Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Michelin zvaigznes Latvijā – īsteno sapņu kāzas nominētajos restorānos

Michelin zvaigznes Latvijā – īsteno sapņu kāzas nominētajos restorānos

Piedāvājam Michelin gidā iekļauto un nominēto restorānu izlasi, kuros gan baudāma gourmet ēdināšana un augstvērtīga virtuve, gan iespējams sarīkot neaizmirstamas kāzas.

Latvijas restorāni ieguvuši ieguvuši jauna līmeņa atzinību un novērtējumu, jo Latvija iekļauta Michelin ceļvedī. Gastronomija Latvijā ir augstā līmenī un ar šī ceļveža ienākšanu Latvijā tikusi apstiprināta restorānu izcilība. Tie, kam būtiska ēdienu kvalitāte un garšas baudījumi, tagad ir iespēja rīkot kāzas Michelin zvaigznei nominētajos un gidā iekļautajos restorānos. Ēdiens ir viena no būtiskākajām svētku sastāvdaļām un kāzas restorānā ir izsmalcināta gastronomiskā pieredze, kas padarīs dienu īpašu. Ielūkosimies Michelin vērtējumos par labākajiem Latvijas restorāniem, lai varētu izdarīt izvēli un svinēt kāzas pavisam jaunā gastronomiskās izsmalcinātības līmenī.

Ziemeļnieciska kāzu maltīte restorānā Barents

Restorāns Barents izkopis ziemeļniecisku stilu un izceļas ar mūsdienīgiem ēdieniem, kuros saspēlējas dažādu elementu un garšu harmonija. Restorāna stiprākā puse ir jūras veltes, kā arī ievērojama šampaniešu izlase.

Restorāns: BARENTS

Mūsdienīgas kāzas restorānā LeDome

LeDome restorāns mājo 400 gadu senā ēkā bruģētajās Vecrīgas ielās un piedāvā mūsdienīgu un radošu ēdienkarti, kas izceļas ar jūras veltēm. Ēdienu sastāvdaļas pamatā nāk no Baltijas valstīm, bet jūtamas arī starptautiskas ietekmes.

Restorāns: LE DOME

Mākslinieciskas kāzu vakariņas restorānā John

John restorānu raksturo šika un stilīga pieeja ne tikai interjeram, bet arī ēdienu noformējumam. Restorānā darbojas atvērta tipa virtuve, līdz ar to valda patīkama rosība, jo redzama pavāru darbošanās. Eiropas iedvesmotie ēdieni sniedz ne tikai garšas, bet arī estētisku baudījumu, jo tiek pievērsta liela uzmanība detaļām un tie tiek mākslinieciski pasniegti.

Restorāns: JOHN

Kāzu kokteiļu ballīte restorānā Whitehouse

Plašais Whitehouse restorāns lepojas ar skaistiem skatiem uz Vērmanes parku un īpaši atdzīvojas vakaros. Ēdienkartē savijas mūsdienīgas Eiropas ietekmes un Āzijas akcenti, un to papildina īpašie deserti un kokteiļi.

Restorāns: WHITEHOUSE

Saviesīgas kāzas restorānā Neiburgs

Restorānā valda mierpilna un nepiespiesta atmosfēra, kas ideāli piemērota privātām un saviesīgām kāzām Vecrīgā. Brīvā gaisotne izpaužas arī ēdienkartē, kas sastāv no nesamākslotiem ēdieniem ar Vidusjūras ietekmēm un kārdinošām jūras veltēm.

Restorāns: NEIBURGS

Urbānas kāzas restorānā Mo

Liepājas restorāns Mo atrodas vēsturiskā apkārtnē pie kanāla, to apvij piejūras pilsētas gaisotne un industriāls šarms. Restorāna ēdienkarte ir plaša un daudzveidīga, to papildina vietējā alus izlase un kokteiļi.

Restorāns: MO LIEPĀJA

Ainaviskas kāzas restorānā Zoltners

Mūsdienīgais restorāns Zoltners ar tā minimālistisko arhitektūru lieliski saspēlējas ar Zemgales lauku ainavu. Ēdienkartē ir Ziemeļeiropas ēdieni no vietējiem produktiem, kas perfekti saskan ar vietējā alus darītavā brūvēto alu.

Restorāns: ZOLTNERS

Latviskas kāzas restorānā H. E. Vanadziņš

Cēsu restorānā H. E. Vanadziņš valda jauka un sirsnīga atmosfēra, kas lieliski piemērota nesamākslotām un ģimeniskām kāzām. Ēdienkarte uzrunās ikvienu viesi, jo tajā ir plašs ēdienu piedāvājums, ko iedvesmojusi tradicionālā Latvijas virtuve.

Restorāns: H. E. VANADZIŅš

Ģimeniskas kāzas restorānā Akustika

Arī Valmiera var lepoties ar mūsdienīgu un urbānu restorānu Akustika, kas apvieno izcilu gastronomisku pieredzi ar kulturālu baudījumu, jo tajā norisinās arī koncerti. Ēdienkarte koncentrējas uz sezonāliem ēdieniem un vietējiem produktiem.

Restorāns: AKUSTIKA

Zaļas kāzas Pavāru mājā Līgatnē

Restorāns Pavāru māja saņēma īpašu apbalvojumu - Michelin zaļo zvaigzni par gastronomisku izcilību apvienojumā ar ilgtspējīgu pieeju. Pavāru mājas ēdienkarte fokusējas uz sezonālām un vietējām izejvielām, pavāri sadarbojas ar vietējiem Līgatnes zemniekiem un izmanto restorāna dārzā audzētus garšaugus, kā arī iedvesmojas no Latvijas savvaļā sastopamajām garšām.

Restorāns: PAVĀRU MĀJA LĪGATNĒ

Pirmā Michelin zvaigzne Latvijā - restorānam Max Cekot

šajā restorānā viss ir īpašs - no tā savrupās atrašanās vietas līdz šefpavāra radītajam interjeram un pārsteidzošiem ēdieniem, kuros dažādās garšas atrodas līdzsvarā. Max Cekot restorāna pieredzi pavērš pavisam oriģinālā rakursā un Michelin zvaigzne nešaubīgi ir pelnīta.

Restorāns: MAX CEKOT

Latvijas restorāni - augsta līmeņa gastronomiskai pieredzei kāzās

Latvijas restorānu novērtējums un gūtā starptautiskā atzinība ir nozīmīgs notikums šajā nozarē Latvijā. Restorānu izsmalcinātība un ēdienu māksla kļūst par arvien būtiskākām niansēm arī kāzu industrijā. Michelin ceļvedis apliecina, ka ēdienu inovācija Latvijā norisinās augstā līmenī un spēj sniegt augstvērtīgu un oriģinālu garšas baudījumu. Kā apstiprinājies, Latvijas restorāni ir īpaši piemēroti izsmalcinātām ziemeļnieciska stila kāzām, kurās tiek pasniegtas mūsdienīgas jūras veltes un malkoti izmeklēti dzērieni.

Michelin gidā iekļautie Latvijas restorāni gurmānu kāzām: Pavāru māja, Barents, LeDome, John, Whitehouse, Neiburgs, Mo, Zoltners, H. E. Vanadziņš, Akustika

Citi Raksti