Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Dažkārt sievietes mēdz neapzināties savas pievilcības spēku. Mēdz neticēt... Tomēr šis maģiskais pievilcības spēks, kas dara iekārojamu, mīt ikvienā no mums, tikai jāprot to apzināties. Noticēt un ļauties. Magnēts ir tevī. Prieks par tām būtnēm, kuras to izjūt un apzinās!

Vai zinājāt, ka sievietes lieki mēdz uztraukties par niekiem, kas vīriešus īstenībā absolūti neuztrauc un kam viņi nepievērš savu uzmanību? Mazliet paskatoties no malas uz mirkli, kad jau esat satuvinājušies un nonākuši līdz gultai, der atcerēties kādu ļoti būtisku un neapgāžamu faktu

- ja jau tur esat nonākuši, šis vīrietis tevi pilnīgi noteikti iekāro.

sievietes pievilcības spēks
Foto: MARTA MYSAK PHOTO

Tas ir brīdis, kad itin nemaz nav vērts uztraukties par celulītu, kuru viņš šobrīd pat neredz; ja arī redz - viņu tas patiešām neinteresē, viņš tevi bauda.

Piebilde. Jāteic gan, ka runa ir par emocionāli veseliem, pašpārliecinātiem, mīlošiem vīriešiem. Ja tomēr saņem kritiku vai nepatīkamus aizrādījumus, vērts pameklēt informāciju par emocionālo vardarbību - iespējams, tu ar to šobrīd savā dzīvē saskaries.

Bet kur tad īsti slēpjas šis pievilcības spēks?

Vai ko mainīs, ja nokrāsošu matus blondākus vai uzvilkšu formas izceļošāku kleitu? Muļķīgi būtu pavisam atgaiņāties un teikt - nē, tam nav nozīmes. Tam, protams, ir nozīme. Vīrietis tomēr bauda ar acīm. Bet, te ir viens liels BET. Ārējai pievilcībai ir mazs spēks, ja to nepapildina harizma, ko tu izstaro no savas būtības. Jo patiesais pievilcības spēks slēpjas iekšējā starojumā. It kā to zinām, it kā var šķist banāli, tomēr - tā ir!

Tā ir neapgāžama un nemaināma patiesība, jo tieši tā tas strādā.

sievietes pievilcības spēks
Foto: SENSITY PHOTOGRAPHY

Un ir arī otra puse - jo mēs vairāk par sevi rūpējamies (lasīt: mīlam), jo biežāk uzvelkam skaistu kleitu, ieveidojam matus, uzkrāsojam lūpas, jo augstāk ceļam savu pašsajūtu. Nolaisties nedrīkst. Cerēt, ka patiksi kādam tāda kāda esi, nerūpējoties par sevi, būtībā sev uzspļaujot, nevari cerēt, ka kādam citam tāda patiksi.

sievietes pievilcības spēks
Foto: KITIJA JURCIKA

Kā spēsi mīlēt vīrieti, ja nemīli sevi?

Turklāt ir pat zinātniski pierādīts, ka pievilcīgāka ir sieviete, kas par sevi rūpējas, tā pierādot, ka spēs parūpēties arī par citiem. Kas tevi darīs valdzinošu, ja nekaifosi pati par sevi?

sievietes pievilcības spēks
Foto: SENSITY PHOTOGRAPHY

Un tieši šeit ir atbilde uz jautājumu, kādēļ bieži vien varam novērot situāciju, kad it kā kopta, gudra, inteliģenta un skaista sieviete ir viena, un viena, un viena... Ja tā būtība ir tāda sarūgusi, sapūtusies, pārlieku augstprātīga un vīrieti noniecinoša - nu nekāda magnēta tur vienkārši nebūs. Vīrietis, īsts vīrietis, nevis dīvānā burkšķošs indivīds, pievilksies pie tās dāmas, kurai ir ko dot, kurai ir šī iekšējā bagātība.

Ir jau tā, ka varam viena otrai padot roku, parādīt zīmi, pateikt, pacelt, tomēr gala lēmums par to, ka esi pievilcīga, ir jāpieņem tev pašai. Jā, tas ir lēmums!

Tā ir iekšējā sajūta un pārliecība.

sievietes pievilcības spēks
Foto: SENSITY PHOTOGRAPHY

Kas sievieti dara pievilcīgu - jautājums, ko laiku pa laikam mēdz risināt arī zinātnieki.

Daži zinātnieku izdarīti secinājumi:

  • Smaids. Evolūcijas laikā smaids ir izstrādājies kā viens no faktoriem, pēc kura vīrietis atrod sievieti, ar kuru kopā radīt pēcnācējus. Smaidīga sieviete šķiet draudzīgāka un seksuāli atsaucīgāka;
  • Nespēlēt neizprotamās dīvas tēlu, liekot minēt, kas tad man šodien nav pa prātam... Vīrietim tu labāk patiksi, ja viņš spēs vieglāk izprast tavas emocijas;
  • Mums patīk, ka vīrieši mūs smīdina, un humora izjūtas esamība ir zinātniski pierādīts rīks sieviešu savaldzināšanā. Neapzināti to tulkojam kā inteliģenci un radošumu, kam atkal ir nozīme gēnu atlasē pēcnācēju vārdā. Bet izrādās, ka šis triks strādā abpusēji - vīrieši ir sajūsmā, ka mēs viņu jokošanai atsaucamies!
sievietes pievilcības spēks
Foto: MARTA MYSAK PHOTO
  • Laipnība. Kuram gan nepatīk, vai ne?
  • Sarkans apģērbs, kaislības krāsa. Tajā tērpta sieviete ne vien piesaista vīriešu uzmanību, bet arī pašas sievietes, to neapzinoties, biežāk izvēlas vilkt rozā un sarkanas krāsas tērpus, kad ir vairāk seksuāli noskaņotas.

Mīli sevi un pievilcības zieds tevī uzplauks!

sievietes pievilcības spēks
Foto: KITIJA JURCIKA

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: SENSITY PHOTOGRAPHY, KITIJA JURCIKA, MARTA MYSAK PHOTO

Vizuālā satura māksliniece: KSENIJA BELCA-BESLER


Lasi arī: SIEVIšĶĪBAS FENOMENS

Citi Raksti