Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀ IZBAUDĪT SAVU KĀZU DIENU?

KĀ IZBAUDĪT SAVU KĀZU DIENU?

Ne viena vien līgava norādījusi, ka kāzu diena paskrien ātrāk, kā varētu vēlēties. Satraukums, emocijas, rūpes šo laiku tikai paātrina. Bet, vai pastāv iespēja laiku apstādināt un kā panākt to, ka savu īpašo dienu izbaudām līdz pašām mielēm? LĪGAVĀM meklēja atbildi uz šo jautājumu.

Kāzu dienā – nekādu praktisku jautājumu

Pat, ja savas kāzas esat nolēmuši organizēt paši, nepiesaistot kāzu rīkotāju, tomēr kāzu dienā ieteikums nolīgt vai savu tuvāko cilvēku lokā atrast kāzu dienas koordinatoru – tas būs cilvēks, kas atbildēs uz jautājumiem par to, kur nolikt ziedus, sagaidīs mūziķus, parādīs visu, kas nepieciešams vakara vadītājam, un parūpēsies par citiem jautājumiem, kas citādāk būtu jāatrisina pašam jaunajam pārim.

Diemžēl aizvien ir ļoti daudzas līgavas, kas vēlas par visu parūpēties arī savā kāzu dienā, vēlāk atzīstot, ka savu kāzu dienu nebūt nav izbaudījušas. Diezgan skarbi, vai ne? Tādēļ labāk mācīties no citu cilvēku kļūdām un šo ieteikumu ņemt vērā.

Apstādināt sevi un laiku uz minūti

Lai gan līgava un līgavainis, protams, ir visas kāzu dienas un svinību centrā, ieteikums ir kaut uz neilgu mirkli apstādināt laiku. Kā to izdarīt? Paiet uz mirkli malā un paskatīties uz saviem mīļajiem cilvēkiem, viesiem, draugiem un ģimenes locekļiem – pavērot, cik ļoti jums paveicies, ka tieši šajā dienā viņi ir ar jums un jūs varat būt kopā.

Pabūt tikai vienam ar otru

Kāzu rīkotāji aizvien biežāk iesaka pārim atrast laiku pabūt tikai vienam ar otru savā kāzu dienā. Lai gan ierasti tas ir laiks pēc kāzu ceremonijas, kad kopā ar vedējiem pāris visbiežāk dodas izbraukumā, tomēr dienu un kopābūšanu vēl vairāk varētu palīdzēt izbaudīt divvientulība pirms mičošanas daļas. Pie tam tas var tikt organizēts arī kā pārsteigums pašam pārim, piesaistot dekoratoru un tādējādi padarot šo notikumu vēl īpašāku.

Viss ir detaļās – ar roku rakstīta vēstule, mīļākā grāmata vai uzmundrinoša pateicība vienam par otru

Tās ir mazās un īpašās lietas, kas ļaus norimt emocijām un izbaudīt dienu vēl vairāk. Līgavas iesaka kāzu rītā uzrakstīt vēstuli ne tikai savam mīļotajam cilvēkam, bet arī pašai sev – atgādinājums, cik laimīga jūties ļaus arī turpmākajās dzīves dienās atgriezties šajās sajūtās. Tāpat arī viens otram jau iepriekš varat sagatavot rakstisku vēstuli vai pateicību.

Skaties tikai uz viņu vien

Ja vien neesat nolēmuši savu kāzu dienu pavadīt divatā, jūs nevarēsiet izvairīties no jūsu draugu un tuvinieku laimīgajiem skatieniem. Tas, protams, ir brīnišķīgi, bet, lai saglabātu īpašo dzirksti tikai starp jums, pāri iesaka skatīties vienam uz otru – īpaši, kad līgava sper soli pa solim pretī savam līgavainim.

Arī visa vakara gaitā vajadzētu atcerēties vienam uz otru paskatīties un ik pa brīdim nogrimt mīļotā skatienā.

Viss notiek tā, kā tam ir jānotiek

Kāzu dienu izbaudīt noteikti palīdzēs atziņa, ka mēs ne visu varam kontrolēt – dažreiz lietām vienkārši jāļauj notikt. Pat, ja kāzu dienā viss nenotiek tā, kā bija plānots, nav nekāda iemesla šo īpašo dienu neizbaudīt.

Neļaujiet sīkumiem nozagt to, kas ir patiesi svarīgs – jūs viens otru esat satikuši. Jau bijušās līgavas iesaka – kāzu dienā smieties daudz un par visu – pat par to, ja kaut kas nenotiek, kā izplānots.

Mazliet egoisma kāzu dienā par ļaunu nenāks

Nepārdzīvojiet, ja vakara gaitā neizdodas ar visiem viesiem aprunāties – tā ir jūsu diena un tieši tāda tā arī ir jāuztver. Jūsu viesi zina, kur atrodas jaunlaulāto galds, un, ja vēlēsies, paši pie jums pieies, lai sasveicinātos, nofotografētos un pabūtu kopā.

Esiet mazliet egoistiski šajā dienā – jūs to drīkstat!

FOTO: BILLIJS LOCS, KLAIDS LIELBIKSIS, REINIS MELIORANSKIS, TOMS LOČMELIS
Citi Raksti