Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kosmiskā laulība - tas izklausās poētiski, gluži kā no kādas skaistas grāmatas. Tomēr kosmiskās laulības teorija nav rakstnieku izdomājums, tāda patiešām pastāv. Tā ir tāda dvēseļu radniecība un garīga saikne, tik tuvas pāra attiecības, kuras izvēlas Visums - tātad attiecības, kuras ierakstītas tavā dzīves plānā jau pirms dzimšanas.

Kosmiskā laulība jau vairākkārt ir svinēta gan dvēseļu pasaulē, gan uz zemes, bet jūs to vienkārši neatceraties. Tas ir kā būt ar mīļoto kopā jau tūkstošiem gadu. Ne velti ir mīlestība no pirmā acu skatiena, no pirmajiem viņa izteiktajiem vārdiem, glāsmainā balss skanējuma vai dedzinoša acu skatiena, kuru neiespējami aizmirst.

Foto: NINA GORSHUNOVA

Rakstā KARMISKĀS ATTIECĪBAS, DVĒSEĻU RADINIEKI VAI DVĪŅU LIESMAS vari lasīt par trīs attiecību veidiem no dvēseliskā skatu punkta - karmiskajām attiecībām, dvēseļu radniecību un dvīņu liesmām. Kosmiskā laulība starp karmiskajām attiecībām nepastāv. Tā ir dievišķa laulība, kas pastāv starp dvēseļu radiniekiem, tādējādi vairāk attiecas uz dvīņu liesmām. Un tai ir lieli mērķi - kosmiskās laulības partneris ir paredzēts tavam dzīves ceļojumam, pieredzei un dvēseles modināšanai. Ar vārdu “laulība” šajā kontekstā netiek domāts - oficiāli precēts pāris. Jums nav jābūt precētiem, lai šo savienību dēvētu par kosmisko laulību.

Tomēr, lai iemācītos būt šajā savienībā, jāiziet grūts un pat emocionāli plosošs un apziņu transformējošs ceļš. Jo šīs attiecības nemēdz būt vienkāršas, vieglas un gludas. Tās nav tādas, kurās dzīvot komfortā, drošībā un stabilitātes izjūtā. Vismaz sākuma posmā noteikti ne. Mīlestība šajās attiecībās ir īstāka par īstu, tomēr tai ir graujoša un sarežģīta daba. Caur kosmisko laulību tiek apgūtas garīgās mācības, kas savukārt rada izmaiņas personībās. Kad, izgājis savu personīgo garīgo ceļojumu, satiec savu dvīņu liesmu, piedzīvo milzu transformāciju.

Foto: NINA GORSHUNOVA

Lielākā daļa cilvēku uz zemes vai nu nav atraduši savu īsto mīlestību jeb kosmisko partneri vai arī nav to noturējuši un attiecības ir izjukušas. Viņi izvēlas karmiskās attiecības, jo karmisko attiecību modelis mums ir pazīstams - tas tiek “mantots” no paaudzes paaudzē. Bet ja tu izvēlies kosmisko laulību, ja izvēlies savu dvēseles radinieku vai dvīņu liesmu, tu salauz šo modeli - tam vajadzīgs liels gribasspēks, drosme un pārliecība. Lai ne vien sastaptos ar savu dvīņu liesmu, bet spētu ar to būt kopā, ir jābūt priekšnoteikumiem. Viens no tiem ir sava ego atlaišana, kas nav viegls uzdevums, jo mēs pat ne vienmēr sajūtam, kur virsroku ņem ego. Otrs - spēja paļauties. Nekontrolēt. Uzticēties, paļauties un ļauties, apzinoties, ka Visums zina, kas tieši šajā brīdī tev ir vajadzīgs. Esot šajā plūsmas stāvoklī, tu nonāc tuvāk savai pašai, pašai tuvākajai dvēseles otrai pusei.

kosmiska-lauliba-ierakstita-zvaigznes
Foto: NINA GORSHUNOVA

Ja esi karmiskajās attiecībās, tas nozīmē, ka šajā dzīvē vai vismaz šajā dzīves periodā neesi izvēlējies savu īsto mīlestību. Lai gan sākotnēji ir liela seksuāla saikne, karmiskās attiecības vienmēr ir abpusēji enerģētiski iztukšojošas. Tu jūties iestrēdzis šajās attiecībās. Pēc kāda laika interese par šīm attiecībām un laulību zūd. Ja tev nav gribas un drosmes izvēlēties dievišķo partneri un izvēlies karmisko laulību, jūties kā slazdā. Jo patiesībā tu esi paredzēts savai dvīņu liesmai vai dvēseles radiniekam.

Foto: NINA GORSHUNOVA

Tieši tādēļ, cilvēkiem mainoties un transformējoties, aizvien biežāk novērojamas šķiršanās. Saskaroties ar augstākām vibrācijām, vairs nevari rezonēt ar zemākām. Vairs nesaskan. Tu tajā nejūties labi un jūti, ka tās tevi iztukšo. Ja izvēlies karmiskās attiecības, tās vienmēr beidzas ar sāpīgām vai postošām situācijām. Bet lai cik sāpīgi tas nebūtu, cilvēkam, kurš ir garīgi atmodies, kādubrīd pienāk laiks, kad neko negatīvu savā dzīvē uzturēt vairs vienkārši nav iespējams, kas izpaužas kā atteikšanās no vecajiem draugiem, ar kuriem vairs neredzi nekā kopīga, tostarp no laulības, kas nenes piepildījuma un viegluma sajūtu.

Kosmiskā laulība jeb dievišķā laulība ir īsta un pilnīga savienība, kurā sinhronizējas divas sirdis, divas dvēseles. Tā sniedz patiesas mīlestības un dziļa apmierinājuma sajūtu. Tā ir brīvības sajūta. Attiecības, kurās vari elpot un būt pats.

Tavs partneris ir tavs Visums un Visums ir bezgalība.

kosmiska-lauliba-ierakstita-zvaigznes
Foto: NINA GORSHUNOVA

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: NINA GORSHUNOVA 


Lasi arī: DZĪVOT APZINĀTI - TĀ IR BAUDA, TAS IR SPĒKS

Citi Raksti