Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

PROJEKTA “KĀZAS DĀVANĀ” KOMANDA – BALTMAN, UZVALKS TAVAI INDIVIDUALITĀTEI

PROJEKTA “KĀZAS DĀVANĀ” KOMANDA – BALTMAN, UZVALKS TAVAI INDIVIDUALITĀTEI

Saulainā un karstā maija pēcpusdienā laimīgais pāris Arnis un Līga, kuri saņēma kāzas dāvanā, viens otram teica “JĀ”. Viens no sapņu komandas dalībniekiem, starptautiskais modes zīmols Baltman, dāvināja līgavainim izsmalcinātu uzvalku. Kāzu dienā Arnis Baltman uzvalkā izskatījās elegants un par sevi pārliecināts!

Vislielākā vērtība šodien ir individualitāte un savs stils, kas palīdz būt pamanāmam, unikālam un, jā, arī par sevi pārliecinātam.

Nekas tā neizceļ vīrieša individualitāti kā speciāli viņam šūdināts uzvalks, ne velti to uzskata par statusa un identitātes apliecinātāju.

Baltman piedāvā – Baltman Unique (speciālā pasūtījuma) pakalpojumu – unikālu iespēju katram vīrietim radīt savam stilam un izmēram atbilstošu uzvalku, turklāt iegūt to jau stundas laikā.

Lai saprastu, tieši kāda stila uzvalks vislabāk piemērots vīrieša individualitātei, klientam jāpielaiko trīs veidu: slim fit (piegulošs), regular fit (standarta) un comfort fit (ērts) uzvalki. Atkarībā no tā, kādam pasākumam šūdināts uzvalks, iespējams izvēlēties piemērotāko audumu no ekskluzīvās itāļu Loro Piana (to izmanto tādi pasaulslaveni modes zīmoli kā Hugo Boss un Armani Collezioni) vai angļu Dormeuil sērijas.

Ikdienas pasākumiem derēs vilna vai kokvilna, savukārt svinīgākiem – vilna ar zīdu vai kašmiru. Luksusa audumi izceļas ar izsmalcinātu, neuzkrītošu mirdzumu, savukārt klasiskie tvīda audumi – ar neuzbāzīgu, taču izmeklētu svītru un rūtiņu rakstu. Kad izvēlēts uzvalka audums un krāsa, atliek izvēlēties nelielas, bet būtiskas detaļas – pogas, bikšu iekšējo lentīti ar gumiju (lai krekls nestaigātu) un žaketes dekoratīvās nošuves ar tumšāku vai gaišāku diegu. Vīrieša individualitātes izcelšanai žaketes iekšpusē iespējams iešūt savu vārdu vai iniciāļus.

Smalks atgādinājums – uzvalka pogām jābūt vienā krāsā ar kurpēm un jostu.

Lai saskaņa būtu ideāla, Baltman veikalā iespējams piemeklēt augstvērtīgas, ar roku darinātas itāļu kurpes. Bet, kad uzvalks gatavs – piemērotu kreklu, kaklasaiti un lakatu.

Vīrietim, kas daudz ceļo

Kā zināms, nevainojami jāizskatās arī ceļojuma laikā, diemžēl tas ne vienmēr iespējams: apģērbs burzās, smērējas. Baltman atrisinājis arī šo problēmu – apģērba ražošanā izmantotas nanotehnoloģijas, kas padara bikses un žaketes ūdensizturīgas un gandrīz neburzīgas. Ko īsti nozīmē nanotehnoloģijas? To, ka materiāls tiek apstrādāts ar sīkām daļiņām, kuru ķīmiskā struktūra ļauj būtiski uzlabot auduma īpašības.

Pateicoties nanotehnoloģijām Baltman Travel uzvalki:

  • Tikpat kā neburzās – burzījums pazūd dažu stundu laikā pēc apģērba izņemšanas no kofera. Tāpēc šis apģērbs ir lieliski piemērots gariem ceļojumiem ar automašīnu vai lidmašīnu;
  • Ir ērti valkājami – elastīgs un viegls materiāls, kas īpaši svarīgi ceļojot;
  • Neuzsūc šķidrumu – materiāls, kas apstrādāts ar nonotehnoloģijām, ir pasargāts no vīna vai pat eļļas traipiem. Šķidrums nespēj iespiesties auduma šķiedrās, līdz ar to uzvalks ir maksimāli aizsargāts no traipiem.

Izcelt savu vīrišķību, individuālo stilu bieži izvēlas topošie līgavaiņi, kā arī augsta līmeņa ierēdņi, uzņēmēji, sportisti, kuriem nevainojami jāizskatās jebkurā situācijā. Arī profesionālais latviešu hokejists, Latvijas izlases un KHL kluba Ņižņenovgorodas Torpedo komandas dalībnieks Kaspars Daugaviņš novērtējis Baltman uzvalku kvalitāti, stilu un ērtumu. Tas īpaši svarīgi, daudz ceļojot. «Baltman kolekcija mani pārsteidza – šie izstrādājumi ir ļoti ērti. Tā kā neesmu eksperts, uzticos profesionāļiem. Dažus apģērbus pat neiedomātos izvēlēties, bet, stilistu sakombinēti, tie izskatās piemēroti arī man.»

Statuss. Elegance. Unikalitāte. Baltman Unique.

t/c Spice, Lielirbes 29 t/c Galleria Riga, Dzirnavu 67 t/c Alfa, Brīvības 372

Citi Raksti