Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Dāvanas ar nozīmi – dabīgo akmeņu rotas

Dāvanas ar nozīmi – dabīgo akmeņu rotas

GIVEN pavasara kolekcijā visdažādākajās nokrāsās uzmirdz dabīgo akmeņu rotaslietas. Tās būs iepriecinoša dāvana svētkos mīļotajai sievietei.

Pavasaris – laiks dabīgo akmeņu rotām

Šopavasar savu renesansi piedzīvo dabīgie dārgakmeņi, to apstiprina jaunākās juvelierizstrādājumu tendences. Dārgakmeņu daudzveidīgās krāsas padara tos par piemērotiem valkāšanai pavasarī, kad arī apģērbā ienāk vairāk krāsu un gaisīgāku audumu, kuriem ir ērti pieskaņot dažādas rotas. Vispiemērotākās rotaslietas pavasarim ir smalkas, bet oriģinālas, ar neparastām formām un unikāliem dārgakmeņiem, kas izceļ ikvienas valkātājas personību un stilu. Dabīgo dārgakmeņu rotas ir izcilas 8. marta dāvanas, kuru daudzveidība ļauj piemeklēt ikvienai sievietei atbilstošāko.

Būtisks iemesls, kādēļ izvēlēties dabīgo akmeņu rotas, ir dārgakmeņu simbolisms. Dārgakmeņu nozīme ir saistīta ar to krāsu, piemēram, tumšsarkanie dārgakmeņi simbolizē kaislīgu mīlestību, bet zilie gudrību un komunikāciju, kamēr zeltainās nokrāsas dārgakmeņi veicina pārpilnību un iedvesmu. Izvēloties rotas ar dārgakmeņiem, dāvana iegūst dziļi personiski nozīmi, jo attiecīgais akmens izvēlēts, domājot par konkrēto sievieti un to, ko vēlies viņai veltīt, pasniedzot šo rotu. Tādā veidā caur dabīgo dārgakmeņu rotu iespējams izpaust dziļākās jūtas un personiskākos vēlējumus.

Mūžīgās mīlestības simbols – briljants

Tā kā briljanti bieži tiek izmantoti saderināšanās gredzenos, tie saistās ar mūžīgu mīlestību. Briljanta cietība un izturība kalpo par metaforu spēcīgām, ilgām un nesatricināmām attiecībām. Tāpat briljantu dzidrums un caurspīdīgums tiek saistīts ar atklātību un godīgumu, kā arī garīgu apgaismību un domas skaidrību. Pasniedzot savai dāmai rotas ar briljantiem, simboliski pavēstīsi par savu spēcīgo jūtu patiesumu un atklātumu.

Kaisles iemiesojums – rubīns

Savas piesātināti sarkanās nokrāsas dēļ rubīns tiek saistīts ar intensīvām emocijām, mīlestību un kaisli. Rubīni ir romantiskās mīlestības un iekāres simbols, tie ir iecienīti dārgakmeņi arī saderināšanās gredzenos. Ja vēlies mīļotajai atklāt savas kaislīgākās jūtas, rotas ar rubīniem būs vispiemērotākās. Piesātināti sarkanā krāsa saistās arī ar vitalitāti un dzīvības spēku. Mēdz uzskatīt, ka rubīniem ir arī aizsargājošas īpašības un tie apvelta valkātāju ar drosmi un pašpārliecību. Vēstures gaitā nereti rubīni tikuši saistīti ar dižciltību, luksusu un augstu statusu.

Smaragds – dārgakmens, kas veicina harmoniju attiecībās

Smaragda piesātināti zaļā krāsa saistās ar atdzimšanu un izaugsmi. Šī krāsa simbolizē arī zināšanas, gudrību un inteliģenci, kā arī nosvērtību un harmoniju. Nomierinošā zaļā nokrāsa veicina līdzsvaru attiecībās. Smaragds arī aizsargā, veicina labu veselību un labsajūtu. Vēsturiski smaragds ticis saistīts ar visu, kas saistīts ar sirdi, tas ir simbols mīlestībai, uzticībai un saticībai. Pasniedzot rotas ar smaragdu, tiek izrādīta dziļa pieķeršanās un uzticība.

Gudrības dārgakmens – safīrs

Safīra piesātināti zilā krāsa saistās ar gudrību, skaidrību un intelektu. Tiek uzskatīts, ka safīri uzlabo spēju domāt kritiski un pieņemt gudrus lēmumus, tie aizsargā, vairo nosvērtību un mieru. Vēsturiski safīrs bieži ticis izmantos karaliskajās rotās un kroņos. Savstarpējās attiecībās safīrs simbolizē lojalitāti un uzticību, tas veicina skaidru komunikāciju. Arī safīri ir iecienīta izvēle saderināšanās gredzeniem, jo tie simbolizē dziļas, atklātas emocijas un saikni.

Nomierinošais dārgakmens – akvamarīns

Gluži kā zilganzaļais okeāns, akvamarīns saistās ar plašumu, atklājumiem un noslēpumainību, kas mīt dzelmē. Tā nomierinošā krāsa veicina prāta skaidrību un aizsargā ceļojumos. Akvamarīns saistās arī ar atvērtu komunikāciju, tas mudina uz atklātu un godīgu dialogu, kura laikā nonākt pie dziļākas izpratnes par sevi un otru. Attiecībās akvamarīns simbolizē mīlestību un harmoniju. Šī dārgakmens nomierinošā enerģija vairo savstarpēju sapratni, pacietību un empātiju romantiskās attiecībās.

Veiksmes un iedvesmas dārgakmens – topāzs

Kopumā topāzs saistās ar visu pozitīvo un veiksmīgo, taču tā dažādās nokrāsas piedāvā daudzveidīgas simboliskās nozīmes. Pasniedzot rotas ar topāziem, vairosi visu pozitīvo savas mīļotās dzīvē.

Dzeltenais topāzs simbolizē labklājību, pārpilnību un finansiāliem panākumiem. Tas vairo arī pašpārliecību un dod spēku savu mērķu sasniegšanai.

Zilais topāzs saistās ar skaidru komunikāciju. Tas vairo godīgumu, aicina uz atklātu komunikāciju un palīdz skaidri izpaust jūtas un domas. Tas arī nomierina prātu un mazina stresu, kas, savukārt, veicina mentālo labsajūtu.

Rozā topāzs simbolizē mīlestību un romantiku. Šis dārgakmens ir piemērots dāvanām, ja vēlies atklāt savas maigās jūtas. Rozā topāzs arī emocionāli dziedē, vairojot sapratni un harmoniju attiecībās.

Oranžais topāzs būs īstā izvēle rotaslietām, ja vēlies savai mīļotajai sniegt radošumu, iedvesmu un entuziasmu. Tas stimulē prātu un paspilgtina mākslinieciskās izpausmes. Oranžais topāzs tā valkātājai nesīs enerģiju, dzīvīgumu, motivāciju un vairos pozitīvu attieksmi pret dzīvi.

Sazemējošais dārgakmens – granāts

Līdzīgi kā rubīns, arī granāts savas tumši sarkanās krāsas dēļ saistās ar kaislību ne tikai pret otru cilvēku, bet arī pret dzīvi. Tas saistās arī ar mīlestību un romantiskām attiecībām. Granāta sarkanā krāsa simbolizē enerģiju un spēku, tas uzmundrina ķermeni un prātu, vairojot tā valkātājas labsajūtu. Lai gan saistīts ar kaisli, granāts ir sazemējošs dārgakmens, tas vairo līdzsvaru un stabilitāti emocijās, attiecībās un citās dzīves jomās. Attiecībās tas simbolizē draudzību un uzticību, granāts veicina savstarpēju sapratni un spēcina attiecības.

Dziedējošais un aizsargājošais dārgakmens – ametists

Ametists simbolizē mentālu skaidrību, tam piemīt dziedējošas un nomierinošas īpašības, tādēļ nereti tas tiek izmantots meditācijās un dažādās pašizaugsmes praksēs. Ametists aizsargā pret negatīvām enerģijām un attīra. Tas pastiprina intuīciju, uzlabo kognitīvās spējas un palīdz sasniegt augstākus apziņas stāvokļus.

Kvarcs – dārgakmens, kas veicina domas skaidrību un līdzsvaru

Kvarcs simbolizē domas skaidrību, tādēļ bieži tiek izmantots meditācijā. Tas ir tīrs un caurspīdīgs, tādēļ pastiprina koncentrēšanās spēju, atmiņu un palīdz pieņemt lēmumus. Kvarcam ir attīrošas īpašības, tas pastiprina enerģijas sev apkārt, kā arī palīdz vairot līdzsvaru starp ķermeni, prātu un garu, tādēļ to var izmantot arī manifestācijā. Savukārt rozā kvarcs simbolizē mīlestību. Tas veicina mīlestību pret sevi, empātiju un harmoniskas attiecības.

Pārpilnības dārgakmens – citrīns

Citrīns tā zeltainās nokrāsas dēļ tiek saistīts ar pārpilnību un bagātību. Tas piesaista finansiālus panākumus un iespējas. Citrīns ir dārgakmens, kuru izmanto manifestācijā, tas palīdz vēlmes un mērķus pārvērst realitātē. Tas vairo radošumu un pašpārliecību, kas palīdz idejas pārvērst taustāmos sasniegumos. Šis dārgakmens ir apveltīts ar dzīvīgu un siltu enerģiju, tas vairo prieku un optimismu, kas padara to par lielisku dāvanu mīļotajai dāmai.

Izvēlies jēgpilnas Sieviešu dienas dāvanas

Juvelierizstrādājumu veikalos GIVEN iegādājamās dabīgo dārgakmeņu rotas ir ne tikai unikāli pavasara stila aksesuāri, tās ir arī īpašas un personiskas dāvanas. Izvēloties rotas ar dabīgajiem dārgakmeņiem, tu ne tikai pasniedz ko skaistu, bet arī bezgalīgi nozīmīgi, jo ikvienā dārgakmenī ir ietvers dziļš un simbolisks vēstījums.

 

Raksta autore: Renāte Berga

Citi Raksti