Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu kleitas 2020. Kā sameklēt sev piemērotāko kāzu kleitu? Meklēt kleitu modeļus jaunajā sezonā var pēc vairākām metodēm. šis process atkarīgs no līgavas vēlmēm un paredzētā ceremonijas stila, tāpat ir svarīgi ņemt vērā arī 2020.gada tendences, kāzu kleitu cenas, atlaides un kāzu kleitu veidus.

Visspilgtākā detaļa kāzās vienmēr ir bijusi kāzu kleita. Visvairāk apspriests tiek, cik skaista ir līgava.

šī ir kleita, kas izskatās lieliski jebkurā baltās un citas krāsas tonī un lieliski izceļ tās valkātāju. šis tērps, kas ir daudzu sieviešu sapnis, ir kļuvis par kāzu simbolu, kas svin divu cilvēku dzīves apvienošanos.

Neapšaubāmi katra līgava ir princese savā kāzu kleitā un dienā, spītējot mūsdienu skaistuma normām un sabiedrības diktētajiem standartiem, līgava ir un būs tās dienas skaistākā sieviete.

Kāzu kleitas valkāšana, protams, rada brīnišķīgu sajūtu un burvīgu tēlu, taču tās izvēles process nebūt nav tik vienkāršs, kā varētu šķist. Meklēšanas procesā nozīme ir kāzu kleitas cenai, stilam, krāsai. Citām svarīgas ir kāzu kleitu atlaides, kuras bieži vien izmanto līgavas, kas vēlas savā kāzu dienā tērpties kādā augstās modes zīmola kleitā, tai pašā laikā iekļaujoties kopējā kāzu budžetā.

Katra sieviete kāzās vēlas vilkt skaistāko kleitu pasaulē un iegulda lielu darbu, savu sapņu kāzu kleitu meklējot. Lai arī līgava ir sagatavojusi konkrētu vizuālo ideju par kleitu, ko viņa vēlas, beigu beigās neizlēmība var kļūt par iemeslu satraukuma brīžiem. Protams, šī procesa atvieglošanai var izmantot stilista pakalpojumus.

Kāzu kleitas izvēle šodien ir daudz grūtāka nekā jebkad iepriekš. Mūsdienās kāzu kleitas ir daudz lielākā piedāvājuma klāstā, turklāt kāzu kleitas, kas var patikt visiem, tiek ražotas lielā ātrumā, ņemot vērā jaunās sezonas aktualitātes. Tomēr šis lielais piedāvājums vairāk kavē plānošanas procesu un apgrūtina izvēli, nekā padara to baudāmāku.

Foto: KLAIDS LIELBIKSIS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji / Kleita: SAMTA CLOTHING

šādā gadījumā ir daži punkti, kuriem vajadzētu pievērst uzmanību:

  • Svarīgi vispirms izvēlēties, kāda būs kāzu kleitas krāsa. Nedomājiet, ka balts ir balts, arī baltajam ir desmitiem nokrāsu. Atrodiet savam ādas tonim, acu un matu krāsai piemērotāko kāzu kleitas nokrāsu.
  • Pēc krāsas izvēles nākamais ir kāzu kleitas modelis. To nosaka pēc līgavas ķermeņa formām. Piemēram, plus size jeb apaļīgām sievietēm ieteicama būtu A silueta kāzu kleita (narrow-cut wedding dresses), arī princeses modeļa kāzu kleita parasti ir komplimentējoša. Protams, viss ir atkarīgs arī no auguma niansēm. Tas vien, ka nepieciešama kāzu kleita apaļīgām sievietēm, uzreiz nenozīmē, ka kleitas silueta izvēli ierobežos tikai un vienīgi iepriekšminētie kritēriji.
  • Kāzu kleita ar izšuvumiem, vienkārša kāzu kleita, kāzu kleita ar pērlēm, kāzu kleita ar mežģīnēm vai kāzu kleita grūtniecēm. Topošajai līgavai jāizvēlas starp šīm iespējām.
  • Pēc tam kad lēmums pieņemts, var pievērsties nākamajam solim - plīvura, vainaga, apavu un aksesuāru izvēlei.

Jāatzīmē, ka šīs mazās detaļas ir jāizvēlas, ņemot vērā kāzu kleitas modeli un stilu. Tomēr neatkarīgi no tā, ko līgava izvēlēsies, viņa būs tā, kas mirdzēs un apžilbinās kāzu svinības. Tāpēc nevienai līgavai nevajadzētu satraukties un bēdāties, ja aizmirsta kāda sīka detaļa vai aksesuārs.

KĀZU KLEITAS CENA

Protams, svarīgi ir arī izvērtēt, cik paredzēts tērēt visam tērpam, aksesuāriem kopumā un kāda būs kāzu kleitas cena. Kāzu kleitas cena atkarīga no dažādiem faktoriem un svārstās no pāris simtiem līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro. To dārdzība atkarīga no tā, vai plānots kleitu iegādāties vai tomēr nomāt.

Arī kāzu kleitu šujot, izmaksas var izvērsties lielas, ja plānots sarežģīts griezums un izmantoti dārgi audumi vai izšuvumi. Kāzu kleita tiks pasūtīta pie kāda šuvēja vai kāzu modes salonā, kas plaši pazīstams ar savu nosaukumu. Tapēc, ja plānots oriģināls kleitas griezums, noteikti vajadzētu jau iepriekš noskaidrot kāzu kleitas šūšanas izmaksas.

KĀZU KLEITAS NOMA

No praktiskā un videi draudzīgā viedokļa, kāzu kleitas noma būs tieši laikā. Taču jārēķinās ar to, ka nomas vieta var nepiedāvāt tik plašu kleitu klāstu kā tirdzniecības vietas. Ja tiek ievērots eko dzīvesveids un nepieciešama videi draudzīga kāzu kleita, var izmantot mammas kāzu kleitu. To var arī pāršūt un pārveidot tā, lai tā atbilstu kāzu kleitas tendencēm. Tāpat kā variantu var izmantot vintage kāzu kleitu piedāvājumus vietējos veikaliņos vai internetā.

Kad izvēle ir veikta, noteikta īstā kāzu kleitas nokrāsa un aksesuāri, izvēlieties savu īsto kāzu kleitu šeit:

Atrodi-kāzu-kleitas-modeļus-jaunajā-sezonā-trendi-2020-1-(2)
Foto: KLAIDS LIELBIKSIS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji / Kleita: 6. SEPTEMBRIS

Kad izvēle ir veikta, noteikta īstā kāzu kleitas nokrāsa un aksesuāri, izvēlieties savu īsto kāzu kleitu šeit: KĀZU KLEITAS

Citi Raksti