Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu dekorācijas ir neatņemama kāzu sastāvdaļa. Dažādi gaismekļi, ziedu vītnes, lentas un citi dekori būs galvenie elementi noskaņas radīšanai, turklāt kalpos kā brīnišķīgs fons kāzu fotogrāfijām. Visbiežāk dekorus izvieto uz galdiem, pie sienām un uz grīdas, taču nedrīkst aizmirst arī par svinību vietas griestu dekorācijām. Šādi rotājumi ir oriģināls un neierasts veids, kā dekorēt kāzu vietu. Griestu dekorācijas var būt pat ļoti iespaidīgas ne tikai telpās, bet arī izmantojot tās ārā – svētku teltī, vai pakarinot koku zaros.

Iespējas ir bezgalīgas, tāpēc LĪGAVĀM tavai iedvesmai apkopoja vairākas oriģinālas idejas griestu dekorācijām kāzās.

Dekoratīvais apgaismojums

Bieži vien griestu rotāšanai tiek izmantotas spuldzīšu un bumbiņu virtenes, taču skaisti izskatīsies arī mazās Ziemassvētku gaismiņu virtenes uz melna fona, kas atgādinās zvaigžņotas debesis. Tās var papildināt ar cita veida gaismas objektiem, kas karājas no griestiem, radot telpisku iespaidu un dziļumu. Karalisku noskaņu radīs kristāla lustras, taču tām nepieciešama telpa, kurā ir augstie griesti. Gaismas objektus var savstarpēji kombinēt vai pieturēties pie vienota stila. Maģisku noskaņu radīs stikla traukos iekārtas sveces. Ja tiek izmantota dzīvā uguns, svarīgi atcerēties par drošību.

griestu dekorācijas kāzās
Foto: KLAIDS LIELBIKSIS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Brīnišķīgie ziedi

Bez puķēm, ziedu virtenēm un buķetēm kāzas nevaram iedomāties. Fantastiski izskatīsies ziedi, kas stiprināti pie griestiem. Ziedu izmantošanai ir daudzas iespējas, tāpēc atliek vien atrast to, kas liek sirdij iedegties. Garas virtenes, kas vijas kā jūras viļņi, ziedi, kas izskatās kā sastinguši kritienā, gaisā pakārtas peoniju bumbas, grozi ar pļavas ziediem, vai skaisti vainagi – tas viss ir iespējams.

griestu dekorācijas kāzās
Foto: ROOS JOREN PHOTOGRAPHY

Meža pasaka

Ja kāzu tematikai atbilst zaļā krāsa, tikpat pasakaini, kā izmantojot ziedus, griestus var dekorēt arī ar dažādām skujkoku zaru kompozīcijām, čiekuriem, vīteņiem un sūnām. Romantiski izskatīsies arī visi sezonālie ziedošie krūmi, kā ceriņi, spirejas un smaržīgie jasmīni.

griestu dekorācijas kāzās

Neierastie objekti

Dekoru izvēlē nav jāaprobežojas tikai ar jau zināmiem un klasiskiem materiāliem. Brīnišķīgi izskatīsies, piemēram, balti lietussargi, kas kombinēti ar ziediem vai gaismas virtenēm, platas lentes un dažādi audumi, kas izvijas pa griestiem, un citi interesanti materiāli. Šī ir iespēja pieskaņot griestu dekorus kāzu stilam un tematikai.

griestu dekorācijas kāzās

Radošā dažādība

Griestu rotājumu izvēlē noteikti nevajag sevi ierobežot. Dažādus materiālus iespējams savstarpēji kombinēt. Baltus ziedus var papildināt ar pērļu virtenēm, koka zariem pievienot spalvas un putnu motīvus, ziedi var papildināt lampiņas, skaistas gaismu spēles veidos starp dažādiem apgaismojuma objektiem iekarināti spogulīši. Iespējas ir plašas, svarīgi saprast vīziju un atrast savām vēlmēm piemērotākos materiālus.

griestu dekorācijas kāzās

Meklē savu kāzu dekorātoru šeit: KĀZU DEKORĀCIJAS, KĀZU RĪKOTĀJI, KĀZU FLORISTIKA

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: KLAIDS LIELBIKSIS, ROOS JOREN PHOTOGRAPHY

Vizuālā satura māksliniece: KSENIJA BELCA-BESLER


Lasi arī: KĀZU DEKORĀCIJAS UN TO TRENDI

Citi Raksti