmā vidē

Mēs saprotam, ka tas būs zieds, bet kā tas izskatīsies, kā smaržos un cik ilgi tas ziedēs - tas viss nav zināms. Un, manuprāt, interesantākais ir tieši tas, ka mēs nezinām, kad šis zieds uzplauks un kāds tas būs. Tas ir kā par jebko ko iesējam - mēs nezinām, kad būs raža. Bet apzināmies, ka tā būs, ja paši rūpēsimies par procesu.

Kristīne Dakstiņa / Pašprezentācijas meistare, sertificēta savedēja

Citi Raksti